Pregabalina - KNAJPA ZGABIONEJ DYSOCJACJI

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

Posty: 603 Strona 57 z 61
Rejestracja: 2019
  • 279 / 68 / 0

Wiadomym jest też, że schodzenie z pregabaliny phenibutem na dłuższą metę jest ryzykowne i raczej ta dziwna zgabiona pętla nie ustępuje.
Rejestracja: 2019
  • 853 / 304 / 0

07 stycznia 2021adverse pisze:
Odstawka pregi baklo? To jak gaszenie pożaru benzyną. Idiotyczny pomysł, ale doraźnie spoko, póki nie wpadnie się jeszcze w baklofen. Wtedy - przewidziane jazdy nie z tej ziemii...
pocieszasz mnie, to miłe 😂, jestem na baklociągu już miesiąc.

W Kanadzie brak politycznej woli, żeby rozprawić się z kryzysem opioidowym

W walce z kryzysem opioidowym Kanadzie brakuje zacięcia, z jakim walczy z koronawirusem. Podejście do pandemii pokazało, że Kanadyjczycy mają wystarczające zasoby, żeby sprostać takim wyzwaniom. Brakuje tylko woli politycznej. Tymczasem liczba osób umierających z powodu uzależnienia od opioidów w niektórych miesiącach przewyższała liczbę zmarłych na koronawirusa.

Alarmujące wyniki badań: co czwarty nastolatek w Polsce pali e-papierosy

Co czwarty nastolatek pali e-papierosy. Ponad połowa z palących robi to praktycznie codziennie, głównie dla rozrywki i odstresowania. Co czwarty nieletni palacz czuje się uzależniony – wynika z badań zleconych Instytutowi Badań Pollster przez Rzecznika Praw Dziecka.
Rejestracja: 2020
  • 83 / 18 / 0

20 stycznia 2021adverse pisze:
Wiadomym jest też, że schodzenie z pregabaliny phenibutem na dłuższą metę jest ryzykowne i raczej ta dziwna zgabiona pętla nie ustępuje.
Ale przynajmniej okres działania fenibutu jest długi, dzięki czemu można załadować i odetchnąć na dłużej, a jeśli ktoś dąży do trzeźwości, wtedy może sobie systematycznie odsypywać z kapsułki. Z pregabaliny również można odsypywać, choć czuję, że byłoby trudniej właśnie ze względu na konieczność dozowania trzy razy dziennie.
Rejestracja: 2019
  • 117 / 16 / 0

Od dwóch tygodni jestem na pregabalnie i czuje sie swietnie, Do tego biore Asente i coś na noc przeciwdepresyjnego . Na poczatku myslalem ,ze wezme to tylko az leki mi ise nie rokrezeca ale to jest super na moje dolegliwości. Zero smutku, Zeto myślania cały czas o problemach racjonalne myślenie. Oczywiście mówie o pozytywach. Negatywem może być to ,że nadurzywam pregabaliny bo czesto lubie sie doprowadzic do stanu w ktorym ledwo stoje nie licze dawek ale jest w stanie zjesc 1 gram i chodze jak pijany,,, ahhh a lekarka mowila ze to w ogole nie uzaleznia
Rejestracja: 2011
  • 606 / 113 / 0

Ja ostatnio miksuje pregabalinę z fenibutem, chociaż staram się robić to jak najrzadziej i próbuje naprzemiennie tzn jak dzisiaj wziąłem fenibut to nie biorę pregabaliny i na odwrót, chociaż dzisiaj weekend to pewnie walnę sobie takiego miksa na wieczór i dopalę trawą.
Co to zjazdu to jest źle, próbowałem odstawiać, ale póki co wszystkie próby zakończyły się niepowodzeniem, bo albo robi się chujowo i depresyjnie, albo dorzucam dawki żeby znów być na rauszu. Nie mam pojęcia jak z tego zejść, pewnie benzodiazepiny byłoby tu zbawienny, ale dla mnie to brzmi jak z deszczu pod rynnę.
Rejestracja: 2015
  • 1819 / 276 / 0

@DillGang będziesz wpierdolony w prege co nie miara, lepiej już teraz tonuj dawki albo zrób chociaż przerwę żeby 600ng klepalo zadowolenie bo potem czeka Cie tylko żmudne schodzenie bez efektów dziakania
Rejestracja: 2020
  • 350 / 48 / 0

Ja z powrotem na terapeutycznych od jakiegoś czasu. Tym razem kupiłem kilka paczek 75-tek. Staram się jeść 300 max 450/d ciekawe po jakim czasie wróci tolerancja (w sumie jej brak) rozrywkowa na dawki typu 600/900 mg, jak przez okres Świąt i wolnego dochodziło do 3g na dobę %-D
Rejestracja: 2018
  • 22 / 2 / 0

Po prawie miesiecznej przerwie wlasnie zaladowalem 825mg i do tego 1,5mg alpry. Czekam na wejście, mam nadzieje ze dobrze porobi %-D
Rejestracja: 2019
  • 117 / 16 / 0

Spokojnie juz biore w dawkach terapeutycznych czyli 300 mg 3 x dziennie
Rejestracja: 2018
  • 22 / 2 / 0

Ja jednak polecialem i wzialem ponad 1g kurwa jest mocno
Posty: 603 Strona 57 z 61
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 2079 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości