Coś legalnego na pierwszy raz

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 0 / / 0

Witajcie. Znam hyperreal od dawna i wreszcie chciałbym czegoś spróbować tylko nie wiem czego. Chodzi mi o to żeby miało to jakieś efekty a nie placebo i żeby było w miarę legalne i nie jakieś w chuj niebezpieczne (żeby się nie zabić :mniam: ). Ogólnie damiana, kanna i inne takie raczej odpadają bo efekty podobno bliskie do placebo. Coś czego poszukuje to jakieś efekty raczej nie pobudzające tylko relaksujące i poprawiające humor, ogólnie relaks itd. Mogą być też jakieś lekkie fazy np. pobudzające kreatywność czy coś. I nie piszcie mj :liść: bo nie wiem skąd wziąć bo nie znam nikogo.

Jeśli jest już taki temat to przepraszam ale nie zauważyłem
  • 159 / 46 / 0

A ile masz lat?

(:

No generalnie to Akodyn.

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Emerytura narkowczarka

W czerwcu na zasłużoną emeryturę odeszła Kora – policyjny owczarek niemiecki wyszkolony do wyszukiwania zapachów narkotyków. Swoją służbę w katowickim garnizonie rozpoczęła 10 lat temu. Alarmowo wzywana była jednak do służby z kryminalnymi na terenie całego Śląska.
  • 105 / 8 / 0

Benzodiazepiny, przyjedź sobie do łodzi na rynek bałucki i szukaj na pchlim targu to sobie kup relanium, chyba, że masz papiery na jakieś zaburzenia psychiczne albo nawet chorobę to sobie załatw receptę.
  • 424 / 52 / 0

DXM (acodin, Tussidex, dexa caps), kodeina (Thiocodin, antidol), psylocybina,psylocyna - łysiczka lancelowata (łąki, expastwiska na jesieni), Muchomor czerwony ( teraz będzie sezon zaraz ), metkatynon (acatar, trzeba się pobawić w "chemika"), fenibut (normalnie legalny i dostępny w PL)

Noi chyba wszystko z takich wartych uwagi.

Jeszcze legalne RC czyli niektore lizergamidy (np. 1p-LSD) , tryptaminy(np. 4-HO-DET) i arycykloheksaminy (np. DCK)

Jeśli nie masz żadnych doświadczeń radziłbym zacząć od dexa ale ostrożnie
  • 250 / 30 / 6

Benzo polecac komukolwiek, a juz dzieciakowi, to klapa totalna...
Nie sluchaj tego typa.
  • 1453 / 24 / 0

benzydamina, tania i na pewno nie placebo %-D

Tak 1,5g (3 saszety tantum rosa) i powinno porobić.
  • 321 / 79 / 0

Zanim spróbujesz czegokolwiek co Ci ktoś tutaj poleci, poczytaj jak najwięcej o tej substancji, z uwzględnieniem dawkowania (na stronie tripsit lub psychonautwiki są bezpieczne tabele dawkowania), oraz potencjału uzależniającego. Zakładam też, że nie masz jakichś poważniejszych chorób i że nie przyjmujesz leków.

Nie polecam próbować substancji z wysokim potencjałem uzależniającym takich jak benzodiazepiny i kodeina.

Relatywnie bezpieczne są: DXM i inne dysocjanty, grzyby i inne psychodeliki (ale najpierw dowiedz się jak najwięcej i zadbaj o set and setting)

Have fun ;)

ZX

• 822 / 278 / 0

piwo sobie kup, dobre i tanie i legalne, lepsze niz wiekszosc dragow
  • 131 / 22 / 0

Ogarnijcie downa.... polecać na pierwszy raz benzo albo benzydaminę, która może zjebać oczy.
Ogarnij sobie piwko, wódeczkę - legalna, ewentulnie acodin (DXM) w jakiejś rozsądnej dawce by wywołać max plato 2.

A najlepiej zamknij kartę i nie czytaj tego forum, czasami ciekawość jest najgorszym kurestwem.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1225 uczestników Wejdź na czata