Bony na grzybony - sezon 2020

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 22 / 3 / 0

Raczej już końcówka sezonu w tym roku, młodych nie ma, nawet jak małe to stare są, z 5sztuk zostawiłem bo ledwo się kupy trzymały niech rozsiewają. Sezon zakończony wynikiem ok 310 szt z czego 160 zezarte %-D w 2 z kumplem. Dziś 11szt na coś koło 80min, okolice Radomia. Przypuszczam że gdyby się trafiło na nie pyraną miejscówkę byłoby więcej(dojrzałych) , ja cały czas w stałych miejscach się obracam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 2 / / 0

Witam, ktoś coś na podkarpaciu? Mam ochotę wybrać się jak najszybciej w góry, gdzieś niedaleko. Tylko podstawowe pytanie czy nie jest już za późno? Jest ktoś chętny z okolic Rzeszowa na szybki wypad ze mną na poszukiwania?

Psychodeliki na receptę

Ludzie używali substancji psychodelicznych w celach leczniczych lub religijnych od tysięcy lat. Obecnie jednak większość krajów na świecie zakazuje stosowania psychodelików. W Stanach Zjednoczonych LSD i psylocybina są zaklasyfikowane jako narkotyki, które "nie mają żadnego zastosowania medycznego".

Wynajęli luksusowe wille na Lanzarote, aby zrobić z nich magazyny kokainowe

Gangsterzy wynajęli luksusowe wille na wyspie Lanzarote, tylko po to, aby ukrywać tam kokainę przemycaną z Ameryki Południowej. Narkotyki były odbierane na morzu, w pobliżu Wysp Kanaryjskich i dostarczane na ląd szybkimi łodziami. Dobrą passę gangsterów przerwali hiszpańscy funkcjonariusze, którzy wespół z DEA zatrzymali sześciu członków grupy i przejęli ponad 268 kg kokainy.
  • 22 / 3 / 0

Masz szansę coś znaleźć tylko raczej będą już dojrzałe, u ciebie chyba sporo pastwisk i mokrych łąk z trawą jeżyk?

Adm

• 411 / 22 / 0

Dzisiaj jeszcze z 7 było.
  • 18 / 5 / 0

panowie ostatki same nawet zrywam te robaczywe i daje szybko do suszenia tylko polecam wybrac robaki wcześniej
  • 116 / 49 / 0

:rzyg: :rzyg: :rzyg: Smacznego
18 listopada 2020malemaslo pisze:
panowie
Co to w ogóle za dyskryminacja? :korposzczur:
  • 7 / / 0

Dziś w nocy pierwszy puszek spadł, wybrałem się na godzinną przechadzkę po łące, zebrałem równe 30 szt.
  • 11 / 6 / 0

Dawno mnie nie było. @arkanoegoego patrz go jaki sherlock :P tak całkiem niedalekie okolice
  • 171 / 33 / 0

Jak tam zbieranko na Warmińsko-mazurskim, komuś się udało?
Ja tam nie miałem w tym roku czasu by se spojrzeć.
  • 2227 / 386 / 9

Ktoś jeszcze coś znajduje? Czy powoli zamykamy wątek sezonowy?
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 1981 uczestników Wejdź na czata