pierwszy raz z fetą

Moderator: Zdrowie

• 1 / / 0

jestem raczej raczkująca w tych tematach, dlatego chce sie upewnić czy mój przypadek jest normalny

wczoraj byłam na basenie, słońce mnie spaliło, a na basenie wypiłam ok. 700ml browca. Koło godziny 19 zarzuciłam ćwiartkę piguły (różowy transformers, nawet nie wiem co w tym było) i pierwszy raz w życiu posmakowałam włada donosowo, na oko tak z 0,1/0,2g

na początku było dosyć przyjemnie, empatia, fajnie sie chodziło, aczkolwiek po około 2 godzinach od zażycia zaczęły mi doskwierać okropne dreszcze po twarzy i rękach, czułam się jakby coś po mnie chodziło, oczywiście nie mogłam spać, czułam się bardzo dziwnie

udało mi się jednak przespać ok. 4 godziny - jednak obudziłam się ponownie z dreszczami, a do nich doszły jeszcze odruchy wymiotne, okropny ból brzucha, pieczenie ust i lekkie duszności

jest opcja że się zatrułam? czy to raczej normalny zjazd?
dodam jeszcze że jadłam bardzo mało, może to tu leży wina
  • 158 / 37 / 0

Przyjemność i empatia płyneła z MDMA czyli prawdopodobnie z tej piguły. 100-200mg fety by Cię zmiotło z planszy. "Nażarłaś" się jakiegoś syfu to i ciało dostało po dupie. Jak nie mogłaś zasnąć a mimo to jednak Ci się udało, to tym bardziej nie była to feta.
Nastepnym razem nie łykaj wszystkiego co Ci dają, bo kiedyś nie skończy się tylko na odruchach wymiotnych i bólu brzucha

2021: rok ważnych zmian w międzynarodowej polityce narkotykowej

Grudzień 2021. Amerykanie i Polacy legalnie palą marihuanę. W Norwegii wymiar sprawiedliwości nie interesuje się już osobami uzależnionymi od narkotyków, bo trafiły one pod opiekę ochrony zdrowia. Z dekryminalizacji cieszą się też w stolicy Australii. Być może takie zmiany zajdą w różnych częściach świata przez kolejne dwanaście miesięcy. Kryka Polityczna i przegląd najważniejszych inicjatywy narkopolitycznych na rok 2021.

Psy służbowe Straży Granicznej ujawniły w ubiegłym roku setki kilogramów narkotyków i broń

W ubiegłym roku psy służbowe Straży Granicznej doprowadziły do ujawnienia m.in. ok. 300 kg marihuany, 10 kg amfetaminy i ponad 600 tabletek esctasy – poinformowała ppor. Anna Michalska z Komendy Głównej Straży Granicznej. Znalazły też broń i ponad 3 tys. sztuk amunicji.
Użytkownik nieaktywny
  • 141 / 26 / 0

MDMA z feta to nie mix dla poczatkujacych... wlasciwie to zaden mix nie jest dla poczatkujacych.... poznaj substancje, swoje mozliwosci, tolerke, swoj organiznm...nie bierz dragow tylko dlatego ze innni tez biora... po co pozniej miec takie nieprzyjemne wspomnienia....
  • 188 / 55 / 0

Ja jak pierwszy raz próbowałem amfetaminy to miałem dostęp do bardzo dobrego towaru wg mnie, poszła setka iv, a byłem ugrzany morfiną i łeb mi spadał co chwilę. Po przyjęciu odczuwałem same pozytywne aspekty fety i byłem bardzo zadowolony z jej działania, zjazdu nie miałem wcale, albo może nie odczułem go wcale jak waliłem codziennie morfinę. Dwa tygodnie później wszedł taki sort, że krew się ścinała w kontrolce igły do skrzepu i nie dało się podać w ogóle roztworu, tak samo żrąca w smaku jak i w nosie. Doszliśmy ze znajomymi do wniosku, że to musiało być mieszane z jakimiś RC, bo każdy z naszej trójki po dwóch dniach używania wyglądał na twarzy jak zdegenerowany zombie, przerażające. Opinie od innych użytkowników tego sortu również nie były pochlebne i też im bardzo siadało negatywnie na psychikę i fizycznie również. Może też Ci się trafił taki dziwny sort mieszany nie wiadomo z czym i w jakich warunkach wykonany, stąd te negatywne objawy później.
Pozdrawiam
Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 91 / 7

Jak walilem pierwszy raz fete (jakos 2002) to mialem calkiem sporo euforii.
Szczegolnie po tym jak zajaralem trawy, pieknie sie czulem.

Bylem szczery, pieknie mi sie gadalo i wspanialy rush trwal praktycznie caly dzien.
Ale euforia byla jakby wewnetrzna, bo nawet nie potrafilem sie usmiechanac.

