Mam 18 lat i nie daje sobie rady

Moderator: Zdrowie

• 45 / 3 / 0

@Mordarg "czeka się średnio 3 lata" "przyspieszonym trybie"
O co ci z tym chodzi ? To w jakim ja stadium jestem juz? To nie wiem jestem juz jakiś chory psychicznie czy choroba może się dopiero pojawić?
  • 1010 / 234 / 0

3 lata na moment kiedy przyznasz przed samym soba że wgl masz problem , wczesniej wielu ludzi zaprzecza jego istnieniu a Ty na szczęscie masz to juz za sobą a o Tym czy zwariowałęs nikt Ci tutaj nie napisze to moze stwierdzić tylko psychiatra. Wszystko się moze zdarzyć a Ty musisz tym wszystkim sterowac tak żeby zdarzały się same najlepsze rzeczy a nie choroby psychiczne

Konopie medyczne w postaci doustnej? W polskich aptekach ich wykonanie jest niemożliwe…

Polskie apteki obecnie wydają konopie medyczne wyłącznie w postaci suszu, który pacjenci „zażywają” w formie waporyzacji lub palenia. Ich przetwarzanie w aptekach, w sposób umożliwiający przyjęcie doustne, jest z wielu powodów niemożliwe lub nieopłacalne. Problemy aptek w tym zakresie opisuje Konsultant Krajowy w dziedzinie farmacji aptecznej, dr n. farm. Bożena Grimling.

Amsterdam ukróci turystykę do coffee shopów. „Przyjeżdżają, żeby się naćpać”

Amsterdam chce zakazać turystom odwiedzania słynnych coffe shopów, w których legalnie można kupić i palić marihuanę.
  • 477 / 156 / 0

Coś z tymi trzema latami jest, sam się przez około trzy lata okłamywałem że wszystko fajnie i mam życie pod kontrolą, a już codziennie napierdalałem różnej maści narkotyki często mieszając z alkoholem.

Młody, jesteś w bardzo dobrej sytuacji, jak się weźmiesz w garść. Pamiętaj o tym, co Ci pisałem.

A od ustalenia choroby psychicznej jest specjalista, a już na pewno nie to forum. Ode mnie dostałeś kilkanaście przydatnych porad, które są pewnym minimum, które powinieneś teraz zrobić, żeby nie pójść w złym kierunku. A jeszcze lepiej, jak się umówisz ze specjalistą, spotkasz się kilka razy i od niego dostaniesz wytyczne. Wtedy olej wszystko co Ci pisano w tym temacie i działaj tak, jak powie lekarz.
  • 45 / 3 / 0

@TymekDymek staram się stosować do Twoich porad.
Ale logicznie myśląc to osoba chora psychicznie nie wie ze jest chora
  • 477 / 156 / 0

Mówiłem Ci już, żebyś nie kminił, bo nic nie wykminisz, a tylko wpierdolisz się w fałszywe przekonania o sobie, wkręcisz sobie różne choroby i inne gówna.

Zauważasz problem - jak myśli samobójcze, albo ciśnienie na ćpanie. Wejdź w ten problem i przeanalizuj go. Rozważ korzyści i rozważ ewentualne straty. Wyobraź sobie siebie po podjęciu różnych decyzji. Wtedy będziesz wiedział co dobre, będziesz wiedział na jakiego typa chcesz patrzeć w lustrze za kilka lat.

Wszystko inne to błędne koło. Zbędne myślenie, które może dać TYLKO negatywne skutki. Bardzo łatwo wkręcić sobie schizofrenię czy autyzm, czytając na internecie objawy tych zaburzeń. Nie rób tego. Od tego są osoby, które to studiowały, znają się na tym i poświęcają temu życie.

Dość łatwo jest drżeć się do telewizora na piłkarza, że źle zagrał - trudniej jest zrobić to samemu.

Nawet jeśli masz jakieś choroby, świat się na tym nie kończy. Da się z tym żyć. Jak się zatracisz myśleniem o tym, to przegapisz to co jest tu i teraz. A tu i teraz jest pilna potrzeba zmian w Twoim życiu, potrzeba kontaktu z innymi ludźmi, znalezienie sobie hobby żeby załatać lukę po ćpaniu i inne rzeczy. Łatwo to przegapić i się stoczyć, jak już sobie człowiek wkręci, że już przegrał.

I jeszcze jedna ważna rzecz - NIE JESTEŚ pojebany, że idziesz do psychologa czy psychiatry. Tam chodzą ludzie, którzy radzą w życiu lepiej niż nas kilkunastu tutaj razem wziętych. Ludzie bez nałogów i bez chorób psychicznych, którzy po prostu muszą przepracować swoje traumy z przeszłości albo chcą sobie radzić lepiej z emocjami.

