DXM Na stany depresyjne przy odstawieniu kodeiny

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1 / / 0

Od 5 lat jestem uzależniony od kodeiny teraz w dawkach 690-720 mg do tego zdarza mi się mieszać z efedronem albo tramadolem przy skręcie łapią mnie mocne stany depresyjne i czy DXM w dawkach 150-300mg tak zażyty 3 razy czy pomógłby przy tych stanach depresyjnych?
  • 11 / / 0

DXM to raczej niezbyt dobry pomysl. juz lepiej doraznie brac jakies benzo

Poradnik Uliczne BHP – przykłady sytuacyjne

Czym jest „Uliczne BHP”? Jest to umowna i potoczna nazwa na wspólne określenie zasad, według których poruszamy się w publicznej przestrzeni. Są to wewnętrzne wzorce dotyczące naszego prywatnego bezpieczeństwa. Stworzone samodzielnie bądź grupowo, w oparciu o okoliczną sferę działań. Ustalone przez nas i srodze przestrzegane. Jest to kawałek teorii, który stosowany w praktyce odczuwalnie zwiększa szanse na uniknięcie przykrych sytuacji.

Paracetamol ma zaskakujący wpływ na podejmowanie ryzyka

Najczęściej zażywany środek przeciwbólowy na całym świecie, czyli paracetamol, zwiększa naszą tendencję do podejmowania ryzyka. Tak wynika z badań, których wyniki opublikowano na łamach Social Cognitive and Affective Neuroscience.
  • 678 / 71 / 2

akurat benzo nasilają stany depresyjne, bo obniżają poziom serotoniny XD
DXM może się nadać, nawet nie w takich dawkach co brany po prostu codziennie po 2-3 tabletki. Postosuj sobie z dwa, trzy tygodnie i jak nie będziesz przez ten okres nic ćpał to najcięższa depresja nie powinna powracać.

ZX

• 1047 / 341 / 0

masz brac mniej a nie wiecej
  • 763 / 153 / 1

Być może by pomógł, ale w tym wypadku najlepsza będzie tianeptyna.
  • 76 / 10 / 0

DXM to najlepszy antydepresant jaki istnieje
  • 167 / 7 / 0

Spróbuj zamiast dex'a wspomagać się pregabaliną,jeśli masz możliwość. Przy odstawianiu kodeiny działa cuda.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 449 uczestników Wejdź na czata