Jedna kreska wystarczyla na rush do poznej nocy i oczywiscie nieprzespalem ani minuty.
Poranna kawa podbila lekko faze moze na godzine.

Potem dopadla mnie okrutna zwala, ale nie pamietam z niej zbyt wiele.

Jak bym mial teraz porownac to podzialalo troche jak mniejsza dawka MDMA,
tylko bez empatii no i ta euforia to taki bardziej rush i wewnetrzne szczescie.

To napewno byla dobra feta, bo starsze ziomki z podworka latali juz od paru lat na tym.

Nostalgia mnie dopadla :korposzczur:

ZX

• 1094 / 352 / 0

To dostalas zlej reakcji na ten miks co wzielas. Moglo byc znacznie gorzej jesli bys wziela tego wiecej. Widocznie nie mozesz brac takich rzeczy, w sumie od razu wskoczylas na gruba wode, nie mieszaj nigdy substancji bo wtedy ryzyko zgonu jest znacznie wieksze.
Użytkownik zbanowany
  • 3 / / 0

Zgoda z @up i to pełna, moj pierwszy raz z fetą był wtedy gdy przejęliśmy 50g, lepiej nie leciec za dziko na starcie xD
  • 11 / / 0

Szczerze powiedziawszy bardzo niecodzienna sytuacja. Ale odpowiadając na twoje pytanie , według mnie to dostalas jakies gowno tak jak juz wspomnial ktoś wcześniej.
Wskazuje na to choćby to ze zasnalas po snifie z 0.1/0.2 chociaż też mogło ci się wydawać że spisz . Bynajmniej ja miewałem tak czasami ze na nocce kiedy już nie miałem więcej Doroty :amfa: to zmeczony na tyle ze nie chcialo mi się nic robić ale nie moglem spac lezalem przez dobrych parę h na łóżku czekając na rano aby wyjsc po jakas kontrę %-D . Czasami nie wiedzialem czy spie czy nie.
Tez ktoś wspomnial ze gdybys zajebala te 0,2 to by cie zmiotło nie zgodzę się z tym bo wiadome chyba jest to ze czystej się prawie nigdy nie dostaje. I jedna feta w takiej ilości może wyjebac w kosmos podczas gdy druga ledwo posmyra.
Te poczatkowe efekty wydaje mi sie ze były zasługa pixy :extasy: i alkoholu ale skoro pierwszy raz waliłas to pewnie nie wiedzialas jak to wygląda ani pachnie więc mógł to być jakiś chujowy krysztal czy inne gowno.
Nie powiem ci niestety dlaczego tak się stało i co tak naprawdę wzięłaś ale to nie był zjazd.
Na samym początku jeżeli bedziwsz spala i jadła to nie odczujesz zjazdu. Dopiero jak zaczniesz robic nocki na fecie i nie będziesz jesc zobaczysz prawdziwy zjazd gdy po 60 h nieprzespanych będziesz widzala człowieka a zaraz się okaże ze to krzqk . Albo gdy będziesz słyszała swoją mamę na dole chodzaca po domu a okaże się że DOM jest pusty. :alergia: :fuj: Mam nadzieje ze to co ci się stało odwiedzie cie od pomyslu dalszej zabawy z feta pomimo tego ze nic to raczej z wladem wspólnego nie miało. To osobiście stanowczo odradzam zabawy z tym scierwem. Dlaczego , to myślę że możesz sobie przeczytac w temacie o amfie
Wiem co mówię odposc sobie ten temat pal sobie mj :liść: jedz sobie piguły :extasy: grzyby :grzybki: ale fete sobie odposci bo nie ma co %-D
  • 1 / / 0

W sumie nie wiem gdzie indziej o to zapytać i jak było gdzieś to sory...
Niedawno zaczęłam przygodę i po jakimś czasie zauważyłam że niektóre rzeczy smakują mydłem. Nie zwróciłam na to szczególnej uwagi bo zaczęło się od czekolady (myślałam ze jakaś stara) ale tych rzeczy zaczęło robić się więcej (gumy miętowe, sos czosnkowy czy nawet cola)
Podejrzewam ze to właśnie od fety(bo czego innego jak nic się nie zmieniło), nigdy o tym nie słyszałam, na internecie również nigdzie nie znalazłam(jedynie o utracie smaku)
Ktoś tak miał? To będzie długo przechodzić?
Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 25 / 0

@Mion69 nie wiem kto zaakceptował taki post i to jeszcze w tak starym temacie ale wątpie że to od fety. Szybciej miałbyś zatkany nos, katar czy strupy w nosie (częsta przypadłość bieda ketonów %-D )
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 2083 uczestników Wejdź na czata