Kokaina zaczęła negatywnie działać

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 920 / 250 / 0

08 czerwca 2020krzyszjarz pisze:
Witajcie
Z kokainą miałem styczność od kilku lat, ale od jakiegoś czasu działanie zaczęło być negatywne.
-kiedyś po kresce miałem chęć do działania, wyjść z kimś na miasto, pogadać, coś zjeść, pooglądać filmiki itp, a teraz słowem nie chce mi się do nikogo odezwać i tylko mam ochotę wpakować się do łóżka
-kiedyś nie miałem problemów z jedzeniem, teraz o tym mogę zapomnieć, a do picia już muszę się zmuszać
-kiedyś nie miałem problemów z zasypianiem, lubiłem wieczorem walnąć kreskę czy dwie i jeszcze coś poczytać, teraz 15min po ostatniej zaczynam się męczyć, nic nie pasuje ani stać ani leżeć i tak z 2-3h zanim uda się zasnąć
-kiedyś nie miałem ciśnienia na dorzutki, mogłem sobie machnąć kreskę w dzień i już nic więcej, teraz jak już zacznę to obowiązkowo co 15min

Wszystko to następowało powoli, zacząłem robić coraz dłuższe przerwy ale to nie pomagało, po pół roku przerwy działanie było jeszcze gorsze, generalnie do niczego się po tym nie nadaję i nic mi się nie chce. Czym to może być spowodowane? Nie jest to wina sortu, bo na resztę znajomych działa cały czas bez zmian.
wzrosła Ci tolerka, rozwinęło się uzależnienie psychiczne - stąd parcie na dorzutki
  • 6146 / 1085 / 2

12 czerwca 2020krzyszjarz pisze:
Szczerze mówiąc nic nie stosowałem specjalnego, a co powinienem?
Generalnie cos co zadziała odwrotnie.
na codzien tez stosujesz substancje które działaja na dopamine/noradrenaline/serotonine/acetylocholine.
Generalnie chodzi o to, że tolerka sama sie nie odwróci a organizm nabiera wrażliwości na efekt narkotyku.
12 czerwca 2020DelicSajko pisze:
Może ci Stteetart coś ciekawego powie chociaż o odwracaniu tolerki na koks nie słyszałem.
Na NDRi tolerke odwraca coś co działa odwrotnie.
Ja to bym widział tak, że w pierwsym etapie potrzebne byłyby inhibitory mao i pea a potem można kombinować.
Kluczem będzie taki dobór suplementów, żeby nie działać bezpośrednio na mechanizmy które pobudza dany narkotyk.

Do tego dochodzi szereg innych kwestii.
Np stres na który użytkownicy narkotyków są o wiele bardziej narażeni niż zwykły Kowalksi.
Tutaj dochodzą kwestie np hipoglikemi czy odwodnienia.

Tu jednak dobrze by było gdyby głos zabrali ludzie którzy przywrócili magie działania kokainie.
Raczej takich ludzi jest stosunkowo niewielu, na forum ich nie spotkałem.

Narkotyki warte £21m próbował przemycić przez port w Harwich

Pod koniec maja informowaliśmy o udaremnionej próbie przemytu 80 kg kokainy wartej £7 milionów przez port w Dover. Nieudany przemyt pochodzącego z Polski kierowcy ciężarówki, z powodzeniem wpisać można na listę rekordów.
  • 44 / 1 / 0

Czyli to bardziej złożony temat...
Czy ktoś ma gotowy przepis?
Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 84 / 7

Moim zdaniem to starzejesz sie oraz popsules sobie mozg.
Mam nadzieje ze kiedys wrocisz do formy i dobrze Ci zycze.

Ja mam podobnie z 3-fpm, po cpaniu wszystkiego co pod reka przez jakis rok.
Pare miesiecy sie regenerowalem, jadlem tony nootropow w miedzyczasie, uprawiam sporo sportu.
Leci do mnie gramik efki, jak skosztuje to sie pochwale czy bylo warto sie regenerowac.

Ogolnie to polecam sport, bo on dziala cuda w mozgu i dziala uniwersalnie.

ZX

• 849 / 286 / 0

dragi na ciebie nie dzialaja, to masz sygnal, ze musisz przestac cpac wszystko. No to jest powazna sprawa i ryzykujesz znacznie wiecej niz mozesz zyskac.
Opowiedz, jaki to masz zajebisty okres w zyciu. Jak bardzo jest zajebiscie?
Musisz rozpatrzyc to, co jest statystycznie najbardziej prawdopodobne, tj depresje i psychoze. Bez wzgledu na to co myslisz, musisz sie nad tym zastanowic, czy przypadkiem nie czujesz sie zbyt dobrze i czy nie jest to nienormalne.
  • 44 / 1 / 0

17 czerwca 2020kupagowna6 pisze:
Moim zdaniem to starzejesz sie oraz popsules sobie mozg.
Mam nadzieje ze kiedys wrocisz do formy i dobrze Ci zycze.

Ja mam podobnie z 3-fpm, po cpaniu wszystkiego co pod reka przez jakis rok.
Pare miesiecy sie regenerowalem, jadlem tony nootropow w miedzyczasie, uprawiam sporo sportu.
Leci do mnie gramik efki, jak skosztuje to sie pochwale czy bylo warto sie regenerowac.

Ogolnie to polecam sport, bo on dziala cuda w mozgu i dziala uniwersalnie.
Daj znać, czekam z niecierpliwością :)
Co do sportu pełna zgoda, od małolata siedzę w tym i nie mam zamiaru zrezygnować ze sportu i mimo wieku nadal poprawiam swoje wyniki.
  • 4 / / 0

A ja sadze ze to dużo zależne od sortu. Ja raz waliłem taki po którym miałem identycznie. Następnym razem inny sort i było już trochę lżej z tymi odczuciami co opisujesz. Uważam ze to te dziadowskie mixy tak powodują i dodatki. Pozdro
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 1322 uczestników Wejdź na czata