Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2004 • Strona 131 z 201
Online
  • 1894 / 238 / 0
Awatar użytkownika

Nie ma reguły, ale zwykle kilka godzin po kodzeniu.
Ave Satan i Ave Maria
  • 93 / 4 / 0

Czy 90mg DXM podbije mi działanie opio jeśli wczoraj brałem 240mg czy musze odczekac kilka dni?
  • 153 / 8 / 0

Poczekaj sobie ze dwa dni, nic się nie stanie.
  • 1188 / 200 / 32
Awatar użytkownika
Klamm
NeuroGroove
NeuroGroove

Podbije, ale lepiej rób przerwy. Długie przerwy.
Kto pisze, ten pamięta! Pisząc dla NeuroGroove.info nie tylko nie zapomnisz swoich doświadczeń z substancjami odmieniającymi świadomość, ale również powierzysz je pamięci tysięcy czytelników. Wiesz, co to oznacza? Pisz!
  • 106 / 16 / 0
Awatar użytkownika

Szukałam informacji, ale nigdzie nie znalazłam, więc pytam - czy lewotyroksyna i metformina wchodzą w reakcję z DXM? Biorę jedno i drugie a planuję mały weekend z DXM i zastanawiam się, czy nie doprowadzę do jakiejś reakcji, której raczej wolałabym uniknąć.
I don't like the drugs, but the drugs like me
  • 670 / 39 / 0
Awatar użytkownika

Przyznam, DXM po K to jakoś nie pamiętam żebym stosował. Nauczyłem się, że jeśli 450mg<DXM to K jak zacznie schodzić to pierwsze, a DXM <450mg to żeby wzmocnić działanie K (i nie tylko). BZP stosowałem na zejścia z DXM, gdy byłem nastolatkiem i dokuczała mi stymulacja po głównych efektach działania. Z tego co pamiętam jadłem jakieś ilości alpry, 0,25mg np.
  • 153 / 8 / 0

Witam, właśnie wleciało 300mg tego dziadostwa, czyli cała jedna paczuszka (14,50zl) wcześniej tankowałem dwie i był efekt, ale to było nie pamiętam kiedy, ale jak ktoś bardzo chce wiedzieć to na pewno się tym pochwaliłem tu w temacie. Mi się nie chce szukać konkretnej daty i tak dalej. Oczywiście piwko do tego musowo, zobaczymy jaki będzie efekt. Miejsce spożywania to las, moje ulubione miejsce. Ale fajerwerków się nie spodziewam.
  • 1188 / 200 / 32
Awatar użytkownika
Klamm
NeuroGroove
NeuroGroove

Nie wiem ile ważysz, ale fajerwerków faktycznie raczej nie doświadczysz. Chociaż możesz.

Wziąłeś ze sobą muzykę? Ona by te 300 na pewno ładnie podkręciła.
Kto pisze, ten pamięta! Pisząc dla NeuroGroove.info nie tylko nie zapomnisz swoich doświadczeń z substancjami odmieniającymi świadomość, ale również powierzysz je pamięci tysięcy czytelników. Wiesz, co to oznacza? Pisz!
  • 153 / 8 / 0

Ile ważę, około 85, a od ostatniej podróży z DXM troszkę urosłem niestety w szez.
Właśnie fajerwerki były, było zajebiście jak to się mówi. Leciutki spacerek przez las, coś niesamowitego. Niestety spotkałem kumpli, zawsze muszę kogoś spotkać jak jestem w jakiś sposób odurzony. Godzina co najmniej stracona ale trudno. Już po powrocie do domu, i położeniem się pod powiekami karuzela. Można przyjąć że zadziałała jak kiedyś ta pierwsza paczuszka. Teraz 5:50 jeszcze jest stan lepszego samopoczucia, jeszcze tak szczęśliwy do roboty nie przyszedłem w tym miesiącu.
Druga sprawa, było przyjęte na pusty żołądek, ostatni raz bałem około 13, a zarzucilem jakoś o 18. Oczywiście piwko a nawet dwa musiały być.
Tak czy inaczej, na tej podstawie można powiedzieć że długie przerwy kilka miesięcy i tolerancja spada, można przyjąć praktycznie do zera.
  • 26 / 2 / 0

Przez pewien czas dekszenia miałem tak, że po 450 był pusty mocniejszy bodyload, jakieś smugi i pojedyncze wizje, natomiast po 300 kolorowe, realistyczne cevy etc.

Gdy ktoś pyta na forum czy X dawka go pokara, to myślę tylko o tym, że wpływ na to ma pewnie jakaś pojedyncza molekuła serotoniny na wysokim stanowisku, która albo ma dobry humor w robocie albo nie.
ODPOWIEDZ
Posty: 2004 • Strona 131 z 201
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.