Jakiej fazy można się spodziewać po tramadolu?

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 8106 / 893 / 0

Faza jest super, chęć na żarty, totalny luz, przysypki, brak problemów - wszystko takie proste do rozwiązania, błogostan, euforia. :ojeju:

P.S.Nie polecam zabaw z tramcem bo ostro wkręca. :uwaga:
  • 836 / 225 / 0

22 kwietnia 2021Ankaaa pisze:
@CATCHaFALL to, ze o czyms nie slyszalas, nie oznacza jeszcze, ze czegos takiego nie ma.
poza tym wyczuwam agresywny ton, dlatego nie zamierzam Tobie wiecej odpowiadac.
dobranoc.
To nie odpowiadaj, ale dawaj te źródła naukowe. Bo ja również należę do grupy osób mających istne szpilki w oczach nawet po małej dawce tramca. I tak samo jest ze wszystkimi innymi użytkownikami tej substancji, jakich znam.

Pomoc dla uzależnionych, bezpieczeństwo dla wszystkich

Ośrodki pomocowe dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych zawsze wzbudzają niepokój, ale w mieście trudno znaleźć lokalizację bez jakichkolwiek sąsiadów. Nie o to też chodzi. Miasto ma zarówno pomagać tym w tarapatach, jak i dbać o poczucie bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców. Rozmowa z wiceprezydentką Warszawy Aldoną Machnowską-Górą.

"Król dopalaczy" miał planować zamach na Zbigniewa Ziobrę. Proces ruszy od nowa

Proces Jana S. oskarżonego m.in. o podżeganie do zabójstwa ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, prokuratora i policjantów, którzy rozbili grupę handlującą dopalaczami, będzie toczył się od początku. Powodem jest zmiana sędziego.
  • 1237 / 146 / 0

mi lezy blister dorety 75 mg + 600 parasyfu i jakos nie moge się zebrać zeby to przefiltrować i w ogole .. mialem retardy to wziąłem 200 i dziwna faza była .. trudno mi zrozumieć opio miłość ale moze jeszcze będzie na to czas
  • 852 / 430 / 1

23 kwietnia 2021Arabella841 pisze:
22 kwietnia 2021Ankaaa pisze:
@CATCHaFALL to, ze o czyms nie slyszalas, nie oznacza jeszcze, ze czegos takiego nie ma.
poza tym wyczuwam agresywny ton, dlatego nie zamierzam Tobie wiecej odpowiadac.
dobranoc.
To nie odpowiadaj, ale dawaj te źródła naukowe. Bo ja również należę do grupy osób mających istne szpilki w oczach nawet po małej dawce tramca. I tak samo jest ze wszystkimi innymi użytkownikami tej substancji, jakich znam.
Nie wiem gdzie wielmożna Pani wyczytała pośród wierszy agresywny ton, po prostu "mówić bo se mówić" może każdy, skoro twierdzisz że jest coś o czym nie słyszałam a istnieje to mnie oświeć, proszę łaskawie i nadwyraz grzecznie.
A skoro nie zamierzasz odpowiadać, to chociaż nie spamuj bo ten post nic tutaj nie wniósł, także...

Faktem jest, że tramadol poza noradrenaliną rusza również serotoninę, co może w efekcie wpłynąć na wygląd źrenic, jednakże koniec końców oddziaływuje na receptory opioidowe i po kilkunastoletnim użytkowaniu raczej wiem lepiej, jakie osobiście ja posiadam i po jakich dawkach, na pewno nie są rozszerzone a dawki oscylowały nieraz w granicach absurdu.

Reszta jak widać potwierdza, także jakieś te dowody spisane na kolanie chyba przez kogoś, kto zna substancje tylko w teorii.

Także czekamy, z chęcią się doedukuję skoro coś przeoczyłam mymi wąskimi źrenicami.

🙃
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata