Nietypowy, lecz uwłaczający problem - problemy fizyczne a kadzidła

Moderator: Zdrowie

Użytkownik nieaktywny
  • 939 / 152 / 0

Od kilku dni mam dość chyba niespotykany problem. Wiem, że to zabrzmi głupio i niepoważnie, ale problem jest realny.
Zacznę od tego, że od jakiegoś czasu używam kadzidełek naturalnych renomowanej firmy, niekoniecznie przy medytacji, również przy zwyczajnych czynnościach podczas przebywania w pokoju.
I wszystko było ok, do czasu.

Zaznaczę, że problem który opiszę występuje tylko przy jednych konkretnych kadzidełkach raczej.
Podczas zwykłych czynności uspokajało mnie to, wyciszało, wprowadzało w stan lekkości fizycznej. Wszystko ok, do czasu.
Nagle, z niewyjaśnionych przyczyn na kilka godzin po ostatnim oddechu przesączonym moim ulubionym zapachem, zaczęły mi doskwierać takie rzeczy jak; nudności, silny ból brzucha, zmęczenie, ból głowy, rozdrażnienie, niemożność skupienia się na wykonywanej czynności, choć najgorszym z tych objawów była niesamowita kurwica.
Myślałem że tak po prostu coś jest nie tak, no i ok, poszedłem sobie spać. Następnego dnia to samo. Odpalam kadzidełko, po 2 minutach zaczynam czuć się świetnie.
Następnego dnia objawy ,,odstawienne" jeszcze gorsze. Czuję się gorzej niż po odstawce klonazolamu. Odpalam kadzidełko, już dobrze.

O co tu chodzi? Nie ukrywam, że trochę bardzo mnie to martwi.
Użytkownik nieaktywny
  • 939 / 152 / 0

30 czerwca 2020rangczu pisze:
Aha, fajny temat odnośnie kadzidełek założyłeś. Tak na logikę- nie pomyślałeś, że skoro źle się czujesz po jednym rodzaju z nich może być to np. jakaś alergia? Taki pierwszy logiczny wniosek, skoro po innych tak nie miałeś. Raz piszesz sensownie innym razem bzdety. Czy to aby na pewno "Twoja dziewczyna" ma tego bordera?
Od kiedy alergia działa tak, że podczas kontaktu z rzekomym alergenem samopoczucie winduje w górę a podczas jego braku w dół? Chyba, że dla Ciebie alergenem jest carfentanyl czy coś %-D

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

W więzieniu będzie się leczył tym, za co został skazany

Skazany na 2 lata pozbawienia wolności za posiadanie konopi indyjskich. W więzieniu będzie leczył się tym, za co trafił do aresztu. To nie pierwszy paradoks polskiego sądownictwa.
  • 862 / 54 / 7

alergia bądź zwykłe problemy z oddychaniem. jak bierzesz jakieś dragi to mogło w końcu dojść do interakcji. przeanalizuj skład kadzidła i zestaw wszystkie substancje które bierzesz. można coś znaleść. zmierz sobie ciśnienie przed kadzidłem i w momencie kiedy czujesz mdłości podczas kadzidła (jeżeli masz ciśnieniomierz). możesz też zmierzyć puls przed i w trakcie: palce obok krtani tam gdzie tętnica i zmierz ilość uderzeń per minute.
  • 414 / 97 / 0

Kadzidlo z opium ? :pacman:
A tak serio to nie mam pojecia moze by pomoglo jakbys dokladniej opisal co kupiles .
Użytkownik nieaktywny
  • 939 / 152 / 0

