DXM - Wątek ogólny vol. 2 [REGULAMIN w pierwszym poście]

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 354 / 92 / 0

@babycat299
Racetamy na pewno znacznie osłabiają działanie DXM. Też jest ryzyko, że wzmocnią niektóre skutki uboczne. Sam łączyłem DXM z piracetamem i była to średniawa faza.
  • 19 / / 0

14 listopada 2020TymekDymek pisze:
Oczywistym jest, że raczej nikogo nie przekonam :D nie próbowałem. Ale polecam zapoznać się z TR, jakie rzeczy się dzieją, jak organizm krzyczy, że ma dość, a człowiek dalej napierdala dragi. Link w poście powyżej :D

Zastanawiam się też, czy baka nie była z jakimś syntetykiem, chociaż jak kumpel teraz spróbował to mówi, że na pewno. I że też pierwsze 30-40min działania jest kilka razy mocniejsze i nagle się urywa, ustępując zwykłej, lekkiej, indicowej fazie.

Wątpię, żeby aż takie fiku miku w mózgu wydarzyło mi się po tak niskich dawkach mj i kaszlaków. To przecież nawet ja, widzący kosmitów i mutanty po 450mg, waliłem większe ilości niż wczoraj nie czując nawet NAJMNIEJSZEGO dyskomfortu.

Próbował ktoś mieszać DXM z syntetycznymi kannabinoidami? Podzielcie się wrażeniami.

Przejrzyj mój ostatni post w temacie Dysocjanty + Kannabinoidy. Połączenie mj z deksem jest nieobliczalne i potrafi pokarać jak mało co.
Próbowałem deksa z SGT dwukrotnie, po 300 i po 600. Było OK, ale raczej PRZESTRZEGAM przed takim miksem. W ogóle przestrzegam przed syntetykami, lol. Jak wiadomo, nigdy nie wiesz co w nich siedzi, jak ci deks to jeszcze podbije, to możesz się samemu już nie odbić z powrotem, he he.

Uzależnieni od heroiny dostaną… heroinę

Rozdawanie heroiny uzależnionym od opiatów za darmo? Władze brytyjskich miast Glasgow i Middlesbrough w sierpniu zdecydowały o przedłużeniu programu pilotażowego o kolejny rok. I to wszystko przy poparciu lokalnej policji.

Zimbabwe wydało pierwsze w historii pozwolenie na uprawę marihuany

W ostatnim czasie władze Zimbabwe wydały licencję na pierwszą państwową uprawę konopi. Licencja wejdzie w życie zaraz po uiszczeniu opłaty przez firmę. Jak oficjalnie wspomniano cena to 46.000$.
  • 136 / 11 / 0

mj a syntetyki to totalnie inne substancje pod względem efektów oraz miksowania z innymi substancjami i nie ma co ich porównywać
  • 21 / 3 / 0

Co sądzicie o połączeniu DXM z olejkiem CBD i CBG. Testował ktoś ? Jakieś przeciwwskazania?
  • 136 / 11 / 0

wątpię, że po deksie będzie zauważalne jakiekolwiek działanie
  • 196 / 9 / 0

Ile polecacie Acodinu na pierwszy raz ? Mam jedno opakowanie, mysle ze styknie. Zeby nie bylo w sumie jakos za mocno, ale odczuwalnie.
+ biore wenlafaksyne 75mg piąty msc.
Wiem ze moze wystapic ZS.
  • 136 / 11 / 0

skoro wiesz, że może to nie bierz
  • 1848 / 387 / 25

22 listopada 2020Swiezzy pisze:
Zeby nie bylo w sumie jakos za mocno,
Żeby nie było za mocno to najlepiej wcale, ZS mocno prawdopodobny.
  • 196 / 9 / 0

Przy stymulantach nie dostalem, moze teraz tez nie.

To jaka bedzie dawka okej ?? Xd
  • 136 / 11 / 0

stary większość stymulantów nie tyka serotoniny w takim stopniu żeby dostać ZS. odpuść sobie DXM, są lepsze dragi. a jak koniecznie chcesz to odstaw tą wenlafaksyne
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1742 uczestników Wejdź na czata