Stany lękowe po kokainie

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 4 / / 0

Hej,

Mam pewien problem. Od ponad roku niczego nie przyjmuje z alkoholem włącznie. Kiedyś brałem kilogramami stara czwórkę w różnych miksach. Z midem, klonami, alp, MDMA i tak dalej. Później przerzuciłem się na koks i tak waliłem z rok bez problemu. Kilka razy przesadziłem tzn dostałem paraliżu jednej strony twarzy, odcięło mi wzrok, było mi w chuj gorąco a serce dudniło jak bęben.
Nie wiadomo z jakich przyczyn dostałem wtedy pierwszego stanu lękowego poprzez wypicie trzech kaw w krótkim odstępie czasu. Nie wiedziałem na początku co mi jest więc udałem się do kardiologa i na badania krwi. Dopiero później odwiedziłem psychiatrę i stwierdził u mnie stany lekowe. W międzyczasie chciałem też walić koks, ale najmniejsza dawka powodowala stan lękowy (olbrzymie ciśnienie w głowie, strzelanie w karku i palcach, niepokój, myśli że zaraz umre). Dostawałem tego ataku zawsze jak przyjmowałem coś zewnętrznego np alragen który zalecił mi lekarz. Wkrecalem sobie że organizm tak się uspokoi że serce przestanie dzialac. Na ten moment mogę już spokojnie przyjmować benzo, kawe, herbatę zielona, ale cały czas mam chęć zajebac coś w nos a panicznie nadal się tego boje.

Moje pytanie; czy ktoś z was też tak miał i może coś poradzić? Czy istnieje jakiś sposób żeby znowu na lajcie skreślić linie i cieszyć się tym stanem? Bardzo proszę o przede wszystkim rzeczowe odpowiedzi
  • 4527 / 735 / 25

Nie bierz kokainy, jak źle się po niej czujesz.
Kurwa, nie rozumiem was, ćpacie coś po czym czujecie się źle.
Niestety, ale jesteś już przećpany i lęki będą z czasem się nasilać.
Na to lekarstwa nie ma.

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Ukraińscy dilerzy wpadli podczas kontroli drogowej

W trakcie kontroli, przy kierowcy policjanci znaleźli woreczek z marihuaną, a u pasażera mefedron. Podczas przeszukania wynajmowanego przez nich mieszkania, kryminalni odkryli o wiele więcej niż się spodziewali.
  • 391 / 47 / 0

Przeszedłeś już grę, teraz pozostają tylko wspomnienia...
  • 4 / / 0

kokaina od zawsze tak na mnie nie działała i myślałem że jest ktoś kto pomkze? Już dwie opinie mam które nic nie wniosly

gbu

• 734 / 38 / 0

Nie ma środka na stany lękowe.Tzn jest benzo ale benzo stłumi ci działanie koksu.
Tak więc dobry psychiatra albo psycholog i praca nad sobą.W tym momencie zapomnij o koksie.
London Ci wszystko wyjaśnił, jak coś chujowo działa to się tego nie bierze, proste. Trza się leczyć na lęki a nie myśleć co by tu przyjebać w nos.
  • 3 / / 0

Carollo mam Dokładnie ten sam problem.
Podczas zażywania dostaje lęków oraz nerwica mocno się uaktywnia. Jak pierwszy raz to miałem to myślałem że zdechnę. Oprócz niepokoju i tam że serce se wybuchnie to również niestety dochodziły czerwone plamy, kłucia.
1. U mnie działa to tak że jak się czymś dobrze zajmę podczas to nie ma większego problemu (50/50)
2. Również spacer, ogólnie wyjście na dwór z kimś (nawet jak nie chcesz bo coś boli etc.), Po kilku min było zawsze dobrze

Też podłączam się dodatkowo do pytania bo chciałbym znaleźć sposób który całkowicie rozwiąże ten problem
  • 918 / 80 / 0

Musicie narodzić się na nowo.
  • 959 / 92 / 3

Przepraszam że zapytam? Wy cierpicie nerwice, stany lękowe i się dziwicie że po wzięciu koksu się one nasilają/uaktywniają?
  • 2 / / 0

Nie ma rozwiązania. Stany lekowe w kolejnych dniach to do opanowania ale to co Wy macie to game over.
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 1322 uczestników Wejdź na czata