Odstawienie w domowych warunkach

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 3 / / 0

Czołem, w jaki sposób odstawic kryształki filozoficzne brane łyżkami w kazdej wolnej chwili dla siebie, majac caly czas świadomośc o niekontrolowaniu ciśnienia wogole?
Nie nudzac za mna spore odwyki z kilku miesięcznymi przerwami calkowicie na czysto, zawsze mialem lepiej z miesięcznego ciagu 5g dziennie potrafilem dla głupiego zakladu o nic odciąć od razu wszystko i kontrolowalem ciśnienie kiedy i ile chcialem, mamy dziś dzień, a ja nie moge całkowicie wogole sie zatrzymać nawet na chwilę wiedzac ciagle o przegrywaniu z jakimś scierwem. Moze jakieś leki (recepty nie graja roli) troche by pomogly? Bez tego cały czas zjada mnie szarosc, depresja czy brak jakichkolwiek checi do czegokolwiek. Ps odwyk odpada najchętniej z prywatnych przyczyn. Pozdro i licze na jakąś dobrą dusze %-D
Użytkownik nieaktywny
  • 939 / 152 / 0

krysztalki filozoficzne to ketamina, crack, MDMA, random ketony, meth, cukier czy sól himalajska?

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

Badania: Niewielki wpływ medycznej marihuany na symulowaną jazdę samochodem

Toronto, Kanada: Według danych opublikowanych w kwietniowym wydaniu Journal of Concurrent Disorders pacjenci, którzy regularnie używają marihuany, wykazują niewielką różnicę w symulowanej wydajności jazdy po jej inhalacji.
  • 97 / 19 / 0

Sam pewnie nie wie. Przecież jak kupował u osiedlowego dilla to ten go zapewniał że to legitny kryształ.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1225 uczestników Wejdź na czata