Emocje, uczucia? Czy kiedykolwiek powrócą?

Moderator: Zdrowie

• 5 / 1 / 0

Hejo, więc po dłuższym przecpaniu się 3 miesiące, od twardych 5 miesiąc detoksu, to wciąż nie odczuwam moich emocji zbyt dobrze, nie wiem. Nie potrafię dostać uczucia szczęścia, ani nic z pozytywnych, może i dostanę ale nie są to aż tak bardzo intensywne doznania jak kiedyś miałem przed rozjebaniem na głowie XD
I kurwa co tu robić, nie wiem, cierpliwość? Czy jaki chuj mi został, bo chciałbym w końcu zażyć szczęścia z życia, bo czuję to na swój sposób jakoś kurwa neutralnie.
Oprócz zmiany osobowości i czucia się jak jakiś jebany socjopata, to kurwa nawet ruchanie mi nie pomaga, bo 1-2 minuty i uczucie zanika a co najlepsze, nie są to wcale intensywne emocje, tylko średnie jakieś,
Przed snifami to aż cieszyłbym się, z mordą uśmiechnięta latał.
Ale już wszystkiego próbowałem.
Pasji kurwa też znaleźć nie mogę.
Nie czuję tak samo jak kiedyś uczucia kochania kogoś, nawet rodzina jak są to czuje ze są obojętni, ale wiem że jakby ich zabrakło wtedy by mi coś jeblo do głowy.
Problem jest w tym wszystkim, że nie odczuwam za dobrze emocji pozytywnych, ani to intensywnie ani nic, tylko chwilowe, i później następuje taka jakby jebana anhedonia.
Wyobrażacie sobie? Kochać kogoś, trzymać go za rękę, spędzać z nim czas, a jak dojdzie do prawie rozstania to płacz, a z pozytywnych emocji są średnie, lub lekkie, a czasem skaczą nawet na zerowe.
Czy może mózg mi się nastraja i dlatego tak się odpierdala w tej psychice

Oczywiście
amfa
Kryształ
MDMA
Zioło

Wszystko w ciągach 3 miesięcznych, 5-7x w tygodniu, max przerwa 2 dniowa xD
  • 8 / 2 / 0

Mam teraz podobnie po ciągu z heroiną,11msc ćpania. Związek który średnio mnie interesował. Totalny brak emocji,dużo osób mówi mi że też tak mieli ale to kwestia czasu. Głowa do góry!

Koszmary białej Ameryki

U podstaw epidemii opioidowej, która przeorała Stany Zjednoczone wzdłuż i wszerz, leży właściwa wszystkiemu, co żyje, chęć uniknięcia bólu. Wyeliminowanie go opatrzone jest ryzykiem, na które pozwolić sobie mogą przede wszystkim ci lepiej sytuowani. To o nich przeczytamy w książce „Dreamland” Sama Quinonesa. Na historię cierpienia niebiałej Ameryki musimy jeszcze poczekać.

Wyspy Dziewicze: Narkotyki za 250 mln dolarów ukryte w domu policjanta

Na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych przeprowadzono akcję, która doprowadziła do zatrzymania policjanta i zabezpieczenia znacznych ilości narkotyków. Ich wartość odpowiada 75 procentom rocznego budżetu tego terytorium zamorskiego Wielkiej Brytanii.
  • 17 / 6 / 0

Przede wszystkim trzeba zaakceptować fakt że życie na jakimkolwiek wspomagaczu to nie jest normalne więc nie możesz oczekiwać że jak z czegoś zejdziesz to wszystko będzie tak jak kiedyś. Nie będzie.
Szamka po jointach wchodzi najlepiej, pierwszy sniff robie z ciebie nadczłowieka, pierwszy seks po MDMA zapamiętasz na lata, a rzeczy co podnoszą gaba-b zrobią z ciebie wiecznie usmiechniętą morde co nie zna słów "nie da się". Nawet penis po viagrze będzie zawsze twardszy niż ten bez viagry :-) - mam nadzieje że łapiesz skrót myślowy.

Przyzwyczaiłeś się do odczuwania życia intensywniej i musisz z tego poziomu zejść. Codziennie jest lepiej ale świetnie to raczej już nigdy nie będzie bo np. podczas nawet swojego najlepszego trzeźwego seksu na świecie twój mózg nie wystrzeli tyle euforii co podczas seksu na MDMA. I dlatego czujesz teraz takie bez emocji wszystko. Bo teraz twoje emocje oscylują tylko w normie(a pewnie i niżej) a wiesz że mozna je wystrzelić ponad norme. Deal with that ;-)

ZX

• 983 / 327 / 0

no nie wiem, ja bym podszedl do tego humorystycznie i cisnal emotki typu :neutral: i czekal, az minie, i bez cpania oczywiscie.
Daj ogloszenie na tinderze, ze nie masz emocji, wiec pod wplywem impulsu nie poderzniesz jej gardla, ani nie zgwalcisz i masz nadzieje, ze aktywuje w tobie choc troche porzadania i zadziala jak narkotyk i mimo, ze masz emocje socjopaty, masz nadzieje na wyzdrowienie przez ostry seks analny.
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 1760 uczestników Wejdź na czata