Przekrwione oko. Zapalenie?

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 3 / / 0

Siema, sytuacja wygląda następująco:
Dziś z rana zobaczyłem w lustrze, że w lewym oku od rogówki, aż do tęczówki oko jest przekrwione, ale nie takie żyłki tylko jednolity kolor czerwony.
Czy to może być stan zapalny?
Czy po prostu przetarłem oko ręką którą dotykałem mefa, włada i MDMA?
Nie wiem czy to istotne, ale jestem w ciągu od 4 dni z tymi substancjami.
Proszę o szybką odpowiedź.

ZX

• 662 / 223 / 0

generalnie objawy spojowkowe daja endowirusy i nowy koronowirus :) Z tym, ze wtedy wystepuje w obu okach. Sa tez infekcje bakteryjne, to na nie potrzebujesz antybiotyku w kroplach. Lepiej ogarnij zanim cie koronawirus dopadnie :-)

Wzory stosowania syntetycznych katynonów a objawy depresyjne i parafunkcyjne zachowania ustne

Ciekawy artykuł, z tych zaawansowanych. W bonusie badania na użytkownikach naszego forum.

Pożar plantacji konopi

Policjanci z zabrzańskiej komendy prowadza czynności w sprawie pożaru, do jakiego doszło w sobotę 7 marca na ulicy Nowodworskiej w Zabrzu. W mieszkaniu, w którym wybuchł pożar, interweniujący strażacy ujawnili plantację konopi.
  • 3 / / 0

W sensie czytałem o tym i wyczytałem że to jest rogówkowe nie spojówkowe, ale pewnie nic to nie zmienia?
  • 226 / 20 / 0

lepiej uzyskaj pomocy specjalisty. może być potrzebny antybiotyk tak jak napisał @ZX
  • 3 / / 0

I jaki okres będę musiał się z tym użerać?
  • 226 / 20 / 0

Nie damy rady ci tutaj na to odpowiedzieć, raczej nie mamy tu okulistów, poza tym mógłbyś dać zdjęcie to może ktoś by cokolwiek był w stanie powiedzieć więcej. Specjalista jak najszybciej.
  • 3 / / 0

Jak tutaj dodac zdjęcie?
  • 3 / / 0

Wszystko w normie. 2 dni i samo zeszło na szczęście
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata