Zaatakował mnie wirus COVIS-19 cczyli SARS

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 11 / 1 / 0

Witam, zaraziłem się od współpasazarkę podczas przejazdu koleją. Ko bieta, nachalnie kaszlała w mą stronę i kichała. Wskazywała na zarażoną, chociaz chętnie sprawdzilbym temp. jej ciała.
Gdzie mogę zrobić badanie czy mnie zaraziła? Jak sądzicie zaraziłem się?
Gdzie mam się zgłosić, gdzie odbyć oddalenie aby nie zakażać.
  • 225 / 20 / 0

26 marca 2020przedmuchany pisze:
Jak sądzicie zaraziłem się? Gdzie mam się zgłosić, gdzie odbyć oddalenie aby nie zakażać.
1. czekaj idę do wróżki. A tak poważnie to możesz zadzwonić na pogotowie i powiedzieć, że możesz być zarażony, to się od razu zerwą i przyjadą, kiedyś cię może w szpitalu stestują.
2. W domu, jest coś takiego jak kwarantanna domowa - przypominam, że wtedy wszyscy domownicy ją mają.
Pozdro

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Wirus uderzył w osoby uzależnione. Cyfrowe spotkania AA

W trakcie pandemii brak spotkań grup walczących z problemem hazardu czy alkoholizmu to dla chorych wyzwanie. Pomocną dłoń wyciąga Helping Hand.
  • 2952 / 327 / 0

wyszukiwarki internetowe mają wolne ?
  • 123 / 25 / 0

Chyba trzeba przesiedzieć ostatnie 3 tygodnie w piwnicy żeby nie wiedzieć jak postępować. Odsyłam do strony ministerstwa:

https://www.gov.pl/web/koronawirus/pode ... ronawirusa

Zamykam ze względu na łatwość znalezienia odpowiedzi
F.
Użytkownik zbanowany
  • 761 / 56 / 0

Witam, zaraziłem się od współpasazarkę podczas przejazdu koleją. Ko bieta, nachalnie kaszlała w mą stronę i kichała. Wskazywała na zarażoną, chociaz chętnie sprawdzilbym temp. jej ciała.
Trąbią cały czas w tv o tym co i jak robić gdy ma się podejrzenie zakażenia COVID-19 a ty jeszcze pytasz ?
  • 5434 / 904 / 2

Prowokacja.
  • 3 / / 0

Podobno saturacja spada jak jesteś zainfekowany, możesz sobie kupić urządzenie do badania tego albo zbadać w przychodni może jakoś
  • 56 / 17 / 0

Jedyne co cię zaatakowało to analfabetyzm. Naucz się pisać po polsku. Wszystkim będzie łatwiej.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata