Co mi pozostało?

Moderator: Zdrowie

ZX

• 902 / 303 / 0

No uszkodzenia mozgu bym nie wykluczal ani tez ADHD, bo ty zupelnie nieogarniety jestes. Piszesz, ze SSRI nie wezmiesz, a MDMA to juz tak. I tu mamy duzy problem, bo SSRI to moze byc twoja jedyna szansa a MDMA moze poglebic cie do konca zycia. Wez sobie to przeczytaj 20 razy zeby ci to z glowy nie umknelo, zebys sobie jakos tego nie wytlumaczyl, albo zeby ci sie po prostu nie popierdolilo i zeby jednak zebys nie doszedl do wniosku, ze jednak lekow brac nie bedziesz a narkotyki tak.
  • 31 / 6 / 0

młody synek jesteś a już takie górnolotne tezy i przeświadczenia rezygnacyjne.. a co do leków to kwestia osobnicza, ale zawsze one nie działają od tak, od razu, i trzeba brać je parę lat i trzymać sztywno abstynencje aby zadziałały. Nawet jak się pije browara raz w tygodniu przy lekach to one działają o wiele słabiej.

Przemodelowanie grzybów psychedelicznych tak aby nigdy nie powodowały "złej podróży"

Klucz do "tylko dobrych tripów" może leżeć w aeruginascynie, CDB magicznych grzybków.

Skazany na śmierć za produkcję narkotyków

Obywatel Kanady został w Chinach skazany na śmierć za produkcję narkotyków – poinformował w czwartek sąd w Kantonie na południu ChRL.
  • 958 / 86 / 0

Ciągle szukasz jakiś substancji, zamiast pozwolić organizmowi się wyregulować. Poczytaj sobie książkę Paul Pitchford - Odżywianie dla zdrowia.

No i klasycznie - masz za dużo czasu na analizowanie siebie. Studiujesz coś? Studia, praca na pewno by pomogły.
  • 731 / 180 / 0

Pisałeś o bólach głowy
Znaczna różnica pomiędzy wielkością źrenic to też niepokojący objaw.

Przebadaj się porządnie - nakręcaj lekarza na skan głowy bo to nie brzmi dobrze.
  • 2203 / 695 / 0

Jaka rożnica w wielkości źrenic? Ze jedna wieksza od drugiej? Mam tak od urodzenia, sporo osob tak ma i jestem pewien że to nic poważnego.
  • 10 / 2 / 0

@xnorusx22, i jak, udało Ci się coś wymyślić na swoje problemy? Pytam, bo zaciekawiła mnie Twoja historia i powiem, że niejako utożsamiam się ze sporą częścią rzeczy, które opisałeś. U mnie SSRI nie podziałało i obecnie zastanawiam się nad przejściem na MPH, żeby poczuć nieco motywacji i chęci do robienia rzeczy, bo z tym mam największy problem... Mówisz, że w tej chwili MPH na Ciebie już nie działa i przestało praktycznie z dnia na dzień, tak?
  • 197 / 66 / 0

Przeczytaj sobie książkę J. Rybakowskiego "Oblicza choroby maniakalno-depresyjnej". I zainwestuj kasę w wizytę u dobrego, prywatnego psychiatry i psychologa. Z sugestią diagnozy w kierunku CHAD. Samoleczenie lekami i dragami sobie odpuść. Branie SSRI, nawet zapisanych przez lekarza, też bym sobie odpuścił, przynajmniej do momentu wykluczenia ww. diagnozy. Za to dużo odpoczynku i możliwie regularne cykle dobowe.
Po prostu "wyprztykałeś" sobie mózg z dopaminy, co zresztą chyba sam widzisz. Ten ból fizyczny i uczucie "wypalenia w mózgu", wrażenie "wewnętrznego socjopaty" i wiele innych rzeczy, które opisujesz, są bardzo charakterystyczne. A fazy mogą trwać długo, bo choroba uaktywniła się w młodym wieku. Z biegiem lat będą się skracać.
  • 958 / 86 / 0

Wkrecasz go niepotrzebnie w choroby, a to głównie twoje projekcje. Nie ma co diagnozować przez internet. Ps dobry awatar :-) to Dawson z Dawson's Creek.
  • 197 / 66 / 0

Pewnie masz trochę racji i duża część to projekcje, a z drugiej strony warto wykluczyć dość paskudną chorobę zanim zacznie ładować leki, które mogą ją pogłębiać.
Tam, to ten typ, ale ujęcie jest akurat z „Rules of attraction”. ;-)
  • 958 / 86 / 0

Też fajny film, zwłaszcza scena podróży po Europie.
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata