DXM - Wątek ogólny vol. 2 [REGULAMIN w pierwszym poście]

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 275 / 15 / 3

Siema wytłumaczy mi ktoś jak mj zmienia profil działania DXM? Jutro po raz 1 zamierzam zrobić taki mix. I kiedy lepiej zapalić? Na peaku czy na zejściu? Pozdro
  • 8099 / 892 / 0

@GalaktycznyBiznesmen
Zwiększa psychodelie, wizuale ( CEV'y i OEV'y ).Faza staje się bardziej mistyczna - kolorowa. :psycho:
Polecam na peaku odpalić grube bonio :bongo: Efekt zadowalający.

Czy LSD i inne psychodeliki mogą pomóc chorym i cierpiącym?

Psychodeliki same w sobie świata raczej nie uratują, ale wiele wskazuje, że w odpowiednich warunkach mogą przyczynić się do ratowania indywidualnego świata wielu cierpiących osób – mówi w rozmowie z Onetem Maciej Lorenc, socjolog zajmujący się tematyką środków psychodelicznych, autor książki "Czy psychodeliki uratują świat?".

Rząd wyraził zgodę na polskie uprawy medycznej marihuany oraz 0,3% THC w konopiach siewnych

Rząd wyraził zgodę na polskie uprawy medycznej marihuany oraz 0,3% THC w konopiach siewnych – poinformował nas w środę poseł Jarosław Sachajko. W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że w obu kwestiach ministrowie wyrazili wstępną zgodę na obie propozycje. Teraz akceptacja zaproponowanych przez posła Sachajko rozwiązań została ostatecznie potwierdzona. Co dalej? Oto więcej informacji. (materiał weednews.pl)
  • 715 / 66 / 0

No nw czy grube bonio.Ja bym sugerował raczej wziąć małego buszka z lufki i czekać dłuższą chwilę,jak będzie niewystarczająco to kolejny mały.B łatwo spalić za dużo i urwać sobie film,szczególnie przy dawkach z rzedu 3 plateu.
  • 50 / / 0

22 kwietnia 2021Mikszu pisze:
Czy to normalne że na drugi dzień po DXM czuje nasilenie lęków i natręctw myślowych? Bo podczas fazy pełen luz i świetne samopoczucie. Kiedyś właśnie drugi dzień był mega przyjemny a teraz pomimo troche lepszego humoru to jednak nasilenie zaburzeń psychicznych było irytujące.
Dziwne.Zazwyczaj szczegolnie pierwsze kilka dni po jakies wiekszej dawce to jest własnie niesamowita ulga.Pustka w głowie w pozytywnym tego słowa znaczeniu,działanie przeciwlękowe szczerze porownałbym do jakis slabszych benzodiazepin(przynajmniej u mnie).

Palenie przy wyższych dawkach tylko przeszkadzało szczerze.Fazy sie przez siebie przebijały,duzy nieogar.Przy nizszych zdecydowanie na plus,bardziej żywe i kolorowe cevy,bardzo dobrze wspominam przymykanie oczu przy słabym oswietleniu+derealizacje,ktore przy takich np 400mg solo nie miałyby prawa bytu.

A co do jazdy na rowerze po DXM.Brzmi jak szalenstwo troche.600 mg u mnie przez długi czas powodowało serio mocną dysocjacje a wtedy cudem bylo dojscie do toalety na wlasnych nogach xD.Ale wsumie jak sie nie boisz o wlasne zęby i ubierzesz kask to czysto fizycznie napewno ciekawe doswiadzczenie
  • 1995 / 419 / 37

23 kwietnia 2021GalaktycznyBiznesmen pisze:
I kiedy lepiej zapalić? Na peaku czy na zejściu?
Na peaku jaraj, wtedy najmocniej ofc wzmacnia działanie. Na zejściu też spoko przyjarać, psychodela już nie bedzie taka mocna, ale łatwiej będzie zasnąć. Ja bym przykurwił i na peaku, i na zejściu. Jak masz doświadczenie z dexem i psychodelikami to faza Cię raczej nie przerośnie.
  • 534 / 59 / 32

Jw, jednak jeśli nie masz doświadczenia, to uważaj, bo potrafi zrobić się grubo. Wtedy stosuj się do zaleceń @Atropolamine, zamiast do tego co poleca @UJebany.
  • 275 / 15 / 3

Dzięki wszystkim za odpowiedź myślę że na spokojnie sobie poradzę dam znać jak było później
  • 755 / 165 / 0

Tak jak atropolamine napisał jeden buszek z lufki w zupełności wystarczy żeby odnotować efekty jednocześnie nie łapiąc schiz bo generalnie jest to dość mocno schizogenne połączenie w dawkach 450-600DXM + mj
  • 112 / 8 / 0

@Sosaaaa

co do jazdy na rowerze po DXM.Brzmi jak szalenstwo troche.600 mg u mnie przez długi czas powodowało serio mocną dysocjacje a wtedy cudem bylo dojscie do toalety na wlasnych nogach xD

No to ja faktycznie może nie byłem w takim stanie... Żeby nie móc chodzić? Nie. Po 600mg jest wystrzał ale chodzić jak najbardziej się da, przynajmniej ja tak mam. Oczywiście DXM u mnie musi być przepity piwkiem. Tak się nauczyłem i tak robię i mi to w jakiś sposób służy, o ile to w ogóle może służyć.... Tak jak mówię, jak nie będę w stanie jechać będę szedł. Do góry nie polecę.
Pogoda ma być w miarę u mnie w niedzielę, więc tak to planuję.
  • 112 / 8 / 0

Przykładowo tutaj ktoś poleca jazdę na DXM
narkotyki-rower-t32845-50.html. Strona 6. Jak się do tego odniesiecie?
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 2298 uczestników Wejdź na czata