Dział o sprawach, w których zarzut nie opiera się na Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
  • 72 / 1 / 0
Siemanko, mam taką sytuacje, że prawdopodobnie przejęli mi pakę z paczkomatu. Prawdopodobnie, bo wydaje mi się że typ zrobił wała i nic nie wysłał a teraz się usprawiedliwia jakimiś kocopołami.

Sytuacja wygląda dokładnie tak, że od domniemanego przejęcia minęło już 7 dni. Nie wydarzyło się nic w tym czasie. A ja mam kolejny stres na głowie i zabezpieczam się jak tylko mogę.
Chodzi o naprawdę małe ilości, ale wjazd na chatę tak czy siak jest możliwy. Raczej nie mam co liczyć na samo wezwanie na przesłuchanie, c'nie?
Ile czasu powinienem być ostrożny i zachowywać środki bezpieczeństwa? Tydzień to póki co krótki okres, ale jeśli do miesiąca nic się nie wydarzy, chyba będę mógł już spać spokojnie?
  • 50 / 2 / 0
A podawałeś adres? Idzie przecież wysłać paczkę na Jana Kowalskiego i na tel 500 500 500 (kod przychodzi na meila).
Ja bym jeszcze zaszyfrował komputer veracryptem.
Gdy nie odpisuje na PW pisać: dzinks9x@hyperreal.email
  • 2738 / 497 / 0
Jeśli paczka nie była na Twój numer telefonu i prawdziwego maila to raczej w ogóle nie masz się o co obawiać. Nikomu nie będzie chciało się w to bawić.

Co do wezwań niektórzy dostają nawet po roku od przejęcia paczki.
Odpowiadając mi na łamach forum użyj proszę funkcji mention.

Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
  • 1869 / 433 / 0
Mi wjechało cbś po siedmiu miesiącach od momentu kiedy nie dotarła do mnie paczka a kontakt z dilerem się urwał. Ale podawałem swój adres. Co ciekawe nie wjechali na niego tylko na adres zameldowania gdzie akurat przebywałem.
Cała sytuacja sie rozegrała bardzo spokojnie bo znaleźli jedynie pół blistra klona które od razu im sam wskazałem ale jednak. Moja czujnośc po takim czasie została w 100% uśpiona i to był tylko przypadek że wtedy nic praktycznie przy sobie nie miałem.

Duzo generalnie zamawiam z neta. Kilkukrotnie byłem wzywany w formie świadka. Ale nawet do końca nie wiedziałem za które zamówienia. Tylko w momencie kiedy przejęli mi paczkę miałem ten wjazd. w szczegóły nie będę się wdawał ale jeśli kupujesz od prywaciarza raczej nie masz się co bać - jesli bierzesz od siatki i ją całą likwidują to masz dużą szansę na odwiedziny .
  • 8 / / 0
W obecnym czasie Policja ma ważniejsze tematy na głowie niż zajmowanie się takimi sprawami. Zresztą w służbach mudurowych też są braki personalne. Nawet jak coś znaleźli to myślę że jeśli już, to odwiedzą Cię za jakiś czas.
  • 55 / 6 / 0
Nigdy, mi kiedyś przejęli paczkę z Holandii na moje imię nazwisko oraz adres z zawartością 25 piguł 2cb i chyba 3gramy ketaminy. Przyjechali celnicy i powiedzieli że dzisiaj w Warszawie na poczcie przejęto paczkę z ectasy (mieszkam w Krakowie). Wszystkiego się wyparłem paliłem głupa że nic nie wiem nikogo, nie znam nic nie zamawiałem, po krótkim przesłuchaniu spytali czy mogą przeszukać mieszakanie, odmówiłem i pojechali :D
Później dostałem wezwanie do urzędu celno skarbowego gdzie zostałem przesłuchany drugi raz. od tamtej sytuacji minęło 2 lata i cicho, żadnych konsekwencji, wszystko wskazuje na to że umorzyli.
Grunt to wyprzeć się wszystkiego, a sytuacja że po tygodniu nikt do ciebie nie przyszedł jest dla mnie mało wiarygodna.
  • 15 / 2 / 0
Mi w tym roku 2 razy drzwi wywalili, że dla zasady. Na paczkomat ja robiłem tak. Z rana centrala kuriera 20zl w łapę i miałem paczke. Ale po co nielegalny jak legal jest wszędzie....
  • 7 / 2 / 0
Trochę podejrzane jak ktoś tak robi, w dodatku regularnie.
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.