Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1514 • Strona 149 z 152
  • 152 / 23 / 0

Wśród tego co chciałbym w życiu kiedyś spróbować są psychodeliki jak i jakiś dysocjant, jak np. kaszlak. Jednak ze wszystkiego to najbardziej bym się bał nie, że przeholuję lub mnie poschizuje, ale samego kupowania tego w aptece. Nie potrafiłbym pójść do apteki i powiedzieć "poproszę Acodin", bo od razu bym miał wrażenie, że krzywo na mnie aptekarz patrzy i bym się stresował, że mi nie sprzeda, bo w ogóle kupują ludzie konkretnie to specjalnie na kaszel?
  • 218 / 22 / 0
Awatar użytkownika

Jak boisz się iść do apteki która jednak jest poniekąd sklepem i kupić legalny lek bez recepty to może nie będziesz się bał kupić gałki muszkatołowej w najbliższym sklepie
  • 239 / 10 / 0
Awatar użytkownika

Nie ma to jak przejąć się nagłym brakiem Tussidexu i Acodinu w aptekach i odwiedzić ponownie [h] i zasięgnąć informacji od tutejszych ekspertó. Dobrze widzieć, że to nie jest jedynie lokalny problem i że nie zanosi się na jakąś ogólną banicję, co podejrzewałem biorąc pod uwagę obecny rząd i wydarzenia z okolic 2016 roku.
Miłych lotów wszystkim.
“We are not entitled to our opinions; we are entitled to our informed opinions. Without research, without background, without understanding, it’s nothing. It’s just bibble-babble. It’s like a fart in a wind tunnel, folks.”
  • 630 / 204 / 0
Awatar użytkownika
TymekDymek
Kompetentny
Kompetentny

Jak macie kogoś za granicą kto pomoże Wam w dostawie RoboCough to działajcie. Taniej, lepiej i bezpieczniej, niż z jakimkolwiek preparatem dostępny w Polsce. Z tego, co pamiętam, to nawet mieli kapsułki z czymś innym, niż bromowodorkiem, możliwe nawet, że po prostu z czystym DXM, więc tym bardziej dla osób zajadających się tym często będzie zdrowiej. No i kuśka dłużej postoi.
  • 2589 / 467 / 9
Awatar użytkownika
Zgienty
Kompetentny
Kompetentny

Jak może być czyste DXM? Wolna zasada? O czym Pan mitoman tu mówi? Aby substancja była trwała musi być w soli.

DXM - drug mitomanów.
STAY ODKLEY
  • 630 / 204 / 0
Awatar użytkownika
TymekDymek
Kompetentny
Kompetentny

Te wycieczki personalne sobie daruj albo wytrzeźwiej zanim zaczniesz pisać. Takie rzeczy widnieją u nich na stronie, jak to zrobili to ich lepiej zapytać. Oprócz tego, że na głównej stronie masz porównanie bromowodorku z wolną zasadą, w dwóch największych infografikach na stronie głównej, to tu masz też dyskusję na Reddicie, gdzie ludzie o tym rozmawiają. Jakoś nikt nie mówi, że to nie istnieje. https://www.reddit.com/r/dxm/comments/o ... lation_of/

Najwidoczniej po prostu coś tam z tej chemii zapamiętałeś i chciałeś być mądry, ale nie wyszło. To, że Tobie się coś wydaje niemożliwe, nie oznacza z automatu, iż takie jest. Nie jesteś pępkiem świata, miłego dnia.
Ostatnio zmieniony 25 listopada 2021 przez TymekDymek, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2589 / 467 / 9
Awatar użytkownika
Zgienty
Kompetentny
Kompetentny

Tak powiedziałem, bo Sharky tak samo jest "świętojebliwie mitomański."

Nie bierzcie do siebie pseudooświeceń pod wpływem agonizmu sigma bo Was Nagniecie. xD

A idąc Twoim tokiem rozumowania to może szukasz coś a'la DXMHCl?
STAY ODKLEY
  • 630 / 204 / 0
Awatar użytkownika
TymekDymek
Kompetentny
Kompetentny

Nie wiem, jak ta wolna zasada się ładuję i nie mam potrzeby zamawiana RoboCough. Poleciłem to innym forumowiczom, bo im brakuje deksa na półkach aptecznych – może się przyda. Wszakże RoboCough to nr 1 preparat do dekszenia i długo po nim nic nie ma, a nasze Acodiny i Tussideksy to można sobie w dupę wsadzić...

W każdym razie, jakaś inna forma soli byłaby też okej, bo jak ktoś ćpa to bardzo często, to na pewno ten brom nie pozostaje obojętny dla organizmu.
  • 706 / 198 / 0
Awatar użytkownika

Sprowadzanie dexa ze stanow to troche strzelanie z armaty do wrobla , juz lepiej sobie ketaminy kupcie .
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 630 / 204 / 0
Awatar użytkownika
TymekDymek
Kompetentny
Kompetentny

Przy dużych ilościach ten preparat wychodzi dużo taniej, niż kupując w Polsce. Poza tym wywołuje mniej nudności, lepiej smakuje, działa o wiele lepiej, no i ma mniej syfu w składzie. Przy największym zestawie wychodzi około 9,40 zł za buteleczkę 450 mg. To przecież naprawdę niewiele drożej, niż za dawnych, dawnych czasów. Przy czym, jak już wspomniałem, produkt pod każdym kątem o niebo lepszy, niż nasze kaszlaki.

Jakby się dobrze na forum dogadać, szczególnie w czasie suszy, to można sobie nawzajem pomóc :D jakby ktoś coś zamawiał, to nawet i ja na jedną buteleczkę się skuszę i zapłacę zawyżoną cenę, co by jeszcze jeden, ten ostatni raz tego cudeńka zasmakować.
ODPOWIEDZ
Posty: 1514 • Strona 149 z 152
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.