Telemedycyna - wizyty online

Dział poświęcony tematowi kontroli recept lekarskich u farmaceuty.

Moderator: Prawo

• 192 / 44 / 0

No, super. Pewnie trochę tych ćpunów na hyperrealu siedzi i zainteresują ich te przeżycia, choć z drugiej strony mnóstwo tutaj osób, które zarejestrowały się z innych powodów niż narkomania, np. dlatego że to najlepsze kompendium wiedzy o lekach, sto razy lepsze niż jakieś fora typu nerwica com.
  • 1080 / 101 / 0

Bardziej był to post informacyjny na przetarcie szlaków że owszem pomoc dostać można w ciągu 5 minut ale nie ma co liczyć na cpanie tam. Nagle wypadki tylko i wylacznie. Jasno powiedziane mi było że tylko dlatego ze piątek jest można taki lek dostać w najmniejszym opakowaniu w tygodniu było by to niemożliwe.

Łupieżcy umysłów z CIA. Tajemnice programu MK-Ultra

Fiodor Dostojewski zwykł mawiać, że nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości. Ci, którzy po latach badali szczegóły tajnej operacji CIA zwanej MK-Ultra, musieli mieć w pamięci te słowa rosyjskiego pisarza.

Schizofrenia po marihuanie? Duńczycy ostrzegają przed czterokrotnym wzrostem zachorowań

Dostęp do legalnej marihuany jeszcze nigdy nie był tak łatwy jak obecnie. Naukowcy z Kopenhagi alarmują, że odsetek przypadków schizofrenii z powodu nadużywania konopi indyjskich w ciągu ostatnich 25 lat wzrósł czterokrotnie. Największy problem dotyczy młodych ludzi, u których choroba rozwija się dużo wcześniej, jeśli zaczęli palić w okresie dorastania.
  • 310 / 42 / 0

Myślicie, że da radę dostać reckę na selegiline? Mam wynotowane kilka nazwisk, które były polecane tu i ówdzie. To nie ćpanie w końcu, ale dokumentacji na parkinsona oczywiście nie mam. Potrzebuję do mixu z pea w celu zbicia tolerki na metylofenidat, który z kolei dostaje w pełni legalnie zgodne z dokumentacją. No i trochę z ciekawości xD
  • 1193 / 111 / 7

z pewnej strony zamówiłem poltram. w formularz nie podalem ze przyjmuje benzo a na recepcie jest takie oświadczenie:

"Oświadczam, że nie realizowałem/am wcześniej recept o
pozycjach: ...........
Jestem świadomy odpowiedzialności karnej za złożenie
fałszywego oświadczenia.
............................................................."

czy coś mi grozi gdy tą receptę zrealizuję?

edit: zrealizowałem receptę %-D
  • 8 / / 0

Takie coś jest na każdej recepcie.
  • 1193 / 111 / 7

no to lux bo w 30 minut ogarnąłem paczkę poltramu 50mg, 20 kapsułek. wizyta kosztowała 70zł, po 10 minutach miałem 4cyfrowy kod a po 20 minutach tramadol w ręku.
  • 166 / 72 / 0

^ No to rzeczywiście interes życia zrobiłeś :korposzczur:
  • 1193 / 111 / 7

no a nie? teraz z innej strony to już trudniej bo już chcą opisu z ostatnich leczeń, dawkowanie bla bla. ta z której skorzystałem był strzałem w dziesiątke, teraz dałem za wizyte 80zl i nie wiem czy mi coś przepiszą. jakie strony polecacie?
  • 1762 / 419 / 0

proszę usunąć
Ostatnio zmieniony 22 czerwca 2021 przez WujekMorda, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1762 / 419 / 0

ja też się pytam jak macie jakieś sprawdzone strony - takie na których wystarczy dokumentacja i parę recept do tyłu - ofc moge się odwdzięczyć -pm

21 czerwca 2021cbsz pisze:
no to lux bo w 30 minut ogarnąłem paczkę poltramu 50mg, 20 kapsułek. wizyta kosztowała 70zł, po 10 minutach miałem 4cyfrowy kod a po 20 minutach tramadol w ręku.
Lol . Zapłaciłeś 7 dych + koszta za jedną czy dwie fazy tramalu. Bravo !!! Hahaha
Wróć do „Recepty i leki – problemy i pytania”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata