Pregabalina - KNAJPA ZGABIONEJ DYSOCJACJI

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 83 / 18 / 0

Z kratomem polecają używać w niepolskim internecie. I wiedzą, co mówią!
  • 83 / 18 / 0

Proszę usunąć powyższy post. Pomyliłem wątki, pisałem o fenibucie.

2021: rok ważnych zmian w międzynarodowej polityce narkotykowej

Grudzień 2021. Amerykanie i Polacy legalnie palą marihuanę. W Norwegii wymiar sprawiedliwości nie interesuje się już osobami uzależnionymi od narkotyków, bo trafiły one pod opiekę ochrony zdrowia. Z dekryminalizacji cieszą się też w stolicy Australii. Być może takie zmiany zajdą w różnych częściach świata przez kolejne dwanaście miesięcy. Kryka Polityczna i przegląd najważniejszych inicjatywy narkopolitycznych na rok 2021.

Alienacja rodzicielska – uzależnienie od alkoholu jako wynik deficytu drugiego rodzica

Psychologowie i psychiatrzy mówią jednym głosem: alienacja rodzicielska jest przemocą wobec dziecka i powinna być tak właśnie traktowana przez prawo i organy państwa. Tymczasem niewiele jest w Polsce badań na ten temat. Powstają co prawda prace naukowe lub paranaukowe, ale wciąż ich liczba jest nieadekwatna do skali zjawiska.
  • 279 / 68 / 0

Tylko jedno w głowie mam, pregi 3 gram lecz nie ma jak, bo zostało ino 14 tabsów :(
  • 1555 / 88 / 0

Ja nawet nie liczę, bo wiem że za mało by zejść bezpiecznie. BĘDZIE PIEKŁO I KOCIOŁ w głowie xd
  • 350 / 48 / 0

Nieulotkowa dawka pregabaliny, plus piwo Amber Porter Chili. Piwko zajebiście podbiło fazę na pregabalinie co za synergia nawet mi się jarać zioła nie chce normalnie byłbym już u dillmaha.
  • 412 / 101 / 0

U mnie też dzisiaj z półtora grama poszło, do tego w chuj MPH i browary. No da się żyć %-D
  • 606 / 113 / 0

U mnie z trawą pregabalina się super miksuje, 450mg na wieczór (wcześniej jeszcze 300mg rano poszło) + lufa i wyszedł mi dysocjacyjny miks z fajnymi cevami, można noodować z muzyką, trochę klimat jak słabe 2 plateau na DXM. Nawet mi przyszło do głowy że fajnie byłoby jeszcze dodać ze 150mg DXM do tego, ale nie chce mi się do apteki iść.
Z piwem/alkoholem miks jest beznadziejny, brudny, nieprzyjemny, czuje się skołowany.
Tolerancja idzie w górę, o ile wcześniej 300mg z rana działało rekreacyjnie, tak teraz właściwie czuje się względnie normalnie po takiej dawce.
Skończył mi się fenibut, w weekend pójdą ostatni 3g, tutaj też tolerancja poszła w górę, po 2g które wcześniej fajnie mnie robiły nie czuje właściwie nic. Nie chciałbym go już kupować, bo raz że portfel zaczyna cierpieć (pregabalina, fenibut, zielsko...zaczyna się robić tego coraz więcej) to bardzo niekorzystanie działa na moje jelita.
  • 279 / 68 / 0

1,2 g pregi smyrnęło, ale póki co, to ja mam już dość :-P
  • 3946 / 555 / 0

Ja to pamiętam że w ciągu to pogoń za fazą była, a już nie robiło tylko otumaniało. Pregabbing jest wjebujący dosyć motzno.
  • 103 / 7 / 0

600 mg po jednodniowej przerwie na benzo. Czuje sie troche jakbym byl na jakiejs lodzi. W ciele odczuwam lekkosc, a ruchy sa plynne i gladkie.
Dobrze mylo mi sie podloge. Teraz mam lekkie dreszcze, i zaczalem odczuwac lekki smutek.
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 715 uczestników Wejdź na czata