Zapalenie żył, problemy z żyłami. Co robić?

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 32 / 1 / 0

Zajechałem sobie kable do tego stopnia że dostałem najprawdopodobniej zapalenia żył. Ręce stały się ociężałe, na jednej pojawiły się nawet "nowe żyły".
Kilka dni temu podleczyłem się, ale znów zacząłem ładować i wróciło. Nie wiem czy dalej wystarczy leczenie w domu okładami z rumianku, smarowanie heparyną i maścią arnikową + diklofenak, czy jednak powinienem już udać się do lekarza jeśli czuję że jest gorzej.
Nie wiem jakiej specjalizacji lekarz jest wstanie mi pomóc, najchętniej poszedłbym do internisty, ale może się nie orientować w temacie i pewnie odmówi wypisania recept na metadon/buprę bym nie musiał się kłóć. Tak naprawdę zupełnie nie wiem gdzie miałbym się z tym zgłosić.

Co mogę robić? jakie macie pomysły na domowe leczenie póki nie pójdę do specjalisty?
Smaruje się masując długo maścią arnikową. Okłady z rumianku. Czasem smaruje heparyna.
Robię pompki, ćwiczenia. gorące kąpiele. Nawadniam się.

Myślę o lekach przeciwzapalnych i przeciwzakrzepowych typu Acard. Tylko nie wiem czy mogę zważywszy na to że brałem jakiś czas temu koke no i biorę opiaty.
  • 5 / 1 / 0

Przystań się kłuć.

Nie możemy straszyć dopalaczami. Więzienie nie zastąpi edukacji. Czas zacząć rozmawiać

W Warszawie kupisz większość dopalaczy. Bez problemu, z dostawą pod drzwi. Niestety, większość użytkowników nie wie nawet, co zażywa. Po dekadzie od delegalizacji dopalacze nadal zabijają i będą zabijać, dopóki zupełnie nie zmienimy naszego podejścia do substancji psychoaktywnych. W tym także do "klasycznych" narkotyków.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 1111 uczestników Wejdź na czata