Seriale o narkotykach

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1669 / 347 / 0

Teraz wyszła duża dawka skandalu, breaking bad, farmaceuta, narcos, el chapo, the knick.
  • 29 / 1 / 0

nie stricte o dragach, ale też między innymi- głównie o praniu hajsu - Ozark na netflixie polecam

Paula przez pół roku pracowała na nielegalnej plantacji zioła w Kalifornii.

"Najlepsi zarabiali 750 dolarów dziennie" - wywiad Noizz.pl

"Potraktowali mnie jak przestępcę, a przecież nikogo nie zabiłem"

"Podczas pierwszej próby wyszło, że zażywał amfetaminę i metamfetaminę. - Podczas drugiej próby wykluczono metamfetaminę, a na amfetaminę za mała próbka była. Zrobili mi trzecią próbę, która nic nie wykazała. Zrobili czwartą i w czwartej próbie wykluczono metamfetaminę, a wyszła amfetamina."
  • 1 / / 0

Narcos
Użytkownik nieaktywny
  • 1 / / 0

Fajny temat, bo właśnie sama szukałam jakiś seriali... więc w sumie to dzięki wielkie!
  • 175 / 9 / 0

White lines
  • 3225 / 366 / 0

Breaking bad chyba najlepszy. Chyba że jest coś lepszego czego nie oglądałem?
  • 444 / 47 / 0

02 czerwca 2020serotoninowy pisze:
nie ma, chyba że "the wire" (lub "gomorre") podciągniemy pod ten (o prochach) gatunek. ewentualnie być może "euforia", ale to dyskusyjna sprawa.
  • 563 / 143 / 0

02 czerwca 2020nanawacin pisze:
02 czerwca 2020serotoninowy pisze:
nie ma, chyba że "the wire" (lub "gomorre") podciągniemy pod ten (o prochach) gatunek. ewentualnie być może "euforia", ale to dyskusyjna sprawa.
The Wire zawsze i wszędzie w panteonie najlepszych seriali kryminalnych ever.Chyba czas sobie przypomnieć.
Sama postać Bubblesa, czy ten ćpuński duet Bubbles & Weeks idealnie pasuje do tematu. Wybija mi się z pamięci motyw motania kasy z akcja "na drabinę".
  • 510 / 93 / 0

To wszystko co podajecie to są seriale gangsterskie gdzie dragi występują jako produkt. Tak naprawdę z doczesnych seriali ten który najlepiej portretuje konsumpcję narkotykową młodzieży to serial EUPHORIA ;) Już sam fakt że jest tam np motyw gdzie groźny diler wmusza w główną bohaterkę fenatyl. Wszystko przedstawione jest w sposób rzeczywisty - wszyscy zdają sobie sprawę z tego co to jest i dlaczego to co typ podaje głównej bohaterce j tylko na samym końuszku od noża mikroskopijną ilość i to jak ona pod presją jest zmuszona to wziąść i się w głowie modli żeby to nie był koniec- żeby nie umarła. (Ta narracja jest świetna i dużo daje ) Także jak ktoś nie ma tej wiedzy dużo traci bo w tym serialu jest masa takich motywów. Ten Serial to takie hardcorowe Skins na sterydach. Poza dragami różne dewiacje co doprowadza do tego że ktoś kończy na show Upie. No wszystkie możliwe patologie są tam upchnięte bardzo ładnie opakowane i wydane w formie serialu ;) Polecam najlepiej będąc zrobionym bo widać że ludzie którzy to robili - brali. Nie mówię na planie ale ogólnie w życiu - to czuć po tym jak wyglądają sceny. Albo mieli konsultantów pierwszej klasy z pod mostu ;)
  • 1 / 1 / 0

Breaking Bad to jeden z najlepszych seriali jakie można obejrzeć. Oglądałem wszystkie sezony po 2 razy.
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 1241 uczestników Wejdź na czata