30 czerwca 2020cbsz pisze:
alergia bądź zwykłe problemy z oddychaniem. jak bierzesz jakieś dragi to mogło w końcu dojść do interakcji. przeanalizuj skład kadzidła i zestaw wszystkie substancje które bierzesz. można coś znaleść. zmierz sobie ciśnienie przed kadzidłem i w momencie kiedy czujesz mdłości podczas kadzidła (jeżeli masz ciśnieniomierz). możesz też zmierzyć puls przed i w trakcie: palce obok krtani tam gdzie tętnica i zmierz ilość uderzeń per minute.
Przeczytaj proszę posta jeszcze raz.
Podczas kadzidła nie ma problemów, jest super, kilka godzin pojawiają się te negatywne efekty.
@up za chwilę wstawię
  • 134 / 13 / 0

29 czerwca 2020pawoleh666 pisze:
Zaznaczę, że problem który opiszę występuje tylko przy jednych konkretnych kadzidełkach raczej.

nudności, silny ból brzucha, zmęczenie, ból głowy, rozdrażnienie, niemożność skupienia się na wykonywanej czynności, choć najgorszym z tych objawów była niesamowita kurwica.
No skoro po jednym tylko masz objawy jak przede wszystkim ból brzucha, zmęczenie a one mogą sprawić że masz oprócz tego rozdrażnienie i brak skupienia, po innych kadzidełkach tego nie ma no to alergia to taki pierwszy logiczny wniosek a dziwne że na to nie wpadłeś. Ja jak zjem jajko też na początku ok potem ból brzucha i wkurwienie się. A ta wyjątkowa nerwica to już może bardziej wynikać z twoich (jak mniemam) zaburzeń i po prostu tak niestabilnie reagujesz na to. Wypierdol to jedno kadzidełko i po problemie
  • 382 / 77 / 0

najlepiej wypierdol wszystkie te kadzidełka i niczego nie wdychaj.
Użytkownik nieaktywny
  • 939 / 152 / 0

30 czerwca 2020igla83 pisze:
najlepiej wypierdol wszystkie te kadzidełka i niczego nie wdychaj.
to trochę tak, jakbyś powiedział jakiemuś ćpunowi który prosi o pomoc przy problemach zdrowotnych ,,nie ćpaj". no zadziała, ale naprawdę myślisz że ćpun przestanie ćpać bo dałeś mu taką radę?
Kadzidełka te mają bardzo pozytywny efekt kiedy zapach jeszcze się unosi, natomiast problemy pojawiają się kiedy on znika - nie wiem dlaczego wielu z Was zrozumiało, że podczas ich palenia mam takie dolegliwości; wtedy bym tu nie pisał, bo nie jestem na tyle nierozumny.

@CieplaPoduszka powiem Ci, że to właśnie tak wygląda trochę %-D Ale firma je produkująca zarzeka się, że nie ma tam opium ani nic ,,takiego".

Link do danego kadzidełka: http://stamfordlondon.com/portfolios/st ... a-incense/
Myślicie, że ekstrakt z róży może mieć takie efekty?:V
Jeśli tak, to czemu jeszcze nikt o tym nic tu nie pisał? :korposzczur:
Składu żadnego nie ma, na opakowaniu jest dokładnie to samo co na stronie tylko w paru różnych językach.
@cbsz Muszę w takim razie zrobić to późnym wieczorem lub jutro, bo zapach po porannym rozpaleniu unosi się do godzin wieczornych. Dam znać, dzięki.
Tylko jeszcze raz naprostuję, dolegliwości te występują po ,,odstawieniu" kadzidełka, a nie podczas jego palenia (żarzenia dla dokładnych).
  • 382 / 77 / 0

@pawoleh666
rozumiem o co ci chodzi,to było w formie żartu,nie bierz do siebie,pozdro.
Użytkownik nieaktywny
  • 939 / 152 / 0

To pierwszy pomiar dokonany, 106/71.
Zaraz odpalam kadzidło i za 15 min sprawdzę to edytuję posta.
Ostatnie było odpalane wczoraj rano, dzisiaj rozdrażnienie i lekki ból głowy.
Edit: po 14 minutach od odpalenia 97/65
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 1225 uczestników Wejdź na czata