Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 120 • Strona 11 z 12
  • 219 / 79 / 0
Awatar użytkownika

Re: Napój z THC - legalny w PL?
Post
Wczoraj stronga przetestowałem i mogę podpisać się pod powyższym: wchodzi szybko, połowa butelki porobiła mnie naprawdę mocno, rzeczywiście butla dzielona na trzy może być idealną dawką.

Jestem o wiele bardziej zadowolony, niż to miało miejsce przy zwykłym Green Out, który działał, ale naprawdę nie ma startu do tej wersji. I wiecie, ekonomia ekonomią, ale mówimy tu o fabrycznie zapakowanej, całkowicie legalnej wersji palenia, którą można bez przypału mieć ze sobą wszędzie (i nie trzeba palić, co jest dla mnie kolejnym plusem). Ode mnie znak jakości ;)
Pokażę Wam to, czego nie ma.
  • 60 / 7 / 0
Awatar użytkownika

Re: Napój z THC - legalny w PL?
Post
No zachęciliście do sprobowania, zamówiłem żelki i FB light cola. Dzisiaj testowane żelki, a w sumie to drugie podejście tylko wcześniej miałem zdecydowane większą tolerke na THC, obecnie zero więc zjem może 10 żelek i zobaczymy jak siądzie :)
  • 818 / 153 / 0
Awatar użytkownika

Re: Napój z THC - legalny w PL?
Post
Z ciekawości wziąłem wersje light tego nowego i cóż...rzeczywiście jest "light" po wypiciu całej, zwykły green out wspominam jako mocniejszy, ale z tymi szotami tak już chyba jest że nie są równe pod względem działania.
Z wersji "strong" piłem tą starszą wersje i spokojnie na dwa razy starczała, działanie było całkiem mocne porównywalne do spalenia solidnej lufy dobrej trawy.
  • 789 / 102 / 0
Awatar użytkownika

Re: Napój z THC - legalny w PL?
Post
Ale butla z 70 zł za 3 dawki taniej mi się kalkuluje medyczna (jestem pacjentem)
Uwaga! Użytkownik IamYourFather nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 219 / 79 / 0
Awatar użytkownika

Re: Napój z THC - legalny w PL?
Post
Wiesz, jakby każdy był pacjentem, to nikt by się tym olejkiem nie interesował. Tak samo, jakby każdy mógł mieć własne krzaki w domu. Ale uwaga! Nadal nie można, więc to na tę chwilę jedyna legalna opcja dla zwykłego konsumenta i to on jest targetem produktu.

Ostatnio na zejściu z grzybów, gdy byłem już mocno zmęczony, wypiłem pozostałe 50 ml i... Bardzo polecam. O wiele łatwiej było zasnąć, mental wszedł na ciekawy poziom, zadziałało bardzo uspokajająco i zero schiz. Planuję trochę poeksperymentować w miksach, bo w moim przypadku greenout działa jak idealny podkład.
Pokażę Wam to, czego nie ma.
  • 3 / / 0

Re: Napój z THC - legalny w PL?
Post
Jestem stałym klientem jeśli chodzi o greenouty,mianowicie fresh bomby.Tolerki na zioło nie mam dużej,ot co co jakiś czas zapale,ale wersja strong w ilości 20ml robi mnie miło,tak jak po dobrej lufie właśnie.No i gastro później niesamowite :p Kiedyś wypiłem prawie całego stronga na raz,bo myślałem że to pic na wodę,i miałem największa piz*de w życiu xD
  • 219 / 79 / 0
Awatar użytkownika

Re: Napój z THC - legalny w PL?
Post
Właśnie mam też zamiar zobaczyć, jak będzie działać 20 ml strąka, została mi cała setka jeszcze, więc akurat będzie na takie próby. Potem 33 ml, a resztę znów na raz.

Jakby 20 stykało, to nie byłoby tak źle - jedna butla na pięć strzałów, całkiem całkiem wynik.

Scalono. | STR88

Można scalić

Wczoraj spróbowałem dawki 20 ml i podziałała na mnie lepiej, niż cały zwykły Green Out. Było wręcz idealnie, tak akurat by się nie zbombardować, ale jednak umilić sobie wieczór. Dla kogoś, kto nie pali codziennie, nie ma lepszej opcji, serio.
Pokażę Wam to, czego nie ma.
  • 8 / / 0

Potwierdzam większość opinii w tym temacie: napój działa, można kupić go legalnie i jest bardzo drogi jak na to czym jest i co oferuje.

Cały na raz citrus mix w wersji Strong dla osoby, która nie ma tolerki klepie za mocno. Dla osób niepalących, nie róbcie tego błędu i podzielcie sobie na pół, nawet jak płynu wydaje się mało. Tak czy owak po 4h po fazie nie będzie śladu, nie powinno być też niczego co by można uznać za kac.

THC nie jest dla mnie, ale jak ktoś bardzo chce, a nie ma tolerki oraz nie może załatwić sobie palenia w inny sposób to jest jakieś rozwiązanie. Ze względu na cenę i tolerancje raczej nie nadaje się do długotrwałego stosowania.
  • 818 / 153 / 0
Awatar użytkownika

Rzeczywiście ten "Strong" mocno wali w głowę. Na początek wypiłem 1/3 i było jak po dobrej lufce dobrego zioła, tolerancje jakąś mogę mieć, od tygodnia palę wieczorami. Dziś rano wypiłem resztę i do teraz mnie jeszcze delikatnie trzyma, a mija 8h działania. Było bardzo mocno, może nawet aż za mocno i chyba wolałbym to rozbić na 3 równe dawki. Współczuje jak ktoś bez tolerancji połasił się na całą butelkę, zapewne grube przedawkowanie xP Samo działanie jest pierwsza klasa, euforycznie, trochę psychodelicznie, przyjemnie siada na ciało i umysł.
  • 1 / / 0

Jako użytkownik o praktyczniej zerowej tolerce, który pali małe ilości raz na jakiś czas zdecydowanie potwierdzam, że klepie całkiem mocno. Mnie nawet 15 ml potrafi sieknąć na fajną fazę, co sprawia że kupywanie tego jest bardzo opłacalne, do tego jest zdecydowanie mniejsza faza na badtripa, piłem to ze znajomymi co po zwykłym jaraniu zawsze rzygają i mają krzywe fazy, po fresh bombie mają normalną fazę i są bardzo zdziwieni jak zajebiste może być, także zdecydowanie polecam jak ktoś jeszcze nie próbował
ODPOWIEDZ
Posty: 120 • Strona 11 z 12
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.