DXM - Wątek ogólny vol. 2 [REGULAMIN w pierwszym poście]

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 833 / 0

@Xomackie
Jak nie możesz połknąć 20 - 30 tabletek w krótkim czasie to rozłóż sobie 5 tabsow co 2-3 minuty.Nie polecam podawania DXM inna droga niz p.o.Po prostu nie wyjdzie Ci dobry roztwór do takiego podania i grozi to rożnymi powikłaniami. :uwaga:
P.S. Jak chcesz to ogarnij sobie już ketamine (można podawać i.v. oraz i.m. )
  • 12 / / 0

04 sierpnia 2020UJebany pisze:
@Xomackie
Jak nie możesz połknąć 20 - 30 tabletek w krótkim czasie to rozłóż sobie 5 tabsow co 2-3 minuty.Nie polecam podawania DXM inna droga niz p.o.Po prostu nie wyjdzie Ci dobry roztwór do takiego podania i grozi to rożnymi powikłaniami. :uwaga:
P.S. Jak chcesz to ogarnij sobie już ketamine (można podawać i.v. oraz i.m. )
a per rectum? niestety probowalem 5 tabsow co 2-3 minuty i dalej obrzydzenie mam do tego :rzyg:

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Masakra na plantacji marihuany. Jest wiele ofiar

Siedem osób zginęło w strzelaninie, do której doszło na nielegalnej plantacji konopi indyjskich w amerykańskim stanie Kalifornia. Policja przekazała, że sprawca bądź sprawcy są na wolności.
  • 552 / 44 / 0

04 sierpnia 2020Xomackie pisze:
Witam. Chcialbym przyjmowac DXM doustnie, jednak polkniecie 20-30 tabletek w krotkim czasie lub na raz jest dla mnie prawie niemozliwe. Mozna by podgrzac wode, rozpuscic okolo 150 mg w 10 ml i podac podskornie? Dozylne i domiesniowe nie wchodzi w gre. Ewentualnie jakas inna droga podania, moze oer rectum lub wciagniecie/wlanie sobie roztworu do nosa? Możliwy jest jeden z tych sposobów? I jakie jest ryzyko podania podskornego DXM jeśli to możliwe?
Jeśli chodzi ci o smak to możesz zrobić bombkę, rozkruszyć tabletki, wsypać je do chusteczki i zrobić mały pakunek do polkniecia, bądź wsadzić je do kapsułek zelatynowych, acodinki są na tyle małe że nawet kilka mogło by się zmieścic do jednej kapsułki.
  • 266 / 91 / 0

Rozkładanie tabsow typu 5/5min to marnowanie ich. Dawki się rozkłada na 2-3, bo nie dość, że mocniej działają, to dłużej.

Było wałkowane na forum dziesiątki razy. Tak samo jak niwelowanie nudności, czy problemy z połykaniem tabletek. Ale przychodzi księżniczka na forum i pyta setny raz o to samo, zamiast zajrzeć do któregoś z tematów czy użyć szukajki. To forum coraz bardziej przypomina burdel, do którego każdy może przyjść i nasrać na środku.
  • 1787 / 371 / 25

Branie 5 tabletek co 5 minut działa normalnie, sprawdzałem to na sobie i na koledze. Faza trochę dłużej się ładuje, ale wszystko inne jest jak powinno. Sam nie lubię tego robić, wolę albo wszystko na raz albo podzielić 200+400 czy tam 300+600, zależy od dawki docelowej.

@Xomackie weź sobie wybij z głowy jakieś podawanie rozpuszczonych tabletek podskórnie, co to jest kurwa za pomysł w ogóle XD? Hit po prostu. Świetny plan, o ile chcesz mieć amputowaną rękę albo ropnia chociaż. Podania p.r. już nawet nie będę komentował, rozpuszczanie tabletek i picie tego to też debilizm IMO, raz tak zrobiłem i kurwa nigdy więcej. Jak nie dasz rady łyknąć normalnie tabletek to kup sobie syrop Acodin albo odpuść w ogóle DXM. Nie ma innego sposobu przyjęcia DXM niż doustnie i tyle. Drogi typu s.c. czy p.r. mogą wręcz być niebezpieczne.

@up przestań się chłopie rzucać do innych użytkowników, jeśli uważasz, że jakieś posty łamią regulamin to je po prostu zgłaszaj, a nie wyjeżdżasz z agresją. Korzystanie z forum nie jest obowiązkowe, jeśli ci się nie podoba to przecież nie musisz tu wchodzić. Głupi pomysł z podawaniem DXM pod skórę zostawię dla potomności, zwłaszcza że koleś już został wyjaśniony. Następne posty z takimi zajebistymi pomysłami będą już przenoszone do Śmietnika.
  • 552 / 44 / 0

A jest sens rozkładać 300 mg na 2 dawki zeby lepiej zadziałało? Chyba niebardzo prawda?
  • 552 / 44 / 0

Japierdole nigdy nie miałem oevow po dexie ale w końcu coś mi zaskoczyło we łbie i latałem po jakichś tunelach, wymiarach i to po 300mg ale to było zajebiste w końcu, nigdy tego nie miałem, ale to było niesamowite. Shiiiiiiiiiiit.
  • 266 / 91 / 0

Oczywiście że jest sens. Walisz 75mg, do tego czosnek lub grejpfrut (zależy co wolisz, można bez), poczekasz 80min i walisz 225mg.

Szczególnie te 75+225 polecam osobom z nudnościami, są o wiele mniejsze wtedy.

Pochwal się się swoją kolekcją:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 552 / 44 / 0

I co, będzie mocniej? A opakowania wyrzucam :P
  • 266 / 91 / 0

Osobiście mam przy takiej konfiguracji lepszy trip i trwający zdecydowanie dłużej. Osobniczo przy tak "małej" dawce może to się różnić, jednak przy dawkach typu 450mg+ większość osób ma lepsze doznania dzieląc dawkę.

Spróbować nie zaszkodzi, na pewno nie będziesz miał słabiej.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata