Odwyk w ciąży

Moderator: Zdrowie

• 1455 / 24 / 0

@spider321 Przecież to jeden chuj, mało masz modulatorów GABA?
  • 777 / 220 / 0

03 czerwca 2020Satif pisze:
@spider321 Przecież to jeden chuj, mało masz modulatorów GABA?
rozumiem, wiem o co kaman, ale @JaninaKowalska - wspominała o "dragach" i "alkoholu" - ja wiem, że to jeden chu.j, podobnie jak nadużywane leki - wszystko używki zmieniające stan świadomości,.

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

Kokaina z Ekwadoru w zamrożonej pulpie ananasowej

3,2 tony kokainy, która nie trafi na rynek została wysłana z Ekwadoru przez Hamburg do Polski. Narkotyki były ukryte w zamrożonej pulpie ananasowej.
  • 943 / 152 / 0

indeed, alkohol to też drag i to jeden z najchujowszych.
tacy ludzie nie powinni mieć dzieci dlatego IMO każdy mężczyzna powinien przy porodzie przechodzić bezpłatną wazektomię, która byłaby w przyszłości odwracalna kiedy byłby gotów na dziecko;)
  • 1455 / 24 / 0

@spider321
Nie wiem skąd ta tendencja do przyjmowania drogi myślenia od idiotów, masz wiedzę to korzystaj.
  • 777 / 220 / 0

03 czerwca 2020Satif pisze:
@spider321
Nie wiem skąd ta tendencja do przyjmowania drogi myślenia od idiotów, masz wiedzę to korzystaj.
cytowałem luźno z pamięci Janinę..., pozdro
  • 6 / 1 / 0

03 czerwca 2020pawoleh666 pisze:
Autorka tego wątku zdecydowanie zasługuje na nie wiadro, lecz całe morze pomyj wylanej jej prosto na głowę.
No ale można żyć dalej z myślą ,,jakoś to będzie" i będzie to prędzej czy później wyglądać zapewne tak, jeśli facet się nie ogarnie i ty się nie ogarniesz:

Rodzi się dziecko upośledzone psychicznie czy też fizycznie. jest bite przez ojca-ćpuna z resztą tak samo jak matka-ćpunka.
Dziecko nie daje już rady ale jest tylko dzieckiem więc nie ma wyboru i zastraszane przez rodziców nikomu o niczym nie mówi.
Matka popełnia samobójstwo/przedawkowuje bo ma dość bycia bitą i znęcania się nad nią ze strony męża ćpuna. Mąż pewnie wtedy napierdala dziecko nadal, dziecko ucieka z domu, trafia do domu dziecka.
Mąż się reflektuje, że to co odpierdalał było hujowe i zaczyna ćpać jeszcze więcej już nie po kątach.
dziecko bez rodziców, z rozjebaną psychą, całe życie w dupę.
I myślicie, że dziecko dojdzie wtedy do wniosku ,,że życie ma sens"? No ni huja. Skończy jak Poeta z tegoż filmu.

OPko, proszę cię, ogarnij się i idź do lekarza, odstaw WSZYSTKO, powiedz mężowi że jeśli chce dalej z tobą być to ma zrobić tak samo. Rodzice ćpuni to i dziecko ćpun.
Nie no nie wierzę. 😂
A kolega jakieś optymistyczne warianty w życiu w ogóle bierze pod uwagę?
Chyba współczuję tobie bardziej niż sobie...
  • 6 / 1 / 0

zaraz, zaraz - @JaninaKowalska - zaczynasz opowieść - "(...)odkąd się dowiedziałam odstawiłam i to gówno i alkohol od którego również nie stroniłam. "

nagle się "okazało" w kolejnym poście:
"(...)Wódy nie pijemy, chyba że raz do roku na Sylwestra" ?

to może napisz jak jest/było(w czasie ciąży i przed) - naprawdę z tym alko...,
[/quote]

Piwo, dwa w tygodniu, do czterech na weekend a czasami jakaś wódka smakowa i to nie więcej niż jedna na pół. A z tym Sylwestrem to jedynie tak grubiej. Ale zawsze ktoś z dziećmi był na następny dzień.
Jak na kobietę przystało to może i nie jest mało, ale głowę raczej mam mocną i nie pamiętam nawet kiedy się upiłam.
Odkąd wiem o ciąży to nic nie było. Czyli pierwsze 4 tygodnie nie wiedziałam, no bo skąd? Tak kajam się przecież kobieta musi być zawsze odpowiedzialna i gotowa na ciążę.
  • 6 / 1 / 0

Chciałam jeszcze tylko dodać, że to właśnie chyba jedyne miejsce, w którym właśnie mogę być i jestem szczera. Dzięki za wszystkie wypowiedzi, bo głaskania po głowie się nie spodziewałam, ale uważam że niektórych serio fantazja poniosła. Bo tak chujowo jak jest w niektórych opisach to nigdy nie było i nigdy nie będzie. Widać że niektórzy chyba nie mają rodzin bo nie wiedzą ile ona znaczy dla człowieka i jak dużo siły można z niej czerpać. Ja na pewno zrobię wszystko żeby było dobrze i nikomu życia nie spierdolę, bo takiego towaru jak miłość to żaden diler nie sprzedaje. Może tego właśnie potrzebowałam żeby się ogarnąć? Trzymajcie kciuki, bo wierzę że są historie które się dobrze kończą.
Teraz zaczęliśmy remont i robimy pokoik dla dzidziusia więc narazie mamy czym się zająć i nie myślimy o głupotach. Leków narazie nie brałam. Mam nadzieję, że jednak bez nich też dam radę.
  • 777 / 220 / 0

07 czerwca 2020JaninaKowalska pisze:
Chciałam jeszcze tylko dodać, że to właśnie chyba jedyne miejsce, w którym właśnie mogę być i jestem szczera. Dzięki za wszystkie wypowiedzi, bo głaskania po głowie się nie spodziewałam, ale uważam że niektórych serio fantazja poniosła. Bo tak chujowo jak jest w niektórych opisach to nigdy nie było i nigdy nie będzie. Widać że niektórzy chyba nie mają rodzin bo nie wiedzą ile ona znaczy dla człowieka i jak dużo siły można z niej czerpać. Ja na pewno zrobię wszystko żeby było dobrze i nikomu życia nie spierdolę, bo takiego towaru jak miłość to żaden diler nie sprzedaje. Może tego właśnie potrzebowałam żeby się ogarnąć? Trzymajcie kciuki, bo wierzę że są historie które się dobrze kończą.
Teraz zaczęliśmy remont i robimy pokoik dla dzidziusia więc narazie mamy czym się zająć i nie myślimy o głupotach. Leków narazie nie brałam. Mam nadzieję, że jednak bez nich też dam radę.
napisz jak tam mężuś - wali fetę - lekko przy Tobie, a jak nie widzisz to wali grubiej - i cztery piwka na wieczór - to po fecie nie widać, że się wypiło cokolwiek..., ale wszystko jest do czasu,.
  • 14 / 9 / 0

Hipokryza to najobrzydliwsza cecha u człowieka.

Cpun oburzajacy się że inny cpun ćpa jest komplenym dnem. Weźcie się rozpędźcie i walnijcie o ścianę, bo jesteście ostatnimi osobami, które mają moralne prawo do oceny autorki posta.

A co do autorki. Telefon do poradni leczenia uzależnień to będzie najlepsze wyjscie.
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 1241 uczestników Wejdź na czata