jedno razowy atak padaczki?

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 3 / / 0

hej, wczoraj przezylem swoj pierwszy atak padaczki mój ojciec wybudził mnie z letargu po chloroprothixenie 100mg i około jednym piwie,
kwestia w tym ze zaczalem sprzatac i nagle zemdlałem oraz zaczalem sie dusić i teraz kurewsko niewiem czy to interakcja leków
czy dalszy rozwój moich problemów psychicznych. na sorze nic mi nie powiedziano nawet co to bylo doslownie wypisali mnie w dwie godziny
i dali papier pozdrawiam hrkowicze
  • 14 / 1 / 0

To dziwne, że pamiętasz duszenie, ja jedyny atak padaczki ( polekowej) zarejstrowałem dopiero w karetce, za to ktoś z padaczką kogo doskonale zna ma stwierdzoną padaczkę i w tamtym wypadku neurolodzy orzekli, że jednorazowy incydent nie przesądza sprawy (tymbarzdziej po lekach plus alko)

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Ten mężczyzna został alkoholikiem podczas domowej izolacji. Dlaczego?

Przed izolacją Chris McLone nie mógł się doczekać udanego roku. Pod koniec czterdziestki czuł się dobrze i zdrowo, cieszył się życiem i udaną karierą jako kierownik sprzedaży. Dlaczego popadł w alkoholizm?
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 834 / 0

@straightsavage
Udaje się do neurologa.On Ci zrobi badania i będzie wiadomo czy masz epilepsje czy to tylko od nadmiernej ilości leków.

Ja miałem stan prawie jak padaczka jak zajarałem za dużo zioła.Wstałem z fotela - ruszyłem do kibla, po paru krokach obudziłem się z lekkimi drgawkami na podłodze ( trwało to kilka sekund, zanim doszedłem do świadomości ).
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 1486 uczestników Wejdź na czata