DXM - Wątek ogólny vol. 2 [REGULAMIN w pierwszym poście]

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 123 / 6 / 0

@shelk87 wątpie żeby nawet minimalnie stracił na mocy.
Użytkownik nieaktywny
  • 311 / 50 / 0

Można tu pytać o miksy?

@Klamm albo ktoś kompetentny:

Kolega wrzucił w siebie dziś 2400mg piracetamu, 40mg noopeptu, ~10mg PRL-8-53, 800mg l-teaniny, 500mg kofeiny, 2400mg lecytyny. Zastanawia się czy dorzucić jeszcze 150mg DXM? Przeciwwskazania?

Aha, i 10mg lewocetyryzyny.

Łupieżcy umysłów z CIA. Tajemnice programu MK-Ultra

Fiodor Dostojewski zwykł mawiać, że nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości. Ci, którzy po latach badali szczegóły tajnej operacji CIA zwanej MK-Ultra, musieli mieć w pamięci te słowa rosyjskiego pisarza.

LSD. Jak to się zaczęło?

„W stanie podobnym do snu, z oczami zamkniętymi, chłonąłem zmysłami nieprzerwany strumień fantastycznych obrazów i niezwykłych kształtów z mocną, kalejdoskopiczną grą kolorów”. Tak wyglądał opis pierwszego tripu na LSD w historii świata. Fragment książki „Jak zmienić swój umysł?” Michaela Pollana.
  • 136 / 8 / 0

Żryj spokojnie :wink: klepnie jak zazwyczaj, tylko jeden blister to deczko mało :(
Użytkownik nieaktywny
  • 311 / 50 / 0

Chodzi właśnie o to by dysocjacji było jak najmniej, za to stymulacja i empatia.
  • 93 / 5 / 0

Po ilu dniach od zażycia 150mg DXM będą znów działać mikro dawki typu 45mg (w celu podbicia kodeiny)?
  • 136 / 8 / 0

Zrób tydzień przerwy i będzie ok. To i tak z zapasem.
  • 93 / 5 / 0

Gdy miałem jakieś 14-15lat, zdarzało mi się lączyć DXM z ssri(wiem ze to niebezpieczny miks, wtedy bylem młody i nie myślałem o tym jakoś)
Myślicie że takie coś w tak młodym wieku mogło mi coś na stałe w mózgu uszkodzić? Z tego co pamiętam to jakiś miesiąc po zaprzestaniu brania DXM miałem wtedy coś w stylu lekkiej derealizacji, ale potem przeszło.
I kolejne pytanie, czy z taką przeszłością bezpieczne jest teraz jak mam 22lata wrzucanie dawek od 30mg do 300mg czy raczej powinienem nie ryzykować?
  • 185 / 22 / 0

Jest to raczej bezpieczne, ale skłaniał bym się ku wybraniu lepszego narkotyku, bądź co bądź mamy tu deksa który jest albo kochany albo nienawidzony przez tutejszych użytkowników. Warto to rozważyć.
Zarzuć 30mg, po 2h jak ci nic się nie będzie działo dziwnego, możesz zjeść pake do końca (270mg), będzie to mocny trip 2-3p. Ale z tego co widzę ty już jesteś wprawiony w apteczne zabawy. To najważniejsze nie za często, rób tydzień przerwy między tripami na deksie, a najlepiej dwa tygodnie i będzie cacy
  • 61 / 6 / 0

Prawdopodobnie jutro po przerwie zamierzam wziąć 900mg DXM,więc standardowo pytanie.Jesli nigdy nie wymiotuje to wrzucanie po 20 pigul x3 po 5-10 minut to dobry pomysł?I czy po przerwie może rozdzielić to na 180+720, czy lepiej na raz?Zastanawiałem się też nad 1+2+3+4+5+6+7+8+9+15 tabsow w przerwach 2x krótszych w stosunku do ilości,ale chyba odejdę od tego pomysłu.Jestem świadom,że każdy organizm jest inny i raczej mało mi da czyjes subiektywne odczucie,ale może jednak.
Pozdrawiam cieplutko
  • 136 / 8 / 0

Przerwy podczas wrzucania muszą być zachowane, inaczej będziesz zygać dalej jak widzisz. Na mdłości i tak dalej soda z wodą, i taką 50- tkę wypić na raz.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata