ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Czesc, jestem tu nowy i interesuje mnie jedna rzecz- okulary po emce. Przeszukalem troche neta i jedynie co wyczytalem z ang forum ze duzo ludzi tak ma. Jest jakies naukowe wyjasnienie dlaczego na tripie kazdemu pojawiaja sie okulary na nosie? Ostatnio tripowalismy z ziomkami (130 mg) i kazdy o nich mowil.
  • 4 / / 0
Pierwszy raz słyszę o okularach. Myśle, ze jest to kwestia wkręcenia sobie danej rzeczy co wcale nie jest trudne na MDMA
  • 150 / 23 / 0
Myślę, że chodzi o to, że po emce ciężko zobaczyć coś z bliska, np. przeczytać coś na telefonie, bo im bliżej jest obiekt, na który chcemy popatrzyć, tym obraz staje się coraz bardziej niewyraźny i nie można wyostrzyć wzroku tak jakby się miało właśnie jakieś okulary. Jeśli chodzi o to to tak po prostu funkcjonuje ludzkie oko. Żeby zobaczyć coś co jest daleko to oko musi zmienić kształt soczewki oraz powiększyć źrenicę, dlatego po emce z racji powiększonych źrenic widzimy dobrze rzeczy, które są w dużej odległości od nas. Natomiast żeby zobaczyć coś z bliska to oko również musi zmienić kształt soczewki i tym razem pomniejszyć źrenicę. Z racji na to, że po emce źrenice są wielkie jak 5zł i praktycznie nie są w stanie się pomniejszyć - nie możemy widzieć ostro z bliska. Jak ktoś nie wierzy to niech zrobi dwa zdjęcia twarzy (oczu) - jedno patrząc daleko przed siebie, drugie patrząc na czubek własnego nosa i niech porówna wielkość źrenic na tych zdjęciach.
  • 5037 / 888 / 40
Nie napisał jakie okulary.
Wielu zakłada przeciwsłoneczne, aby właśnie ukryć ten sowi wzrok.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 2388 / 279 / 0
Dokladnie ja po dobrej emce tego nie miałem... prawda ciężko zobaczyć coś na telefonie przeczytać itp :)
  • 1 / / 0
Autorowi chodziło raczej o to że ludzie "mają" okulary na sobie i to jest typowy efekt po wyższych dawkach u niektórych ludzi
  • 1134 / 152 / 0
Okulary ja zawsze gubiłem na emce. Jak byłem małolat i chodziłem co tydzień mój rekord w jednym roku zgubić 14 par okularów.
PRAWDA :heart: :old: MIŁOŚĆ :old: :heart: MUZYKA :heart: :old:
  • 9 / 1 / 0
W moim odczuciu okulary zakładałem aby ukryć czarne oczy (mimo tego że każdy wiedział że jak ktoś ma okulary to jest pod wpływem xD)

Z biegiem czasu okulary używam już raczej aby na lajcie móc zamknąć sobie oczy podczas płynięcia na imprezie albo aby światła, lasery czy inne wizualizacje po prostu nie uszkodziły mi wzroku. Raz dostałem z białego światła prosto w oczy i aż się wystraszyłem jak przez 30 minut zostawał mi przepalony ślad.
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.