Nerwica czy przećpanie?

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 7 / / 0

Witam od 6 dni jestem czysty, detoks domowy. Wczesniej bylo wszystko feta, Kryształy, fajki, alkohol, mj. W ciagu bylem dosc dlugo z przerwami 1-2 dniowymi.
Jeszcze mam taki klopot. W ciągu dnia raz wydaje mi sie ze jestem jakis chory, poryty, następnie za jakis czas ze jestem całkiem normalny, wszystko jest w porządku. Tak jakby ogromne zmiany nastroju?
Wie ktoś coś? W domu tez zdarza mi sie myslec ze rodzicie uwarzają mnie za chorego psychicznie ale nic nie chcą mi powiedzieć.
Pomoże ktoś?

A i jeszcze Co daje dobre odzywianie czy tam witaminy do problemów związanych z psychiką?

Pozdrawiam
  • 3824 / 510 / 0

Miłość czy kochanie?

Ile konkretnie byłeś w ciągu?

6 dni odstawki ciężko ocenić to na ten moment bo prawie każdy by miał jazdy
Ostatnio zmieniony 25 października 2020 przez ledzeppelin2, łącznie zmieniany 1 raz.

Miejsce produktów heat-not-burn w redukcji szkód palenia tytoniu

Wiadomo, że palenie papierosów szkodzi. Pierwszy raport na ten temat pochodzi z 1964 roku. Czy można leczyć silne uzależnienie od palenia papierosów innymi środkami zawierającymi nikotynę? Jak zredukować szkody spowodowane paleniem tytoniu, jakie miejsce mają tu e-papierosy i czym się różnią od produktów heat-not-burn (HnB), czyli tzw. systemów podgrzewania tytoniu (THS)?

Niewielkie ilości marihuany na własny użytek? Ruszają prace nad projektem ustawy

Parlamentarny zespół ds. legalizacji marihuany bardzo chce pokazać, że pogłoski o jego lenistwie są nieuzasadnione. W odpowiedzi jeszcze w listopadzie mamy poznać projekt ustawy depenalizującej niewielkie ilości marihuany na własny użytek. Jednak droga do zielonego światła w Sejmie jest jeszcze bardzo daleka.
  • 1517 / 40 / 0

@up
Ale radziłbym raczej bardziej wyczerpujący komentarz dać.
  • 7 / / 0

jak milosc czy kochanie? W ciagu bylem dosc dlugo z 3 tygodnie
  • 1711 / 415 / 5

xDD
Psychoza. Nie ćpaj, bo takie długie ciągi są niezdrowe bardzo.
  • 7 / / 0

@DelicSajko a ta psychoza mija?
To nie schizofrenia?
  • 1711 / 415 / 5

Jak kończysz ćpać to zazwyczaj mija. Na diagnozę schizofrenii za krótko to masz. Nie ćpaj już i powinno przejść.
  • 7 / / 0

Napisałby mi ktos jak wyglądają początki schizofrenii?
  • 8 / / 0

25 października 2020adkv68 pisze:
Witam od 6 dni jestem czysty, detoks domowy. Wczesniej bylo wszystko feta, Kryształy, fajki, alkohol, mj. W ciagu bylem dosc dlugo z przerwami 1-2 dniowymi.
Jeszcze mam taki klopot. W ciągu dnia raz wydaje mi sie ze jestem jakis chory, poryty, następnie za jakis czas ze jestem całkiem normalny, wszystko jest w porządku. Tak jakby ogromne zmiany nastroju?
Wie ktoś coś? W domu tez zdarza mi sie myslec ze rodzicie uwarzają mnie za chorego psychicznie ale nic nie chcą mi powiedzieć.
Pomoże ktoś?

A i jeszcze Co daje dobre odzywianie czy tam witaminy do problemów związanych z psychiką?

Pozdrawiam
ja mam nerwice od MDMA i jest to bardziej duzy poziom stresu który paraliżuje i powoduje drgawki itp.
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 1734 uczestników Wejdź na czata