Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
  • 38 / 4 / 0

Re: MFPVP
Post
Byczki ja stary alfiarz i odpowiedzialny cpun . 10 sniff cos smyrnelo. 90mg iv zaczelo sie elbic bardzo ckekawie, dluhi falowy lekko orgazmiczny peak. Moim zdaniem 120iv zrobilo by robote. Kumple zjedli po 40mg sniff(bez tolerki, wiec x2 dla tych co ja maja) i mowia ze super clear mind i w ogole. Juz dzis nie biore szkoda o paranoje xDd Ale jest to ciekawa pvp. Sorry za bledy co pare min dostaje takich dzisnycj orazmicznych drgawek
Uwaga! Użytkownik Hejtojawitaj nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 238 / 24 / 0
Awatar użytkownika

Re: MFPVP
Post
@Hejtojawitaj też jestem fanem MF PVP, ma fajny wjazd iv, napisz coś więcej o niej jak przebiegły testy, jak dla mnie to jedna z najlepszych alf jakie pojawiły się na rynku od czasów A-PVP, minusem jest chyba tylko bolesny sniff i masakra nosa.
  • 38 / 4 / 0

Re: MFPVP
Post
Malem pod reka mfpvp i pihp. Wybieram to drugie , szczegolnie jesli chodzk o iv. Nie wciagam alf szkoda materialu. chodz z drugiejn strony zyci tez szkoda. Reakcje sA gorsze wiec isamo.p!hp bylo slabsze. Mfpvp okreslam pozytywnie ma cos penty a jeslibdpbrze mo sienkojarzy dzialaniem najb kliSj jej do pv4 Ale.na wejsciu bylo fajnid lecz pragowalo teho czegos. Pihp sie jeszcze broni. Daskowalem z wagi 80-120mg. 100-150mf pvp). Ale moimi dawkami sie nie sugerujcie
Uwaga! Użytkownik Hejtojawitaj nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.