MJ - THC - Lek na Covid-19

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 1184 / 211 / 4

Zapraszam do obejrzenia materiału oraz przejrzeniu badań w nim wymienionych

https://www.youtube.com/watch?v=puyzCjwG1oI

THC lekiem na COVID-19? co na to rząd?
Legalizacja? koniec problemów gospodarczych po zapaleniu JOINTA?

zapraszam do dyskusji
  • 918 / 70 / 0

Co do C19 się nie wypowiem, według mnie to zbiorowe popierdolenie. Mogę się mylić oczywiście
Co na to rząd ? Płacisz za opiekę, płacisz za wszystko, a dostępu do lekarza nie ma. Mi polecono ePorady Porażka. Przez 3msc miałem okazje byc w Polsce i pierdole rządzących, to są żarty jakieś

kurwa brakuje mi słów na to co się teraz dzieje.
korzystaj z kwarantanny - mniej ludu na spotach ;) Pozytywnie kończąc

PS:
O legalizacji w Polandii zapomnij, kiedyś byłem nastawiony pozytywnie i miałem nadzieję, że to za mojego życia nastąpi.
Teraz to tylko marzenia, generalnie mam wyjebane na to dość ostro, sam posadzę, sam zbiorę - ręka rządu tutaj mi na kwiaty nie położy

pzdr
DWE\Tjazzz
z fartem

Problem z dopalaczami nie zniknie, dopóki nie zniesiemy kar za tradycyjne narkotyki

Nowe substancje psychoaktywne, popularnie zwane dopalaczami, to najszybciej rozwijający się, a jednocześnie najmniej znany segment rynku narkotykowego. Piszemy o raporcie z Mołdawii, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Serbii i Kirgistanu, który rzuca światło na sytuację w regionie.

Dobijanie narkogangu, który chciał dominować na Mazowszu

Policjanci stołecznej „brygady antynarkotykowej” zatrzymali kolejnych członków gangu działającego między innymi w Ostrołęce, Mławie i Siedlcach. Gang zajmował się przemycaniem, produkcją i handlem narkotykami oraz dopalaczami. Według „skruszonych” członków bandy, którzy poszli na współpracę ze śledczymi wynika, że przestępcy wprowadzili do obrotu co najmniej ćwierć tony zakazanych substancji.
  • 9284 / 1296 / 0

Rząd miałby zalegalizować / przestać karać za zioło w imię walki z covid? Śmiem wątpić - nawet gdyby pół świata potwierdziło ową teorię i zaczęło dawać obywatelom zioło za darmo. Jeśli miałbym obstawiać, który kraj jako ostatni zalegalizuje mj, to bez wahania wskazałbym PL.

Ten sezon był faktycznie dość wyjątkowy, bo psy skupiły się na maseczkach. Niech zamykają na nowo granice, niech nadchodzi susza stulecia - od rana curują się 3 litrowe słoiki i 2 0.5 L, więc mam na to w....e : D
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1608 uczestników Wejdź na czata