Dział poświęcony tematowi kontroli recept lekarskich u farmaceuty.
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
  • 209 / 14 / 0

Witam
jeżeli nie mam papierów, natomiast mam wypisywaną bupre to mogę wcisnąć że źle na mnie działa? Docelowo potrzebowałbym oksykodonu, ewentualnie DHC. Jak juz wcześniej wspominałem nie mam papierów, tylko bupre (recepte). Może bupra pomoze? Pokazać recepty? Opakowania? Powiedziec lekarzowi potem, że bupra mi nie odpowiada? Przejdzie bajer z buprą? Jeżeli tak, to najlepiej gdzie? Jeżeli muszę juz ich o to prosić, to bol czego najczęściej przechodzi i jest trudny do wykrycia?
Docelowo chciałbym oksy, może byc DHC. Rodzinny nie ma problemu z DHC? Ile byliście razy w PLB, zanim dostaliście oksykodon?
  • 541 / 61 / 0
Awatar użytkownika

Mi oksykodon przepisywal psychiatra jak schodzilem z heroiy, potem weszlismy na Metadon,
Na 98% jak powiesz ze bupra zle dziala to dostaniesz metadon. 2% to twoja nadzieja, ze moze wypisze oksy jak jest glupi.
This world makes us sick
Listen man, we are the night
Raise them now, bongs and knives

Biore: :pacman: :strzykawka: :papieros: :lsd: :wino: :ghb: :kreska: :nos: :hel:
  • 365 / 43 / 0
Awatar użytkownika

Może powinieneś zasięgnąć opinii w okolicy do jakiego lekarza prywatnego warto iść aby wydębić leki. Poszedłbym z 2-3 razy, potem poprosił o zaświadczenie jakie leki przepisuje i z tym poszedł bym do PLB. Większe szanse, że dostaniesz OXY jeżeli takim lekarzem (prywatnym) będzie neurolog.
  • 175 / 8 / 0
Awatar użytkownika

Mam papierki na złamani kompresyjne kręgosłupa w dwóch miejscach.
Bóle barków po wybiciach i złamaniach łopatek. Dostaje póki co od lekarza rodzinnego Dorete 37,7mg, ale to mało.
Sądzicie, że mogę prosić lekarza o coś mocniejszego? Na co waszym zdaniem mogę liczyć z takimi papierami?
  • 377 / 67 / 0

Spokojnie 75mg/90 szt takiej Dorety.
Uwaga na paracetamol.
  • 153 / 18 / 0
Awatar użytkownika

21 listopada 2020tatarak pisze:
Na co waszym zdaniem mogę liczyć z takimi papierami?
Tramale jakieś, powiedz że cie bardzo boli a ta doreta mało daje, bez chwalenia się znajomością leków oczywix bo powie że narkus
U mnie to bardziej chronicznie
Ty wolisz mieć stany psychodeliczne
  • 377 / 67 / 0

Z magikami dużo lepiej gadać tylko wg jednej nazwy handlowej leku, bo jak usłyszy o substancjach czynnych i rodzajach to zapala się lampka ostrzegawcza.
  • 1647 / 125 / 0
Awatar użytkownika

ja mam papiery z plb i tam mam zaswiadczenie ze byl wystawiany oxycontin 80 to jak pojde z takimi papierami do prywatnego magika to powinien wypisac bez problemow zadnych nie?
I anioł ciągle pruje na trąbach powietrznych i kieruje wichry
  • 1 / / 0

Najlepiej powiedzieć że ma się nerwobóle i tkliwość bo miałeś kiedyś złamaleś stope(przy minimalnym dotyku odczuwasz prądy,ból). Mówisz od.razu że bierzesz np. oksykodon 40 mg.Miales tak wypisywane ale ortopeda poszedł na urlop i nie wiesz co zrobić.bo bardzo Cię boli i nogę w buta nie możesz włożyć. U mnie przeszło. Byłam w poradni leczenia bólu u neurologa. Alenn a Tobie prywatny magik wypisze jeszcze masz zaświadczenie.ze zażywasz :p i mówisz ze zabrakło Ci leków trudno do lekarzy się dostać a potrzebujesz na już.
M
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.