Wybranie się na wizytę do specjalisty to akt ODWAGI i tego, że dbasz o swoje życie. A nie spierdolenia umysłowego. Nikomu nic nie musisz udowadniać, musisz tylko pomóc samemu sobie. Więc rozważ ten pomysł.
  • 45 / 3 / 0

@TymekDymek tylko ze ja mam ogromną potrzebę akceptacji wśród innych
Czasami na posiadowce jedno głupie zerknięcie albo słowo do mnie i juz sobie upierdalam ze coś jest nie tak ze mną i ze oni wiedzą ze nie jestem "normalny"

Nie mam innych znajomych niecpajacych.
  • 318 / 68 / 0

27 listopada 2020kazubeko1337 pisze:
Ale logicznie myśląc to osoba chora psychicznie nie wie ze jest chora
To prawda.
Nie wie, że jest chora, bo jest kurwa upośledzona umysłowo i nie potrafi odróżnić kota od psa %-D
Ty wszystkie bodźce przetwarzasz normalnie, więc na co jesteś chory? Te wszystkie depresje itd. jedno i to samo to wymyślone choroby żeby trzepać siano.
Dzisiaj też jakiegoś typka na youtubie widziałem. Mówił, że rzeczywistość to lustro i trzeba być miłym i serdecznym czy coś takiego i trzeba się uśmiechać to wróci to do ciebie. Napisałem mu żeby się do lwa na sawannie uśmiechnął %-D
15 listopada 2020kazubeko1337 pisze:
Wkurwia mnie to ze teraz wszyscy z towarzystwa myślą ze dostalem schizofrenii albo chuj wie czego :D A ja po prostu sie przecpalem i postanowilem odciąć od tego zgrzytu
15 listopada 2020hubii pisze:
Rozrywa Cię ta myśl co? Zaraz Cię na pół wyjebie i będzie Was dwóch i będziesz miał z kim pogadać. %-D
Wyobraź sobie jak do nich idziesz i pytasz ich się o to. Wyobraź sobie całą dyskusję, jak im odpowiadasz itp. i różne jej warianty. Tak z 5 razy. I co?
Po drugie znajdź sobie nowe stado. Jak uprawiasz jakiś sport to zapisz się na zajęcia z tego... sumo :świnia: :świnia:
Kiedyś człowiek bez stada był zjadany przez lwa %-D %-D
  • 477 / 156 / 0

"Te wszystkie depresje itd. jedno i to samo to wymyślone choroby żeby trzepać siano."

Ludzi tak piszących powinno wysyłać się przymusowo na modyfikacje genetyczne powodujące niedobory monoamin w rejonach mózgu odpowiedzialnych za samopoczucie.

Do autora tematu: nie słuchaj pierdolenia człowieka powyżej. Ludzie cierpią całe życie, popełniają samobójstwa, jest już dawno przedstawione naukowo jak to działa, setki milionów ludzi na świecie ma ten problem, a jakiś random będzie pierdolić, że wymyślona choroba. Uniosłem się.
  • 300 / 60 / 0

27 listopada 2020hubii pisze:
Ty wszystkie bodźce przetwarzasz normalnie, więc na co jesteś chory? Te wszystkie depresje itd. jedno i to samo to wymyślone choroby żeby trzepać siano.
Idź się pochwal swoimi mądrościami do działu antydepresanty.
  • 318 / 68 / 0

27 listopada 2020TymekDymek pisze:
Ludzi tak piszących powinno wysyłać się przymusowo na modyfikacje genetyczne powodujące niedobory monoamin w rejonach mózgu odpowiedzialnych za samopoczucie.
obli.jpg
Do autora tematu: nie słuchaj pierdolenia człowieka powyżej. Ludzie cierpią całe życie, popełniają samobójstwa,
Haha złota rada %-D
jest już dawno przedstawione naukowo jak to działa,
Jak to działa naukowo? Albo nie pisz.
setki milionów ludzi na świecie ma ten problem,
Miliardy, jak zima idzie... %-D

Już sobie Ciebie wyobrażam jak podchodzisz do naprawdę chorego psychicznie człowieka z autyzmem, który nie potrafi nawet mówić, a ty do niego - dobrze Ciebie rozumiem, tkwimy w tym razem, ja nie biorę dragów 2gi dzień i mam depresję %-D

Dobra ja kończę, młody, wg mnie, nic ci nie jest, brakuje ci rówieśników, czujesz się wyrzucony od stada, musisz znaleźć inne niećpające stado to wtedy dasz radę z palcem w nosie z tego wyjść bez leków. Zapisz się na jakiś sport. Jak nie możesz jeszcze nikogo poznać to musisz iść po leki wg mnie. To nie są leki dla psycholi, nie są silne i nie bierzesz ich dlatego, że jesteś chory tylko dlatego że brałeś narkotyki a to różnica. %-D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 1981 uczestników Wejdź na czata