Problemy z mówieniem po stymulantach

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1434 / 1418 / 0

ja jak za duzo wzielam to mialam szczekoscisk i tez problemy, zeby cos normalnie powiedziec. nie widze problemu. normalna sprawa przy stymulantach. cala reszta to pewnie wkretka.
  • 719 / 206 / 0

12 lutego 2020guadelupe pisze:
No i do tego na stimie mam zerową koordynacje ruchową, totalnie zesztywniałe ciało i ruchy jak jakaś drewniana lalka. Na trzeźwo bądż przy podkladzie z benzo jest normalnie. Testowane stimy ze dwa razy na podkladzie z klona i było ok, no ale jednak pizganie benzo żeby miec normalny głos i nie być zesztywnialym po stymulantach to chujowe rozwiązanie
Taki charakterystyczne obniżony głos u mnie zawsze występuje po rzeczach podnoszących histaminę. Najbardziej po kodzie, z czasem to się rozwija po stimach (one też podnoszą histaminę, ale słabiej niż większość opio).

Problemy z równowagą i problemy z mówieniem, telepanie łap najprawdopodobniej wynikają ze zbyt dużej stymulacji receptora H3 i/lub rozjebanego mikrokrążenia albo krążenia w uchu środkowym. Zobacz sobie co we wskazaniu ma betahistyna (antagonista H3, który wszystkie te jazdy po stimach i opio mi wyłącza.

Przemodelowanie grzybów psychedelicznych tak aby nigdy nie powodowały "złej podróży"

Klucz do "tylko dobrych tripów" może leżeć w aeruginascynie, CDB magicznych grzybków.

Uprawiał marihuanę w ogródku. Nie swoim

Jakiś czas temu w ogródku przy jednym z bloków w Brętowie pojawiły się nowe rośliny. Kiedy krzewy podrosły, ktoś rozpoznał w nich konopie indyjskie i zawiadomił o sprawie policję. Ta zaś ustaliła, że uprawa to dzieło 24-latka z Zaspy, który zasadził rośliny, regularnie o nie dbał i zbierał plony.
  • 3000 / 417 / 0

No to jest przedawkowanie czy tam za duża ilość stymulanta.

Ja to miałem setki razy tak jak pisze @Ankaaa, rozjebany rec. dopaminergiczny i już nie ma że bli blu bla, tylko w odwrotną stronę.

Nie jedz tego gówna i tyle, kup sobie l-tyrozyne i odbuduj dopamine + sport.
  • 1434 / 1418 / 0

@polymerase cos Ty zrobil z moim nickiem ? %-D a ok, widze, ze juz poprawiles...zeby OT nie bylo, normalna sprawa, trzeba pominac kilka kresek. u mnie przynajmniej tak bylo.
  • 1337 / 114 / 0

Wszedłem na temat z ciekawosci i musze Wam napisac ze podobne objawy mam po Pregabalinie w wiekszej dawce .. telepotanie rąk , problemy z koordynacja .. , mowa mi sie ucina .. czyzby Pregabalina miala takie uboki ?
  • 1434 / 1418 / 0

a masz cos z sercem ? moze tez byc interakcja z innymi lekami.
  • 938 / 80 / 0

Jak za długo lecę na fecie, czuje jakby mnie przytkało.
Wpierdalam wtedy kanapke i zapijam gorąca herbatką. Zazwyczaj pomaga.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1491 uczestników Wejdź na czata