DMXE, 3-Me-2’-oxo-PCE, metetamina (Dezoxymetoksetamina)

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 29 / 4 / 0

Według mnie to identycznie działa jak MXE.
  • 2426 / 13 / 0

Wjeżdża na warsztat za 2 dni.

Aż ciężko uwierzyć że dysocjanty się tak rozwinęły.

Jeszcze niedawno był tego deficyt.

Mieliśmy MXE i dpd i 3 meo PCP to wszystko.

Ayahuasca to szansa, żeby z większym szacunkiem i uwagą potraktować rdzenne kultury

– Jestem zwolennikiem medykalizacji psychodelików i wiem, że może ona złagodzić cierpienie wielu ludzi, ale obecnie uważam, że jeśli chcemy naprawdę uzdrowić ludzkość i naszą planetę i wyjść z kryzysu, musimy współpracować i czerpać z różnych systemów wiedzy: połączyć mądrość przodków ze współczesnymi technologiami i światopoglądami – mówi Benjamin De Loenen, założyciel International Center for Ethnobotanical Education, Research, and Service i popularyzator ayahuaski, w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Bazyl przeszedł na emeryturę. Owczarek niemiecki był postrachem handlarzy narkotyków

Bazyl, owczarek niemiecki, który służył w bydgoskiej Komendzie Policji, został właśnie emerytem. Kolejne lata spędzi w domu swojego przewodnika.
  • 575 / 115 / 0

Jak już ci wjedzie to napisz z łaski swej coś o tej substancji.
  • 2426 / 13 / 0

Nie omieszkam.

Chocia tel mi sie zepsul i nie wiem kiedy napisze.

Wzialem do tego jeszcze troche 3 ho PCP i o-pce takze bedzie fajnie na pewno.
  • 1795 / 443 / 5

Zgadzam się z raportami innych użytkowników (nie tutej) o tym, że substancja daje kopa do życia. Makrodosing tego cuda (10mg sniff) wprowadza stan przyjemnego rozluźnienia i frywolności myśli. 20mg +/- 1h po przyjęciu makrodawki wprowadziło odrobinę więcej splątania, a także wzmocniło obecne już rozluźnienie, ciepło i kreatywność. Bardzo fajnie się na tym rozmawia. Harry Potter i Kamień filozoficzny (film) stracił trochę magii, bo bardzo spojrzałem na niego okiem dorosłego człowieka ceniącego solidną historię - i w tym przypadku wypada bardzo blado, jednak oglądam go z sentymentu raczej niż dla wartkiej akcji i wielowymiarowych postaci.
Na drugi dzień dalej fajne "chce się żyć".
Wczoraj po sesji miałem delikatne mdłości i ból głowy, partnerka nic.
W DMXE'owym szale zamówiliśmy też dużo kwasu w płynie, co by się raz na trzy dni suplementować. Oczywiście suplementacja właściwa też będzie miała miejsce, rzadziej jednak, bo raz na kilka miesięcy.
  • 146 / 12 / 0

Jaka by była dawka do hole'a z małą tolerką (miesiąc bez dyso)?

Stosuję dysocjanty tylko do podróży astralnych i z opisów tu i w necie zapowiada się wręcz zajebiście. Dopiero w lutym testy niestety, po ostatniej zaindukowanej schizofrenii po oporowej dawce DCK i wiadrze muszę trochę odpocząć :niewiem:
  • 1795 / 443 / 5

Celował bym w 100mg jakoś. Wczoraj poszło 50mg i było przyjemnie ale dziury to nawet nie liznąłem.
  • 2426 / 13 / 0

Nie wiem, czy chyba o pce czasami nie nokautuje tolerancji na inne dysocjanty , bo waliłem sciechy dobre , tego ale...

Faza spoko, ale nie zdejmuje majtek przez głowę.

Nie tego szukam na pewno.

Moim takim top bar byłby DXM.
Ale tego chyba nic nie przebije. 3meo PCP ma podchody ale to szatan w proszku...
  • 1795 / 443 / 5

DMXE jest dosyć słabe i szybko tolerka rośnie. Wczoraj poszło 60 mg w kilku dorzutkach i dzisiaj 80mg (na dwa razy) ledwo posmyrało. Zostanę jednak przy DCK, chyba że cena spadnie do 20 ojro/g.
  • 2426 / 13 / 0

Stan Sigma.
Idealnie!
Akurat chciałem to sprawdzić!
Ta nadtrzeźwość!
Też jest fajnie!

Jak z tego filmu co pigułkę wzialvi wszystko rozkminiał WA OW

+Nofap
Co daje dodatkowego bo o sta mózgu.
Spoiler:
Kurwa nie mogę spać i do roboty a może i nie, mam rezerwę co znaczy .
Zyczcie mi wolnego dnia na cpanie

A jak nie to będę cpal w robocie.

I chyuj. :nos: :ręka: %-D

Po godzinie stwierdzam że chuj, nie Sigma, wydawało mi się.

Ale na pewno wleci z czasem bo mam jeszcze dużo 3ho PCP i o pce ale to na koniec i chyba pożegnanie z dysocjantami, bo to tak winfduje tolerke że nie pytaj.

Ale mam strasznie dużo energii.
Dysocjanty podbijają chyba też efekty nofap, w ogóle ten tryb działa jak bardzo dobry stymulant ciała i umysłu, ale właśnie nie taki pusty jak po fecie tylko taki piękny.
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 1932 uczestników Wejdź na czata