Jakiej fazy można się spodziewać po tramadolu?

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 82 / 4 / 0

Ostatni tydzień biorę tramadolu(Doreta) po 50, czuje lekkie rozluźnienie bardziej doraźnie no,ale mi się spodobało bo czuje się bezpieczniej i milej. Chciałabym spróbować teraz może 100-150 na pierwszy raz wiekszej ilości i pytam się Was kochani- proszę bez hejtu- jakiego typu fazy można się spodziewać? Chcialabym po tym wyjść z domu tak wiec muszę wiedzieć czy będę na spokojnie ogarniać w autobusie itd. Moje doświadczenia z opioidami? Zerowe z wyjątkiem morfiny w żyłę w szpitalu gdzie prawie wykorkowalam z ich winy... piękny stan był i spokojny przede wszystkim. Tak tylko zioło, białe różne, ekstazy, kwas raz.
  • 523 / 275 / 2

Po 100-150 mg tramadolu nie będzie fajerwerków. Widoczne naćpanie zaczyna się jak dla mnie od 600 mg, ale i tak idzie ogarniać. tramadol ma też komponentę stymulującą, w odróżnieniu od innych opio. Zresztą nawet po 720 mg siedziałam w robocie i normalnie ogarniałam i nikt się nie połapał. Uważaj tylko przy takich dawkach dobierz sobie jakieś benzo, bo tramadol obniża próg drgawkowy, także żebyś nie wyłapała hahaki :D

A jednak wolno palić marihuanę?

O jednolitości orzecznictwa, zapomnianej wyjaśnionej już rozbieżności i o tym, jak nie pisać kasacji…

Skazana Izraelka prosi Putina o łaskę. 7,5 roku więzienia za niemal 10 gramów marihuany

Posiadająca obywatelstwo Izraela i USA Naama Issachar, skazana w Rosji na 7,5 roku więzienia za przemyt narkotyków, poprosiła prezydenta Władimira Putina o ułaskawienie - podał w niedzielę prawnik kobiety, cytowany przez Interfax.
  • 82 / 4 / 0

28 lutego 2020LittleQueenie pisze:
Po 100-150 mg tramadolu nie będzie fajerwerków. Widoczne naćpanie zaczyna się jak dla mnie od 600 mg, ale i tak idzie ogarniać. tramadol ma też komponentę stymulującą, w odróżnieniu od innych opio. Zresztą nawet po 720 mg siedziałam w robocie i normalnie ogarniałam i nikt się nie połapał. Uważaj tylko przy takich dawkach dobierz sobie jakieś benzo, bo tramadol obniża próg drgawkowy, także żebyś nie wyłapała hahaki :D
Dziękuje. Nie mam dostępu do benzo do ilu mogę wtedy mg poleciec? Spróbuje 2x 75 pokruszyć dorety na pierwszy raz i wtedy zobaczę jak to zadziała. Chcialabym stopniowo zwiększać dawki i tez słyszałam ze co do opioidow wyrabia się receptory, a ja już tydzień biorę po 50 mg nie wiem czy to nie za mało do wyrabiania i dopiero od tego 100-150 się zaczną wyrabiać? Czy to tak nie działa :D a i czy mogę do tego 2x 75 wypić piwko ewentualnie albo buchnąć zielone?

ZX

• 644 / 213 / 0

Normalna cpunska dawka tramadolu to 75-200mg a z twoja waga to 50-150 a wiecej mozesz miec rozne uboki nie tylko w trakcie cpania tj padake ale tez dlugoterminowe takie jak depresja
  • 458 / 83 / 0

Możesz się również porzygać
  • 82 / 4 / 0

28 lutego 2020ZX pisze:
Normalna cpunska dawka tramadolu to 75-200mg a z twoja waga to 50-150 a wiecej mozesz miec rozne uboki nie tylko w trakcie cpania tj padake ale tez dlugoterminowe takie jak depresja
A skąd wiesz jaka mam wage😀 dobra rozrobie 75 i polowe czyli 37,5 Razem jakieś 112,5 mg wychodzi plus minus. Na moje 48 kg będzie dobrze?
  • 668 / 249 / 0

@SexyTATTOOgirl możesz spróbować, ale fajerwerków nie oczekuj. Bardziej celowałbym w 150 mg, taką dawkę z Dorety możesz raz na jakiś czas wziąć bez ekstrakcji nawet, o ile nie masz żadnych problemów z wątrobą. Najlepiej weź najpierw 1,5 tab. a później ewentualnie dorzuć tę połówkę do równych 150 mg.

Edit: tylko oczywiście nie pij alko żadnego do tego.
  • 82 / 4 / 0

28 lutego 2020Vratislav pisze:
@SexyTATTOOgirl możesz spróbować, ale fajerwerków nie oczekuj. Bardziej celowałbym w 150 mg, taką dawkę z Dorety możesz raz na jakiś czas wziąć bez ekstrakcji nawet, o ile nie masz żadnych problemów z wątrobą. Najlepiej weź najpierw 1,5 tab. a później ewentualnie dorzuć tę połówkę do równych 150 mg.
A jakbym wzięła te 1,5 czyli po ekstrakcji lekko ponad 100 mg licząc to ze może mi super nie pójdzie i później buchne z raz,dwa z lufy to polepszy to?
  • 668 / 249 / 0

@SexyTATTOOgirl niby możesz, ale palenie do słabych opio takich jak tram czy koda mija się trochę z celem bo mj zagłuszy ich działanie. Co innego zapalić jak już opioid zacznie schodzić - wtedy jak najbardziej polecam. No i jaranie nie koliduje w żaden sposób z paracetamolem, a ekstrahowanie 1,5 tabletki Dorety jest bezsensowne. To już lepiej wyekstrahować większą ilość, przeliczyć ile mg mniej więcej znajduje się w 1 ml, wrzucić roztwór do lodówki i odmierzać sobie dawki strzykawką.
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2020 przez Vratislav, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 82 / 4 / 0

28 lutego 2020Vratislav pisze:
@SexyTATTOOgirl niby możesz, ale palenie do słabych opio takich jak tram czy koda mija się trochę z celem bo mj zagłuszy ich działanie. Co innego zapalić jak już opioid zacznie schodzić - wtedy jak najbardziej polecam. No i jaranie nie koliduje w żaden sposób z paracetamolem, a ekstrahowanie 1,5 tabletki Dorety jest bezsensowne. To już lepiej wyekstrahować większą ilość, przeliczyć ile mg mniej więcej znajduje się w 1 mg, wrzucić roztwór do lodówki i odmierzać sobie dawki strzykawką.
Czyli mając 48 kg i 100-115 mg nie będę mieć długo oczy wyjebanych? Zejdzie po paru h te działanie ? ( zakładając ze wgl chwyci ale wole mniej bo mam tez trochę bolące serce)
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 803 uczestników Wejdź na czata