Pregabalina - KNAJPA ZGABIONEJ DYSOCJACJI

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 1420 / 198 / 0

Na pokaz, by się bliscy odjebali %-D
  • 1649 / 148 / 0

Ja zauważyłem że tabsa 300mg pregi jakoś lepiej działa niż 2tabsy 150mg na raz wrzucone .. już 2 próby zrobiłem i przy 1 i 2 razem efekt taki sam..

Uzależnieni od heroiny dostaną… heroinę

Rozdawanie heroiny uzależnionym od opiatów za darmo? Władze brytyjskich miast Glasgow i Middlesbrough w sierpniu zdecydowały o przedłużeniu programu pilotażowego o kolejny rok. I to wszystko przy poparciu lokalnej policji.

Kolejni „dilerzy śmierci” staną przed sądem

Katowickie „pezety” Prokuratury Krajowej oskarżyły pięciu mężczyzn o handel dopalaczami na terenie Zawiercia i okolic w latach 2018-2019. Po zażyciu niebezpiecznych substancji zmarły co najmniej cztery osoby, a 10 kolejnych trafiło do szpitali z objawami ciężkiego zatrucia.
Użytkownik nieaktywny
  • 385 / 91 / 0

26 października 2020Teabadger pisze:
Przy takiej obstawie, rozedrze się niebo i ukaże się oślepiające światłem pomieszczenie, gdzie postacie, skąpane w czystej bieli i o anielskich zapewne twarzach, gdyż nie będę w stanie ich ujrzeć, zapytają się jedynie, czy należy się płukanie żołądka temu śmiertelnikowi.
%-D %-D

No to żeby Naczelna Izba Aptekarska nie była aż tak zgorszona, to muszę dodać, że miks pregabaliny z amfetaminą jest bardzo smaczny również w zalecanej przez nią drodze podania p.o., a mianowicie do opróżnionej w połowie kapsułki dodajemy krajówy, robimy większy zapas takich kapsuł z prądem i wychodzimy na miasto - można dorzucać zawsze i wszędzie :tabletki:
  • 1365 / 341 / 0

To prawda, ja waliłem amf na podkładzie z pregaby i było git, na zwałę też pomaga, wygładza samopoczucie ale nie zbija stymulacji jak benzo.

Ach, jak przyjemnie przyjebać 1200mg na śniadanie. :krowa:
  • 1407 / 76 / 0

Ja też dzisiaj przyjebałem 1200mg. Zrobiłem tyle pożytecznych rzeczy w domu i na podwórku, że mama mnie pochwaliła jaki ja to pracowity jestem, i dała mi w prezencie paczkę tytoniu %-D

Na zejściu pregaby dorzuciłem 14mg diazepamu, 5mg lorazepamu i piję piwko miodowe :mniam:
  • 1649 / 148 / 0

27 października 2020Demis pisze:
Ja też dzisiaj przyjebałem 1200mg. Zrobiłem tyle pożytecznych rzeczy w domu i na podwórku, że mama mnie pochwaliła jaki ja to pracowity jestem, i dała mi w prezencie paczkę tytoniu %-D

Na zejściu pregaby dorzuciłem 14mg diazepamu, 5mg lorazepamu i piję piwko miodowe :mniam:
Takiemu to dobrze :)
To jak mama Ciebie pochwaliła to ty powinieneś pochwalić pregabaline 😂
Użytkownik zbanowany
  • 172 / 21 / 0

Ja 3 dni temu grubo poszedłem 1,2 g. Dzień po 300mg, kolejnego dnia 150. Dzisiaj w ogóle nie wziąłem. Ale pierwszy dzień, dwa po takiej dawce szokowej, odczuwam obniżenie nastroju, jak już puści.
  • 1420 / 198 / 0

A ja znowu zrobiłem coś, czego mówiłem, że nie powinienem robić. Rano poszło 450 mg pregaby. Ale se myślę - trochę senny jestem i w ogóle, to może 1 mg alpry na natychmiastowy stan gotowości nie zaszkodzi. I tak teraz jestem w robocie po 450 mg pregaby, 3 mg alpry i jak to piszę to widzę litery podwójnie, więc wolę jednym okiem pisać. Kurwa, jeszcze dwie paki klonazepam i 2 paki zolpidemu zamówiłem sfazowany %-D
  • 115 / 10 / 0

Jeśli jestem na 300mg/doba, to ile moge zażyć jednorazowo rekreacyjnie aby na następny dzień gdy znów będe brał te 300mg nie odczuć jakichś nieprzyjemnych doznań psychicznych? Brać wtedy wszystko naraz czy rozdzielić rano-wieczór?
  • 1649 / 148 / 0

Ciezko powiedzieć możesz spróbować i rozdzielić rano-wieczor po 150mg ..
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 1742 uczestników Wejdź na czata