Mam 18 lat i nie daje sobie rady

Moderator: Zdrowie

• 52 / 4 / 0

Jestem juz czysty 3 tygodnie. Jest juz lepiej, glowa sie troche zregenerowala. Ale niestety coraz czesciej zdarza mi sie napierdolic i to tak konkretnie.
Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 25 / 0

@kazubeko1337 proponuje udac sie do specjalisty nawet zaplacic bo moze byc gorzej

Konopie medyczne w postaci doustnej? W polskich aptekach ich wykonanie jest niemożliwe…

Polskie apteki obecnie wydają konopie medyczne wyłącznie w postaci suszu, który pacjenci „zażywają” w formie waporyzacji lub palenia. Ich przetwarzanie w aptekach, w sposób umożliwiający przyjęcie doustne, jest z wielu powodów niemożliwe lub nieopłacalne. Problemy aptek w tym zakresie opisuje Konsultant Krajowy w dziedzinie farmacji aptecznej, dr n. farm. Bożena Grimling.

Michigan: Prawie miliard dolarów ze sprzedaży marihuany w 2020 roku

Według danych zgromadzonych przez Marijuana Regulatory Agency (MRA), łączna sprzedaż marihuany w Michigan w 2020 roku wyniosła, aż 984,7 mln dolarów. Organy kontrolne pod uwagę wzięły zarówno sprzedaż marihuany rekreacyjnej, jak i medycznej.
  • 52 / 4 / 0

@vzpe Co może byc gorzej? Twardych juz nie tykam
  • 389 / 118 / 0

A alkohol to niby co?
Użytkownik nieaktywny
  • 75 / 8 / 0

Zamieniasz jedno ćpanie na inne (alkohol)
  • 52 / 4 / 0

@hubii @TymekDymek odpiszcie na pv
  • 528 / 174 / 0

Na PW to idzie coraz bardziej w stronę niedorzecznych pytań i szukania dziury w całym, to raz.

Dwa, możemy Ci odpisywać tutaj, przecież może to pomóc innym ludziom, którzy trafią tutaj z podobnymi problemami.

Trzy, ja, jak i reszta ludzi tutaj, jesteśmy tak samo jak Ty, ludźmi z problemami. My mamy po prostu więcej doświadczenia i chęć pomocy. Nie oznacza to, że jesteśmy jakąkolwiek substytucją faktycznej pomocy psychologa.

Słuchaj młody, jak napierdala Cię pikawa, to idziesz do kardiologa. Jak chcesz schudnąć, to idziesz do dietetyka. A jak masz coś z głową? To idziesz KONIECZNIE do psychologa. Nie wmawiasz sobie, że nie pójdziesz, bo przecież nie jesteś jebnięty i inne takie. Chodzi tam od groma ludzi zdrowych na umyśle i mają z tego wymierne korzyści.

Nie odpisuję Ci już, bo idzie to w złą stronę. Jeszcze teraz widzę, że zamieniłeś nielegalne narkotyki na legalne z monopolowego. Nie idzie to w dobrą stronę, wpadłeś w pułapkę, o której Ci mówiłem i pozwalasz sobie wjebać się w kolejny nałóg, bo udało Ci się wyjść z jednego. Błędne koło.

Radziłbym po prostu udać się do specjalisty, bo to, że rzuciłeś tamto towarzystwo i kryształy, wcale nie sprawia, że jesteś zdrowy. A chlanie to tylko jeden z objawów, które to potwierdzają.

Weź się w garść, bo jeszcze sobie nie zjebałeś życia, a z tego co widzę, póki co dążysz do tego w taki czy inny sposób. Trochę picia i wrócisz do walenia kryształów, to pewne. Standardowa sprawa, tak jak opiowraki zamieniają herę na wódkę, a potem wracają do walenia w kabel i jest jeszcze gorzej niż było.

Sam już prawie wyczerpałem temat przez te 13 stron jak i w PW, a pozostali ludzie z forum także dołożyli swoje cegiełki i nie masz już tutaj absolutnie czego szukać. Nic a nic. WSZYSTKO zostało powiedziane. Z częścią problemów sobie poradziłeś, ale dalej błądzisz. Teraz tylko specjalista, albo popłyniesz.

Zamiast się wzbraniać, powinieneś w try miga się umówić na terapię i być z siebie dumny, że zajęło Ci to tylko tyle czasu uciekania od tego na forum, a nie kolejne kilka lat babrania się w gównie i ćpania. Życzę Ci, żebyś za kilka lat nie musiał wracać myślami do naszych postów i żałować, że się nie posłuchałeś. Na chwilę obecną dalsza pomoc użytkowników forum jest już szkodliwa, bo pozwala Ci dalej pić, robić inne rzeczy i drążyć myślami, szukać dziury w całym, zamiast działać.
  • 342 / 79 / 0

Jedź do tej pracy. Boisz sie tam jechac i twoj mozg straszy cie tym co ma pod reka. Za darmo nie jedziesz, wytrzymaj chociaz miesiac...
Mozliwe ze masz zly nastroj po grubym waleniu flachy, chociaz ja w twoim wieku lubilem kace bo mialem glupkowaty nastroj, teraz jest gorzej. Myslisz ze ja nie mam klopotow? Tylko czeste cpanie na pewno nie pomoze. Jedź i nie pierdol %-D
  • 52 / 4 / 0

@hubii jade dopiero pod koniec lutego
  • 342 / 79 / 0

Co tak późno?
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 2094 uczestników Wejdź na czata