Maki z allegrrrrooo

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 73 / 20 / 0

Hej Herbatkowicze. Testował ktoś może jakieś noname maki z allegro co są w paczkach po 1kg ?
  • 1908 / 60 / 0

Kuuuurwa, Po 12 latach jaks typ mi daje karme za posta o maku polnym, kurwa. Huj z allegro, obczaj temat. Po 12 latach. Kiedyś tak kupowałem słomę, ale yo było po 10 latach, sorry małgorzata kimkoleirk jesteś.

Uzależnieni od heroiny dostaną… heroinę

Rozdawanie heroiny uzależnionym od opiatów za darmo? Władze brytyjskich miast Glasgow i Middlesbrough w sierpniu zdecydowały o przedłużeniu programu pilotażowego o kolejny rok. I to wszystko przy poparciu lokalnej policji.

W ściekach europejskich miast płynie coraz więcej kokainy

W marihuanie jest więcej THC, a w tabletkach ekstazy więcej MDMA. Co jeszcze udało nam się wyczytać w corocznym raporcie narkotykowym o krajach Unii Europejskiej?
  • 208 / 20 / 0

Tak ogólnie, a nie, że akurat 1kg, to testowałam sporo bez większych sukcesów (jeden na jakichś 10 okazał się ok, ale po jakimś czasie widocznie zmienił dostawcę), ale to było przed Helcomami, więc mogło się pozmieniać sporo. Jakbyś chciał to mogę podrzucić na pw namiary, może znowu ma ten dobry mak.
  • 10 / / 0

Odgrzebię trochę temat. Ktoś próbował może tego maku?
https://allegro.pl/oferta/mak-czechy-40 ... 9146913424
  • 163 / 54 / 0

@pussyinboots Widzę, że koleżanka ma bystre oko, bo mnie też zainteresował ten mak, gdy przeglądałem ostatnio stronę na A. :D Zamówiłem go na próbę przedwczoraj, więc niedługo powinien mi przyjść, przetestuję i zdam relację.
  • 163 / 54 / 0

No i dupa, mak wyglądał całkiem spoko, nawet jebał tak, jak działające maki, miał ładny kolor i był gorzki, ale ku mojemu zaskoczeniu, nie podziałał prawie w ogóle. To było takie max 1/10, co najwyżej na zaleczenie skręta, nic więcej.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1759 uczestników Wejdź na czata