skręt po krótkim ciągu alpry

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

Posty: 5 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 114 / 11 / 0

Od tygodnia jem alprę dzień w dzień. Dawki dzienne nie przekraczały raczej 4 mg, raz było 6 mg, raz 2 mg na dzień. Oczywiście za każdym razem szły do tego duże dawki alkoholu.
Dziś ostatni raz brałem 10 godzin temu 1,5 mg. Zaczyna się robić trochę źle. Mam na rano do pracy, ale wiem, że nie zasnę, mogę się jedynie wesprzeć trazodonem.
Moim zdaniem po tak krótkim ciągu nie potrzeba żadnej pomocy zewnętrznej, tym bardziej schodzenia z dawek, ale niech mi powie ktoś, kto się zna - czy najlepiej będzie jak przeżyję kolejne dni bez ani mikrograma alpry, czy lepiej np. jeszcze jutro wziąć w ciągu dnia dwa razy po 0,5 mg?
Rejestracja: 2015
  • 966 / 81 / 7

nie będziesz mógł spać, w pracy się zmęczysz, wrócisz do domu i może zaśniesz. minie ci po jakiś 3-4 dniach. odstaw metodą cold turkey i celebruj te chwile abyś wiedział żeby więcej nie sięgać po benzo i nie mieszać z alko.

Projekt legalizacji marihuany w Sejmie już w kwietniu

Legalizacja marihuany to zysk dla pacjentów, rolników i gospodarki. To spokój dla obywateli, którym za wypalenie skręta nie będzie groziło więzienie. I oszczędności dla państwa, które za tego skręta nie będzie ścigać. Rozmowa z posłanką Urszulą Zielińską.

Proces „Króla dopalaczy” odroczony po raz trzeci. Zabrakło oskarżonego

Proces Jana S. znanego jako „Król dopalaczy” po raz trzeci się nie rozpoczął. Powodem do odroczenia rozprawy w piątek była nieobecność jednego z oskarżonych, którego policjanci nie zdołali zlokalizować i doprowadzić do sądu.
Rejestracja: 2020
  • 116 / 11 / 0

Metoda "Cold Turkey" najlepsza na wszystko. Na cokolwiek to stosowałem potrafiłem sie danego gówna pozbyć całkowicie na tyle na ile chciałem. Bez żadnego zbędnego myślenia czy mogę jeszcze coś ciut wziąć czy nie? Tak jest nie, i chuj, i basta!
Rejestracja: 2016
  • 362 / 102 / 0

Cold turkey, albo możesz sobie trochę alko popić. Jedno czy dwa piwa wieczorem. Bez upijania bo wtedy to trochę bez sensu, tylko by to przedłużyło problemy. Oczywiście jak nie kontrolujesz picia to nic nie pij bo jedno piwo zamieni się w pięć czy więcej.
Rejestracja: 2009
  • 1230 / 183 / 0

Wogóle nie brać i przemęczyć się te pare dni. Ja przez miesiąc zjadłem 30 mg alpry, 15 mg clona , 5 mg lorazepamu, kilka paczek zolpidemu, mój ciąg miesiąc z hakiem trwał podczas niego było kilka pojedynczych dni przerwy i teraz 4 dzień jestem na czysto , bez żadnych leków , tylko pale mj i jest dobrze. Nie miałem żadnego skręta i śpie normalnie, a wręcz lepiej niż zwykle o dziwo. Więc jak widać to kwestia osobnicza, albo miałem mega szczęście. Właściwie tylko jeden dzień miałem chujowy. Mi bardzo mj pomogło , na sen i samopoczucie. Planuje dociągnąć minimum do tygodnia, albo nawet i dwóch tygodni całkowitą abste od benzo i zolpidemu, wtedy już będę miał pewność że organizm odpoczął od tego syfu. W razie czego wspomogę się mirtazapiną albo trazodonem, czyli bezpiecznymi lekami, które nieuzależniają.
Posty: 5 Strona 1 z 1
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 1954 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 0 gości