Wystawienie e - recepty

Dział poświęcony tematowi kontroli recept lekarskich u farmaceuty.

Moderator: Prawo

• 854 / 234 / 0

27 kwietnia 2021krzychv pisze:
Nie podawajcie na lewo i prawo lekarzy którzy wypisują leki bez problemów
Imo posty z prośbami o takie namiary powinny być w tym wątku zabronione; co najmniej usuwane albo i karane warnami.
  • 15 / / 0

Jak z receptami na tramal? Da się ogarnąć na tych portalach na luzie bez jakiejś dokumentacji medycznej?

Druga sprawa to jak chce dajmy na to benzo to wystarczą recepty i IKP w pdf? I czy jak mam tam alpre to zamiast niej mogę wziąć klony czy lorki?

I jak z pregabaliną oraz prometazyną, da się to wziąć w pakiecie z innymi lekami?

Łupieżcy umysłów z CIA. Tajemnice programu MK-Ultra

Fiodor Dostojewski zwykł mawiać, że nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości. Ci, którzy po latach badali szczegóły tajnej operacji CIA zwanej MK-Ultra, musieli mieć w pamięci te słowa rosyjskiego pisarza.

Snoop Dogg palił jointy z prezydentem USA?

Fragment jednej z nowych piosenek Snoop Dogga sugeruje, że palił on marihuanę z byłym prezydentem :)
  • 10045 / 1956 / 0

Musisz jakoś uzasadnić chęć (a właściwie potrzebę) zmiany benzo na inne. Nie możesz mieć nastawienia "chcę spróbować klona" / "lora".
  • 1079 / 101 / 0

Ogarnąć się da i bez papierów żadnych benzo jakie się chce i tramal w każdej postaci. Kwestia gdzie, bo można stracic latwo kasę jak się uderzy do nieodpowiedniej osoby
  • 555 / 75 / 0

Dziś moja przychodnia nie działa, przekierowano mnie do innej jednostki. Mam się spodziewać telefonu od (obcego) lekarza w ciągu 1.5godz. Potrzebuję benzodiazepiny najlepiej klonazepam myślicie, że skoro nie widzi karty choroby to może wypisać? Wystarczy, że w sytuacjach ogromnego stresu to czasami dostaje od swojego dr i tyle? Czy klona to ciężko raczej. 1 op 2mg :tabletki:

ed: dostałem wszystko bez problemu w ciągu 1h. 1 op klonazepam 2mg i na wszelki pregabalina 150 duża paka.
  • 448 / 51 / 16

Jak to jest z receptami na z-drugs? Mam dużo recek wstecz, ale chyba mi nie powinni przepisać, bo to leki z naciskiem na jednorazowe krótkie leczenie? Jak napiszę bezsenność to raczej nie przejdzie.
  • 1636 / 386 / 0

Ale o czym ty piszesz ? Nie ma czegoś takiego ...
02 maja 2021Kazuy4 pisze:
Dziś moja przychodnia nie działa, przekierowano mnie do innej jednostki. Mam się spodziewać telefonu od (obcego) lekarza w ciągu 1.5godz. Potrzebuję benzodiazepiny najlepiej klonazepam myślicie, że skoro nie widzi karty choroby to może wypisać? Wystarczy, że w sytuacjach ogromnego stresu to czasami dostaje od swojego dr i tyle? Czy klona to ciężko raczej. 1 op 2mg :tabletki:

ed: dostałem wszystko bez problemu w ciągu 1h. 1 op klonazepam 2mg i na wszelki pregabalina 150 duża paka.
O jakiej Ty przychodni piszesz ? O jakieś płatnej e - wizyta itd czy o swojej przychodni normalnie ?? Jesli tak czym to się różni od wizyty u rodzinnego ??
  • 555 / 75 / 0

Piszę o telewizycie u normalnego internisty w zwykłej przychodni.
  • 294 / 106 / 0

28 kwietnia 2021Arabella841 pisze:
27 kwietnia 2021krzychv pisze:
Nie podawajcie na lewo i prawo lekarzy którzy wypisują leki bez problemów
Imo posty z prośbami o takie namiary powinny być w tym wątku zabronione; co najmniej usuwane albo i karane warnami.
Zgadzam się, to trochę podchodzi pod obowiązujący zakaz handlu na forum. Jak będą się takie wpisy powtarzać to będziemy, a przynajmniej ja będę, usuwać.
  • 226 / 52 / 0

05 maja 2021Morfeo pisze:
Jak to jest z receptami na z-drugs? Mam dużo recek wstecz, ale chyba mi nie powinni przepisać, bo to leki z naciskiem na jednorazowe krótkie leczenie? Jak napiszę bezsenność to raczej nie przejdzie.
Masz przeterminowane recepty i chcesz nimi pomachać - hej, miałem problemy ze snem i to mi pomagało, przypiszecie? Ja bym wypisał %-D
Wróć do „Recepty i leki – problemy i pytania”
Na czacie siedzi 2419 uczestników Wejdź na czata