DXM - Wątek ogólny vol. 2 [REGULAMIN w pierwszym poście]

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 496 Strona 46 z 50
Rejestracja: 2020
  • 1054 / 179 / 0

Oh, fakt, powinienem dodać, że też przez ok. 5 dni codziennie jadłem/piłem średnio dwa grejpfruty dziennie. Nie wiem jaki to ma wpływ na metabolizm ketaminy, ale jak widać daje podobny efekt.
Rejestracja: 2019
  • 618 / 59 / 0

Ja bym się nie doszukiwal jakiegoś głębszego sensu w hipnagogach, może jakieś smrody z podswiadomosci wychodzą.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ayahuasce

W ciągu ostatniej dekady nastąpiła ogromna zmiana w amerykańskiej polityce dotyczącej marihuany. Możliwe, że to zapowiedź tego, co może stać się z innymi środkami psychoaktywnymi, które obecnie są zakazane. Publikujemy fragment książki „Gdy rośliny śnią. Ayahuasca, amazoński szamanizm i ogólnoświatowy renesans psychodeliczny”.

Dzielnie bronił się przed zaborem metamfetaminy przez funkcjonariusza

Za stosowanie przemocy fizycznej wobec funkcjonariusza oraz naruszenie jego nietykalności grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Rejestracja: 2019
  • 334 / 107 / 0

Znikąd się to nie bierze, ale zazwyczaj nie są to jakieś głęboko ukryte wyparte w podświadomość aspekty, które pozwolą nam się stać lepszymi, jak je przepracujemy. Najczęściej to są różne gówna z filmów, gier, książek, snów, rozmów - razem pomieszane w zupę, w której jest wszystko. Niemniej jednak można trochę pochylić się nad tym, dlaczego akurat to się pojawia, a nie coś innego. Jeśli mocno wyciszymy umysł przed dekszeniem itd, to z niektórych rzeczy można sporo dobrego wyciągnąć. Tylko przydałby się dobry psychoanalityk, bo samemu to to tylko poprzestawiasz klocuszki i może złożysz z tego jakiś obraz, ale nie taki, który jest potrzebny. A wkręcić sobie różne cuda niewidy później już dość łatwo.
Rejestracja: 2020
  • 99 / 9 / 0

czyli jak miałem przerwę 3-4 miesiące od kaszlaka to będzie mocniej niż po przerwie 3-4 tygodnie? tolerancja DXM nie powinna działać odwrotnie?
Rejestracja: 2019
  • 334 / 107 / 0

Co masz na myśli? Że im dłużej nie jesz tym słabiej kopie? 🤔
Rejestracja: 2020
  • 99 / 9 / 0

mniej więcej właśnie to
Rejestracja: 2020
  • 99 / 9 / 0

a tak poza tym to co się stało z twoim poradnikiem do dekszenia wraz z pieprzem/ czosnkiem. chciałem zobaczyć czy dobrym pomysłem będzie wzmocnienie deksa pieprzem i grejpem jednocześnie
Rejestracja: 2008
  • 2703 / 7 / 0

Proponuję na to wszystko jeszcze otworzyć se parasol w dupie. Będzie faza, że hej!

Żeby było jasne, bo może nie wszyscy jeszcze kumają - pieprz, czosnek, grejpfrut czy co wy tam teraz do kaszlodynu żrecie nigdy nie wzmacnia, a co najwyżej zmienia kształt oraz długość tripa.

Jak chcecie mieć mocniej, to wyskakujcie z kieszonkowego i dokupcie pakę zjadając ją na rozruch. Błądzenie po omacku w ścieżkach metabolizmu poprzez żarcie pieprzu, czosnku, grejpfruta i też może niedługo kostki do kibla to czysty idiotyzm.
Rejestracja: 2020
  • 99 / 9 / 0

po pierwsze nie masz racji, po drugie nie powinno cie to obchodzić. po co w ogóle pisać takie posty z jakimiś gówno żarcikami
Rejestracja: 2008
  • 2703 / 7 / 0

Strictly 4 fun.

Dobrze, niech ci będzie. Nie mam racji, nie znam się i w ogóle co to jest ten akodyn?

Teraz lepiej?

Żryj z czym chcesz, możesz nawet wciągnąć na to grubą krechę proszku do prania.
Posty: 496 Strona 46 z 50
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1609 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości