Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 2 z 2
  • 367 / 43 / 0
Awatar użytkownika

Osobiście polecam Oxy oralnie po kilka dawek dziennie. Nawet jak masz tolerke pod sufit to poczujesz rozluźnienie.
  • 395 / 24 / 0
Awatar użytkownika
GOD

Dla mnie poki co oxy kojarzy sie z pogonia z euforią (która trwa dość krótko) i tak trzeba poprawiac, az sie przedobrzy. Kojarzy mi sie tez z brakiem apetytu z rana czego po innych nie uświadczam. Niby fajne ale mnie osobiście wkurwia i jak ta pogoń za eufo sie zaczyna (niebiezpieczne) to wole jak najszybciej iść spać, aby ten stan zresetować i zacząć nowy dzień w miare normalnie. Chyba wole male dawki MST na rozluznienie raz w tygodniu, zasłużenie w godnych okolicznościach...na spacerze wśród przyrody co by podkręcić odbiór i tak pięknych widoków.
  • 583 / 51 / 0
Awatar użytkownika

Re: Morfina vs oksycodon
Post
Ja wale teraz oxy tak 200mg z Midasem 60mg i nawet mnie nie składa do spania .ale to wina tolerki po heroinie bo mając ostatnio Majkę waliłem całą 200 i nawet wejścia za bardzo nie było czuc
  • 17 / 1 / 0
Awatar użytkownika

Re: Morfina vs oksycodon
Post
21 czerwca 2020oxy77 pisze:
Po oxy czuć sztuczne ujebanie jak po tramadolu po prostu czuć że to sztuczna faza .morfina to liga mistrzów A oxy to polska ekstraklasa
Yes! Dokładnie tak, z tym się zgodzę, podpiszę obiema rękami, nogami, wszystkimi palcami i nie wiem co jeszcze...
Majka to królowa... Jak mawiała Kora: KOCHAM! KOCHAM! KOCHAM!
Liga mistrzów i Ekstraklasa - ależ piękny POST!
“I did not choose LSD,
LSD found and called me.”


.-= :lsd: :lsd: :lsd:=-.
  • 4061 / 1702 / 1
Awatar użytkownika
DexPL
Kompetentny
Kompetentny

Re: Morfina vs oksycodon
Post
@oxy77
Skoro masz taką tolerancję, to jaka przyjemność z ćpania? Żeby skręta zaleczyć pewnie trzeba ze 240mg oxy dziennie co? Zawsze mnie zastanawiało co wpływa na ludzi, że tak szybko podbijają dawki i w pewnym momencie budzą się z ręką w nocniku, lub jak sam piszesz - żeby się najebać muszą sięgać po uliczną heroinę, lub fenta, czy jego analogi (alternatywnie miksy kilku substancji)

Ja ze swojej strony zawsze wolałem oxy. Bardzo dobrze i przyjemnie odczuwałem tę cześć fazy jak po stymulantach. Niekoniecznie podobało mi się wejście majki, choć czasami jak człowiek potrzebował wyciszenia, to majka była wspaniałą opcją. Natomiast miks majki z oxy z delikatnym dodatkiem fenta (nie polecam nikomu, bo to bardzo niebezpieczna, wręcz zabójcza kombinacja) na relatywnie bardzo niskich dawkach 30mg+40mg + 400ug to zawsze były najsilniejsze fazy w moim życiu.
Całe szczęście, że już mam to za sobą.
Jeżeli masz do mnie pytanie na forum użyj opcji "mention"
Jeżeli sprawa jest trudniejsza lub prywatna użyj PW (nie nadużywaj)
Jeżeli moja odpowiedz Ci pomogła użyj opcji "Dzięki"

Nie spamuj i unikaj OT, a warn nie będzie CI dany!
  • 583 / 51 / 0
Awatar użytkownika

Re: Morfina vs oksycodon
Post
Ja na codzień biorę heroinę ale żeby zaleczyć gila to potrzebuje jakieś 160mg oxy
I to starcza na jakieś 6godz
  • 735 / 144 / 0
Awatar użytkownika

Re: Morfina vs oksycodon
Post
Oxy dawało mi wieczny niedosyt, uczucie niedogrzania, jak większość cały czas dokładałem żeby mieć jako taką fazę. I zatwardzenie - z tym mi się kojarzy najbardziej oxy. Już w mixie z majką wychodziło lepiej. Mnie koda, DHC i oxy słabo grzeje , nadaje się na zbicie skręta i tyle. Majka dużo lepsza, a heroina najlepsza. Na szczęście nie biorę H ponad rok , i mam nadzieję że kiedyś przestane o niej myśleć.
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 2 z 2
Artykuły
[img]
Wieś wciąga. Ewa Kaleta pyta o narkotyki na prowincji

[img]
Legalizacja – podstawowe założenia przepisów regulujących dostęp do marihuany dla dorosłych

Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.