Ginkgo biloba(Miłorząb dwuklapowy) +St john's wort (dziurawiec zwyczajny)

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 971 / 188 / 5

No to cyknę nalewki dwie i stestuję. Dzięki.
  • 157 / 8 / 0

A może orientuje się ktoś czy mogę brać węglan litu podczas kuracji ginko+dziurawiec ? Jestem na cyklu sterydowym oxandrolon + propionat testosteronu, i szukam czegoś na wyciszenie/stabilizację emocjonalną uznałem że lit będzie najlepszy, jeszcze go nie używałem, a obiło mi się gdzieś że z ssri może prowadzić do groźnych interakcji, i czy samo ginko+dziurawiec nie wchodzi w interakcje sterydami czy powinnienm jednak odpuścić?

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Lekarz odpowiada na pytania.

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Na pytania odpowiada lekarz specjalizujący się w wykorzystaniu konopi w medycynie.

Wirus uderzył w osoby uzależnione. Cyfrowe spotkania AA

W trakcie pandemii brak spotkań grup walczących z problemem hazardu czy alkoholizmu to dla chorych wyzwanie. Pomocną dłoń wyciąga Helping Hand.
  • 20 / 2 / 0

Hej, na bazie czego zrobić te nalewki, ekstraktu? Czy te od szwajcara się nadadzą? Z góry dzięki za info.
  • 157 / 8 / 0

Ja Kupuje intrakt z dziurawca i tinkture z ginko w aptece koszt jednego i drugiego 10zł za butelke.
  • 38 / 7 / 0

Mi po milorzębie zawsze kręci się w głowie także połączenie nie dla mnie na pewno. chyba ze można to zredukować?
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 1102 uczestników Wejdź na czata