DXM - Wątek ogólny vol. 2 [REGULAMIN w pierwszym poście]

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 46 / 1 / 0

jak już piweczko wlatuje to popijam nim tabletki i resztę dopijam po ostatniej.
  • 1 / / 0

Siema myslicie ze wrzody żołądka są przeciwskazaniem do przyjmowania nie medycznego Acodinu?

Malinowska: Fundamentem amerykańskiej wojny z narkotykami jest rasizm

Właśnie mija 50 lat od ogłoszenia przez Richarda Nixona wojny z narkotykami. Dzisiaj dobrze już wiemy, że jedną z jej głównych intencji była kontrola mniejszości etnicznych w Stanach Zjednoczonych. Wiemy to m.in. z dokumentów czy relacji jego współpracowników – mówi Kasia Malinowska, dyrektorka Global Drug Policy Program w Open Society Foundations.

O tym, jak twórca coca-coli umarł w biedzie przez narkotyki

Większość ludzi na świecie wie, co to jest coca-cola, a tylko niewielu - kim był człowiek, który wymyślił ten napój. John S. Pemberton pod koniec XIX w. przyrządził miksturę, która od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych napojów gazowanych. Co ciekawe, pierwotnie napój zawierał alkohol.
  • 76 / 2 / 0

11 maja 2021Mamamia pisze:
Siema myslicie ze wrzody żołądka są przeciwskazaniem do przyjmowania nie medycznego Acodinu?
Ja bym nie próbował.Moj znajomy kiedys wrzucil i zdychał jak pies.DXM mocno siada na żołądek , bóle brzucha wymioty i biegunka sa czeste nawet jak nie masz zjebanej błony śluzowej.Lepiej sobie odpusc
  • 114 / 8 / 0

Próbować może, żołądek sam da do zrozumienia że to nie dla niego.
  • 585 / 200 / 0

Może spróbuję tego Aviomarinu. Organizm nie pozwala już na więcej niż 500 mg, po prostu rzyganko niezależnie czy Cola, imbir, soda, cokolwiek. Jak już się uda te 450+ załadować, to i tak tripa żadnego nie ma. Może sobie zrobię dzień dziecka i dorzucę DPH, polatam z kosmitami na delirium po Szczecinie. Trochę tęsknię. Niby psychozy, nieogar i rozpierdol, ale z drugiej strony, nic tak w życiu pięknie nie angażuje i motywuje jak urojenia XD
  • 659 / 87 / 32

@TymekDymek
A trzymasz się planu i nie pijesz? Ponadto podtrzymuję, że przy tym ostatnim tripie za wcześnie się poddałeś - było iść do apteki, dokupić ile trzeba i dorzucać. Przy dorzutkach już się raczej nie wymiotuje.
  • 585 / 200 / 0

Nie piję, dwa tygodnie już za mną, nie licząc sytuacji, że raz wypiłem piwo, ale to było konieczne do snu. Zasypiam zawsze o 4:00, tutaj o 5:00 wiercąc się i nie mogąc spać walnąłem dodatkowe 2 dawki kropli walerianowych. Po 6:00 wyszedłem po piwo i dopiero przed 7 usnąłem. Miałem jakieś 4-5h snu, więc sobie raz pozwoliłem. A tak to jest dobrze 😁
Eksperyment się nie udał, ale no uznałem, że teraz albo nigdy. Substytucja trawą czasami, a czasami sam Validol i Passiflora, usypiam na luzie i nie piję. Essa.
  • 76 / 2 / 0

Czy jedzenie kodeiny moze miec jakis istotny wpływ na to jak działa dex?Nie chodzi mi tutaj o wrzucanie kody przed dexem czy na odwrót bo wtedy to wiadomo.Mysle raczej o regularnym wrzucaniu kody.Probuje weliminowac do nastepnego tripa wszystkie czynniki jakie moga mi go spierdolic xD.Ja takze chyba dam kolejną szanse Aviomarinowi tylko przy troche mniejszej dawce.Planuje na za dwa tyg 700mg 50-100mg dimenhydrynatu +piwko z wiadrem.dexa chce wrzucic na raz z avio.Piwo zamierzam wypic chwile po wrzuceniu,a wiadro przy wejsciu.Czy powinnenem cos pozmieniac?Nie znam sie na miksowaniu a tesknie w chuj za uczuciem wciągania w dół i jestem zdesperowany,pomocy xD
  • 585 / 200 / 0

Najlepiej to sobie wyobrazić fazę kodeinową, która jest prawie niewyczuwalna (a rozkurwia układ pokarmowy) i zastanowić się: "czy ja na pewno chcę walić tę kurwę kodeinę?"
Wtedy problem się sam rozwiąże.

alkohol jak i trawa dodatkowo psują kodeinowe spierdo... Uniesienie. alkohol psuje euforię, a w większych dawkach i sedacja GABA wybija się nad opioidową. Zresztą działanie dopaminergiczne opioidów to głównie hamowanie GABA, więc po co nasilać to alkoholem?

Wiadro jest spoko bo pomaga na żołądek, ale mi jeden buch zawsze wystarczył żeby przestać czuć kodeinę. kodeinę jest sens miksować tylko z DXM, waląc dawki 1 Plateau 90-180 minut przed kodą.
  • 5 / / 0

10 maja 2021TymekDymek pisze:
23 września 2020kamil560 pisze:
Tussidex ma w swoim szkladzie po 400mg makrogolu na kaps. Makrogol jest srodkiem przeczyszczajacym a 10tabs ma w sobie juz zawartosc jednej stanadardowej dawki leku przeczyszczajacego... nikt tego do tej pory nie zauwazyl? Czy duza czesc uzytkownikow nie powinna miec regularnych rewolucji po deksie?

A pytanie brzmi czy mozna cos z tym zrobic? Uzycie przed DXM srodka na biegunke ktory wyrzuca wode z organizmu jednoczesnie przyjmujac srodek ktory zatrzymuje wode w organizmie jest bezpieczne?
Sorbitol również się tam znajduje i on również powoduje takie zamieszanie. Nie wiem jak z ilościami obu substancji w Acodinie, natomiast Tussidex zawsze powodował mniej sraki i rzygania. Nie dość, że zazwyczaj paczka wychodzi 2x taniej, to jeszcze mniej rewolucji w żołądku.
te makrogole itd to wszedzie są tak to wygladalo ale jednak DXM nie powoduje przeczyszczenia z tego powodu. chyba. z tym kwestia jest taka ze kiedys miewalem nudnosci, teraz od kilkudziesieciu tripow nawet sekunde po wjebaniu dawek typu1k pregi i 600 DXM nie mialem. Tylko stopniowo, cos na histamine to must have troche przed zjedzeniem DXM
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 2398 uczestników Wejdź na czata