MDMA jaki analog?

Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne, lub dysocjacyjne.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 43 / 1 / 0

Cześć, zastanawiam się czy jest obecnie u jakiegoś rc dostępny analog MDMA? Psylocybinke i meskaline mam ale MDMA ? nie mam pojęcia
  • 47 / 9 / 0

Jest u jednego ze sprzedawców coś, co się nazywa Analog Molly.
O, właśnie sprawdziłem, że już nie ma w sklepie.
Kupiłem ale nie używałem jeszcze, leży sobie, więc nie powiem jakie wrażenia.

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Efedryna w przesyłce pocztowej z Chin

Łącznie w kontrolowanej przesyłce znajdowało się 2880 kapsułek z niedozwoloną zawartością.
  • 823 / 6 / 1

gdyby był to byś o tym wiedział, emka to emka a wszelkie fury-podróby już dawno się skończyły
  • 43 / 1 / 0

spoko, myślałem że skoro jest np 2cb - "emulator" meskaliny który jest całkiem spoko, to i znajdę coś ala MDMA do testów :)
  • 3217 / 364 / 0

Pewnie że znajdziesz. Szukaj benzofuranow. 6APB,5MAPB szukaj czegos z tego u vendorow w NL. Moje odczucia są takie ze substancje są bardzo podobne do MDMA jesli chodzi o czas działania i euforię + maja delikatne efekty psychodeliczne. Nie zapomnę na 5mapb rozpływania sie w euforii i tańczącej w rytm muzyki firanek w moim pokoju.

ZX

• 825 / 279 / 0

serotonine lepiej sobie odpuscic. Akurat wszystko co mocno dziala na sero i nie jest lekiem jest silno toksyczne. Rzeczy ktore dzialaja slabiej tez, ale rzadziej powoduja dlugotrwale komplikacje, ale powoduja.
Tak jak dopamine mozna zajechac i sie odbuduje, generalnie wroci do dawnych poziomow dzialania, to z sero nawet jednorazowa dawka ma negatywny wplyw na co najmniej rok. Biorac co kilka miesiecy mozna niezle sie rozjebac do konca zycia.
  • 43 / 1 / 0

ZX tzn masz na mysli wszystkie psychodeliki? (LSD, psylo, meskaline?)

Mozesz cos wiecej napisac np. co konkretnie odradzasz?
  • 381 / 28 / 0

@dzekson123 Raczej chodzi o releasery, choć zbyt częste stosowanie agonistów receptora też ma swoje konsekwencje.
  • 1167 / 226 / 5

07 czerwca 2020ZX pisze:
serotonine lepiej sobie odpuscic. Akurat wszystko co mocno dziala na sero i nie jest lekiem jest silno toksyczne. Rzeczy ktore dzialaja slabiej tez, ale rzadziej powoduja dlugotrwale komplikacje, ale powoduja.
Tak jak dopamine mozna zajechac i sie odbuduje, generalnie wroci do dawnych poziomow dzialania, to z sero nawet jednorazowa dawka ma negatywny wplyw na co najmniej rok. Biorac co kilka miesiecy mozna niezle sie rozjebac do konca zycia.
Jakieś konkrety? Jakieś źródła tych rewelacji? Bo to co wypisujesz brzmi jak kompletna bzdura.
  • 59 / 16 / 0

Nie zamierzam odmawiać toksyczności nadmiaru serotoniny, ale to brzmi jakby zarzucenie piguły czy kwasa raz na jakiś czas albo choćby kilka miesięcy na ssri było wyrokiem na poważne schorzenia. Jednocześnie piszesz jakby dopaminę można było zarzynać niemal bez konsekwencji poza jej chwilowo obniżonym poziomem co jest co najmniej równą bzdurą.
Wróć do „Psychodeliki”
Na czacie siedzi 1235 uczestników Wejdź na czata