Projekt badawczy Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR" - czytać pierwszy post

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 3874 / 1632 / 1

@Swiezzy
Ale wiesz, że te diagnozy już pozostaną z Tobą na zawsze? W razie np kłopotów z prawem na ich podstawie możesz zamiast wyroku w zawiasach dostać przymusowe leczenie w ośrodku zamkniętym. Wiele osób zgadzało się na te diagnozy by dostawać np medikinet, ale wielu z nich już sie obudziło z ręka w nocniku. Diagnozy psychiatryczne w odróżnieniu od chorób somatycznych zostają z człowiekiem na stałe i w razie draki prawie zawsze wychodzą. Sąd wnioskuje do NFZ o udostępnienie dokumentacji medycznej psychiatrycznej na potrzeby oceny stanu psychicznego i placówka MUSI taką dokumentacje wydać. Na jej podstawie (i badania z pobytu w szpitalu) biegli wydają opinię na temat Twojego stanu zdrowia. Jako że manie nie mijają od tak, udowodnij, że w czasie popełniania czynu karalnego nie miałeś ostrego ataku?!! Enjoy
  • 463 / 32 / 0

Mam swojego lekarza, zawsze do niego będę kierował haha

BTW na NFZ on podobno jest, a chciał hajsy ode mnie się rozliczać co miesiąc.
Nie wiem, zakończyłem współpracę z tym człowiekiem już po miesiącu

Co mi zrobisz jak mnie złapiesz – jak się zachować podczas zatrzymania przez policję z marihuaną

W skrócie: "Pamiętaj żeby wiedzieć co mówić, a nie mówić co wiesz" ;)

Magiczne grzybki pomagają w leczeniu depresji. Nowe badania nie pozostawiają cienia wątpliwości

W historii medycyny wiele substancji psychoaktywnych było wykorzystywanych do leczenia różnych dolegliwości. Wśród nich znajdują się narkotyki, stosowane również rekreacyjnie. Przykładowo – LSD było wykorzystywane leczeniu migren, a MDMA na nadpobudliwość. Naukowcy z Yale odkryli, że magiczne grzybki również mają swoje zastosowanie.
  • 3874 / 1632 / 1

Zajebisty "projekt badawczy" Comiesięczny przelew za recepty refundowane... Niewidoczna ręka wolnego rynku;)
  • 463 / 32 / 0

Więc to dla mnie nie jest żaden lekarz.

Mam nadzieję że to czyta, i pozdrawiam go środkowym palcem :>
  • 3874 / 1632 / 1

Tam od razu nie lekarz. Kredyt we frankach się spłaca, żonka robi doktorat z "gender studies", dzieci chodzą na krav magę i fortepian, samochód ma już 8 miesięcy i wyszła nowa wersja 2021, więc trzeba zmienić... Tak więc tworzy się Projekt badawczy Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR" i wyszukuje się ćpunów którzy za medikinet i buprę zrobią laskę z połykiem praz wypną się, jednocześnie rozsuwając pośladki.
  • 463 / 32 / 0

Hahahha.
"Front na klate, but na dziurę, zamknij pizdę
Nic osobiście ale business is business"
  • 87 / 6 / 0

Ja również czuje się oszukany. Na początku diagnoza, recepta itd. Niby wszystko ok. Sam profesor pisal ze telemedycyna jest legalna i mozna tak leczyc. No ale z miesiaca na miesiac trzeba bylo co raz bardziej prosic sie o recepty. Az napisal ze czas uporzadkowac leczenie. Czyli nie wypisac recept - odstawic nagle 8 lekow i radz sobie sam. Tak profesor pomaga ludziom, skladajac przysiege hipokratesa chyba krzyzowal palce.
  • 307 / 61 / 0

co za padaka. to zbieranie danych do oprogramowania ktore by mialo diagnozowac ludzi po postach to tez pic na wode i reklama? bo o postepach jakos nie slychac nowych wiesci.
moze profesorek sie boi nowego systemu kontroli recept.

lol

• 3679 / 511 / 0

czemu? czego mialby się bać?
chyba nic 'podejrzanego' nie wypisywal
  • 307 / 61 / 0

to juz chyba zalezy od tego, czy za podejrzane uznajemy wypisywanie miksu szesciu roznych mozgojebow, z czego 1/3 na rozowa.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata