Siedziałem 20 dni za 500 zł grzywny - Wnioski, wrażenia

Dział o sprawach, w których zarzut nie opiera się na Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.

Moderator: Prawo

• 3 / 2 / 0

Dzisiaj opisałem na swojej stronie wrażenia z pobytu w Zakładzie Karnym w Siedlcach - byłem tam od 26 stycznia do 15 lutego tego roku.
Niezapłacony mandant 500 zł za kradzież pod wpływem % w Biedronce - źle zrobiłem go nie przyjąłem mandatu tylko "sądzić" się chciałem. Był to mój debiut w takich sprawach.

Ogólnie idzie się przyzwyczaić, jak do wszystkiego w życiu. Najgorsze są te pierwsze 2-3 dni i pogodzenie się z nową rzeczywistością na jakiś czas.

Jakby kogoś interesowała reszta wniosków to zapraszam do krótkiej lekturki:
https://www.ardnas.pl/2020/05/siedziaem ... 0-dni.html
  • 605 / 60 / 0

Spotkałeś tych typów z serialu polsatowskiego Więzienie ? Bo tam kręcono dużą część odcinków

Paula przez pół roku pracowała na nielegalnej plantacji zioła w Kalifornii.

"Najlepsi zarabiali 750 dolarów dziennie" - wywiad Noizz.pl

Przebierali się za dostawców pizzy i szmuglowali narkotyki. Interpol ostrzega przed nową plagą

Kierowcy z całego świata dostarczający jedzenie mogą być wykorzystywani przez struktury przestępcze do przewozu narkotyków i innych zabronionych towarów – czytamy w komunikacie wydanym przez siedzibę Interpolu w Londynie.
  • 921 / 76 / 3

Psychiatryk lepszy jest moim zdaniem.
  • 1022 / 104 / 0

20 dni w tym Do 14 stu na celi przejsciowej i reszta wyroku na jakiejś bombowni ja pierdole przezyles ciężki czas %-D :grzybki:
  • 2951 / 394 / 0

23 maja 2020rooney pisze:
Spotkałeś tych typów z serialu polsatowskiego Więzienie ? Bo tam kręcono dużą część odcinków
Ty! bez kitu ;]
  • 38 / 7 / 0

Było też o tym na reddicie r/polska. Dlaczego piszesz o tym na aż na dwóch forach. Szukasz rozgłosu?

Psychiatryk lepszy? Zależy jaki. Takiej patologii jaką widziałem w Olsztynie w psychiatryku myśle ciężko przebić. Pamiętam np jedną schizofreniczkę hebefreniczną z którą nie było żadnego kontaktu, była w zaawansowanej ciąży i żuliła od wszytkich kiepy. masakra
  • 84 / 8 / 0

Przejebane, też miałem mandat za współudział w kradzieży.Kumpel zajebał czteropaka dodatkowo dostaliśmy 3x100 zł za wyzwiska i inne po %. Nie zamienili mi na kryminał po 3 latach się przedawniło.
  • 440 / 80 / 0

Serio byłęś w Siedlcach i nawet nie wjeżdżał ten temat że "nas kamerują" że "reportaż o nas robią" "Itd" albo w Twoim wypadku to juz w czasie prześzłym ??
  • 339 / 34 / 0

I dostałeś 20 dni od razu? Bez grzywny itp.? Bez recydywy?
  • 605 / 60 / 0

23 maja 2020noror213 pisze:
Było też o tym na reddicie r/polska. Dlaczego piszesz o tym na aż na dwóch forach. Szukasz rozgłosu?

Psychiatryk lepszy? Zależy jaki. Takiej patologii jaką widziałem w Olsztynie w psychiatryku myśle ciężko przebić. Pamiętam np jedną schizofreniczkę hebefreniczną z którą nie było żadnego kontaktu, była w zaawansowanej ciąży i żuliła od wszytkich kiepy. masakra
W psychiatrykach na ogół większość pacjentów żebra o szluga :)
Wróć do „Odpowiedzialność dyscyplinarna i karna ogólna”
Na czacie siedzi 1102 uczestników Wejdź na czata