Grzyby - jaki gatunek na początek?

Wszystko, co dotyczy hodowli/uprawy grzybów psylocybinowych.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 2 / / 0

Siemka,

W najbliższym czasie myślę nad jakąś małą hodowlą i wgryzam się w temat, jednakże cały czas szukam info i nie znalazłem póki co ani tutaj ani nigdzie indziej - nad jakim gatunkiem myśleć jak jest się totalną świeżyną? Wiem, że samo działanie różni się w zależności od gatunku i różne są peaki etc. Czy ktoś podpowie? Myślę nad golden teacher lub McK. Czy to dobry wybór ew czy to ma tak duże znaczenie jak mi się wydaje??

PS jeśli był temat to sorry. :psycho:
  • 181 / 23 / 0

Golden Teacher
Często słyszałem, że ludzie wybierali tą odmiane na pierwszy raz. Ponoć jest najmniej bad tripowa.
Sam wybrałem tą odmianę
:grzybki:

Koszmary białej Ameryki

U podstaw epidemii opioidowej, która przeorała Stany Zjednoczone wzdłuż i wszerz, leży właściwa wszystkiemu, co żyje, chęć uniknięcia bólu. Wyeliminowanie go opatrzone jest ryzykiem, na które pozwolić sobie mogą przede wszystkim ci lepiej sytuowani. To o nich przeczytamy w książce „Dreamland” Sama Quinonesa. Na historię cierpienia niebiałej Ameryki musimy jeszcze poczekać.

Legalizacja marihuany sposobem na ożywienie gospodarki po pandemii – NY podjął już decyzję!

Pandemia koronawirusa miała druzgocący wpływ na światową gospodarkę. Okazuje się, że legalizacja marihuany mogłaby ją ożywić. Gubernator Nowego Jorku zapowiedział, że już wkrótce narkotyk zostanie zalegalizowany do użytku dla osób dorosłych. Zmiana ma pomóc w walce z kryzysem ekonomicznym.
  • 511 / 124 / 0

@InattentiveObserver Golden Teacher tak jak wyzej , ponoc b.latwa w hodowlii i w miare wybaczajaca odmiana :grzybki: .
Sam teraz zaszczepilem i elegancko kolonizuja grunt .
  • 19 / 1 / 0

Siema.
Wydaje mi się, że pod względem łatwości hodowli to zdecydowanie B+
Wróć do „Hodowla grzybów”
Na czacie siedzi 1742 uczestników Wejdź na czata